Meló??? Diák???
LadyB , 16 évvel ezelőtt
Hát a vesszőfutás kb. 7. hónapja tart...az egyik barátnőmmel hetente járjuk azt a ki****ott irodát,de semmi...amikor van valami "olyasmi",abból is előbb utóbb semmi lesz...de a haverom,aki azon kevesek közé tartozik h sikerült bekerülnie,az elégedett vele,és azt tanácsolta h ne adjuk fel,és ha járjunk a nyakukra rendületlenül :D szóval azóta ezt csináljuk...de az a két nő...hát hatalmas munkaerők mondhatok...az egyik idegbeteg,a másik meg lusta,és máris úgy beszél,minthamiénk lenne az állás...szóval tényleg elég ratyi,inkább keress ismerőst,vagy rokont valahol,de kerüld el messzire az irodát!! Sőt,még a Fürgediákot is !! ott is hasonlóan aberáltak dolgoznak...