Vélemények a következő cégről: Meló - Diák Nyíregyháza

Vélemény

, 07 május 2026

Nagyon rendesek és ha bármi van segítenek én is menni akarok hozzájuk sémi gond aranyosak nagyon.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nyári diákmunka

, 14 évvel ezelőtt

Szeretnék nyári diákmunkát de sajnos még nem találtam. Ha lehet akkor tudna nekem valaki segíteni lehetőleg Nyíregyházán legyen a munkám
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

diákmunkát keresek

, 15 évvel ezelőtt

hogyan tudok ettől a diákszövetségtől munkát kérni?? nagyon fontos lenne..
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

nem kapok munkát

, 16 évvel ezelőtt

már nagyon sokszor be mentem az irodájukba és mindig elküldtek soha nem adtak munkát
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka téma!

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok! Én nagyon meg Vagyok Velük elégedve, szeretem és Tisztelem Őket!!! Eddig mindig betartották az Ígéretüket és Állták a szavukat!!!Minden tiszteletenm az Övék!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Meló??? Diák???

, 16 évvel ezelőtt

Hát a vesszőfutás kb. 7. hónapja tart...az egyik barátnőmmel hetente járjuk azt a ki****ott irodát,de semmi...amikor van valami "olyasmi",abból is előbb utóbb semmi lesz...de a haverom,aki azon kevesek közé tartozik h sikerült bekerülnie,az elégedett vele,és azt tanácsolta h ne adjuk fel,és ha járjunk a nyakukra rendületlenül :D szóval azóta ezt csináljuk...de az a két nő...hát hatalmas munkaerők mondhatok...az egyik idegbeteg,a másik meg lusta,és máris úgy beszél,minthamiénk lenne az állás...szóval tényleg elég ratyi,inkább keress ismerőst,vagy rokont valahol,de kerüld el messzire az irodát!! Sőt,még a Fürgediákot is !! ott is hasonlóan aberáltak dolgoznak...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Értékelés

, 17 évvel ezelőtt

Dolgoztam náluk mint diák, viszont ha sok volt a diák akkor nem nagyon értesítettek hogy van munkalehetőség csak ha befáradtam az irodájukba.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Fizetés

, 17 évvel ezelőtt

Helló! Senkinek nem ajánlom a Meló Diákot!!! Átvernek mindenkit, nekünk 8000Ft-al kevesebbet utaltak ebben a hónapban fizetésnek, mint amennyit kellett volna. A maradékot nem is fogják...Szégyen az a hely. (én most a nyíregyházi részéről beszélek, a többit nem tudom milyen) Az a 2 nő is, aki ott dolgozik pf....Semmi értelmeset nem mondanak, mindent el kell nekik mondani 3szor, mire felfogják. Aki nem akarja, hogy át legyen verve, az kerülje el jó messze ezt a szövetkezetet!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

mocskosak

, 18 évvel ezelőtt

A melo-diák egy pattanás a hátunkon!!nem fizet normálisan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 hónapja hogy ott dolgozom a jászplasztikba és nem kaptam fizut!!!!!!!!!!!!!ja és mindig becsapnak mindennen kapcsolatban!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Meló-Diák

, 19 évvel ezelőtt

Itt dolgozom kb 3 hónapja. Eddig nekem még megjött minden fizetés s rendben zajlott minden Szóval részemröl csak 5ös. Jó fej társaság, barátságosak és nem lekezelőek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Meló - Diák Nyíregyháza szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!