Vélemények a következő cégről: Mischl Autóház Kft.-Hyundai Autószalon

Vélemény

, 3 évvel ezelőtt

Soha nem adtam még negatív értékelést senkivel kapcsolatban, de a Mischl autóházban megélt élményem után muszáj írnom. Szervízre vittük az autót, ami el is készült. Mivel javításra is szükség volt, két számlán szerepelt az összeg, amelyet fizetnünk kellett. A telefonos értesítéskor a végösszeget kérdeztük meg, amellyel felszerelkezve érkeztünk az autóért. Miközben fizettünk és átvettük az autót végighallgathattuk az ügyintéző és másik két hölgy kedélyes csevegését is. A fizetés után megkaptuk a számlát, amelyet sajnos nem ellenőriztünk, itt hibáztunk nagyot. Két hónap múlva ügyvédi felszólítás érkezett tartozásról. Azonnal felhívtam az üzletházat, hogy megkérdezzem, miről van szó, ahol az ügyintéző hölgy arrogáns hangon visszakérdezett, hogy hogy lehet, hogy nem tudom. Kiderült, hogy a szerelési költségről szóló közel 100000 Ft értékű számla átutalásra lett kiálítva. Derült égből villámcsapásként ért a hír. A hölgy azt is közölte, hogy már több felszólítást küldtek. Ebből sajnos egy sem érkezett meg hozzánk. Ezek után személyesen is felkerestük az üzletházat, hogy megpróbáljunk kompromisszumra jutni. Az első reakció az volt, hogy engem még soha nem láttak ott, s végig csak a saját tévedhetetlenségüket hangoztatták engem valótlan állításokkal megvádolva. Kértem, nézzenek utána, mikor küldték ki a figyelmeztető értesítéseket, még erre sem voltak hajlandók. Együttműködésre még legkisebb hajlandóságot sem mutattak. Amíg potenciális vásárlók voltunk, maximális udvariassággal kezeltek bennünket, sajnos a probléma felmerülésekor fölényessé és arrogánssá váltak. Sajnálom, hogy ekkorát kellett csalódnom egy számomra eddig becsületesnek és korrektnek számító cégben.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Tisztességtelen üzleti magatartást folytatnak a vásárlók megtévesztésével. Javaslom elkerülni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Mischl Autóház Kft.-Hyundai Autószalon Cég

Tisztelt Attila! Sajnáljuk ha bármi kellemetlenség érte nálunk, de ezek kemény szavak. Cégünk 1994-óta működik, munkavállalóink nagyrésze több, mint 10 éve itt dolgozik, többször voltunk az év kereskedése.

1994-ben vásároltunk náluk egy Kadett E 1.6 D-t, amiről a tulaj (a vevő családtag gyerekkori barátja!) azt állította, hogy friss olasz import. Később egy taxis megállított minket menet közben, hogy elmondja, hogy vigyázzunk, mert ő taxizott vele évekig, és az autó teljesen elhasznált állapotban van. 2010 körül egy Tucsont vizsgáltam át náluk, amiről azt állították, hogy náluk vásárolt, és csak náluk szervizelték. Megemelve kiderült, hogy a motor már meg volt bontva. Kértem, hogy keressék elő a munkalapot, hogy megnézhessük, miért volt szükséges a megbontás. Ekkor kiderült, hogy az autóról semmijük nincs, sosem járt náluk!!! Egy családtag autójáról a nagyszerviz után kiderült, hogy bár előírás szerint kellett volna, a számlán is szerepelt, mégsem cseréltek fékfolyadékot, a légtelenítő csavarok sosem voltak megbontva. Az újabb típusokba nem a bele való olajat (0W20) használják, hanem a nem előírás szerinti (Közel-Keletre előírt, sokkal olcsóbb) 5W30-at. ...és tudnám még sorolni.


, 4 évvel ezelőtt

Mint eladó átvizsgálásra vittem a szervizbe egy Hyundai i10-et a vevő kérésére, mert Ő csak a márkaszerviz véleményébe bízik. Az autó 2013-as, 62000km, 1. tulajdonos. Az átvizsgálás eredménye: szükség lesz KÉSÖBB MAJD !!!!! kuplung cserére (160000ft), KÉSŐBB MAJD !!! első féktárcsa és betét cserére (120000ft). Volt az autónak egy valós hibája is: folyamatosan lemerült az akkumulátora. Rájöttek (saját bevallásuk szerint véletlenül), hogy azért mert a kulcs kivétele után is áram alatt marad az autó elektromos rendszere. Erre adtak egy 127000ft+ÁFA alkatrész plussz munkadíj árajánlatot. A hibát másnap 15000ft-ért megjavította egy autóvillamossági szerelő. A hab a tortán az volt, hogy ezek után közölték a vevővel, hogy a náluk pont van egy ugyanilyen eladó autó, de arra nem kell költeni. NO KOMMENT Üdv.: Zsolt
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

használtautót vásároltam, én hülye nem néztem meg, hogy a kocsiba van-e emelőkészlet, nem volt...... van benne viszont egy hozzá nem illő után gyártott lengyel feliratokkal ellátott emelő és kerék kulcs.....:DD téligarnitúra járt az autóhoz bele van hegesztve vmi gyűrű a közepébe mert máshol vannak a furatok, tpms szenzoros a gumi, nem ismeri fel valószínűleg soha nem volt rajta. A gumis felsikított amikor meglátta. Gondoltam felhívom, őket megkérdezem mizu mert ez Így pl egy defektnél igen kellemetlen lettt volna. A hölgy kikérte magának és rámrakta a telefont. Nyilván én voltam a balf.sz, de azért madárnak se kell nézni a másikat. Amennyiben van kidobni való pénzed mindenképp keresd fel őket! Korrektség szeretem.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Nagyot csalódtam a cégben.Egy problémával kapcsolatban beszéltam, azt igérte,június 16-án visszahív.Többször hívtam,de írtam is , választ nem kaptam a mai napig Sajnálom,hogy így alakult.üdv.dr.Garay Zoltán
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Felháborító, minősíthetetlen

, 7 évvel ezelőtt

A szervíz szolgáltatás garanciális autó esetén is minősíthetetlen! Hozzáállás, bánásmód, segítőkészség, kapcsolattartás még a 0-át se éri el! Ügyfélközpontúságot hírből sem ismerik (max. értékesítéskor.) A szalonban, addig készségesek az emberrel, amíg vásárlási szándékot vélnek felfedezni. A Hyundai márka képviseletének szégyene, ami ott van. Az 5 év garancia és a márka hűség miatt ragaszkodtam a Hyundaihoz, de be nem tenném a lábam a Mischl Autóházba, ha máshová is elvihetném a közelben.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nagyon igaz, minösíthetetlen hozzáállás, ügyfelek kezelése minősíthetetlen, 10 skálán akkor a mínusz, hogy nem lehet minősíteni. Még autómosásra sem ajánlom.


, 10 évvel ezelőtt

Egy alkatrész miatt hívtam telefonon az autóházat, egy hölgy vette fel a telefont, akitől szerettem volna megkérdezni, hogy beszerezhető e az alkatrész. Erre a hölgy válasza, hogy tegyek le előleget az alkatrészre, de se árat, se beszerzési időt nem tudott mondani, és a kollégái nem is fognak addig foglalkozni a dologgal még nincs előleg. Elmondtam hogy egy Hyundai Terracanhoz lenne, de erről a típusról még nem is hallottak, a hölgy állította hogy ilyen típus nincs is az országban, és itt kérdeztem rá, hogy a Hyundai kereskedést hívtam-e. A hölgy egy viszont hallás után lecsapta a telefont. Nem ajánlom senkinek az ügyfél-szolgálatos modortalan. Üdv. Péter
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

A telefonos ügyintézés náluk nem létezik, csak személyesen. Egy vacak szimeringről előleg ellenében tudnak információt adni. A Hyundai Terracan típusú autót az ügyfél-szolgálatos hölgy nem ismeri, és nem kapcsol senkit aki segíthetne. A telefont pedig parasztmód lecsapja. Szép hozzáállás az ügyfelekhez, gratulálok.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Tisztel autós társak, tisztelt szerviz vezető! Nem szokásom a hétköznapi élet apróbb-cseprőbb kellemetlenségei kapcsán rögtön tollat ragadni, de az az arogancia, amit a pécsi Hyundai autószalonban/szervizben tapasztaltam arra késztet, hogy megosszam az "élményt" azokkal, akik hozzám hasonlóan esetleg abban reménykednek, hogy gyors, udvarias és a márkanévhez illő kiszolgálásban lesz részük. Nos, ne reménykedjenek. A történet röviden: néhány napja a hűtőviz hőmérséklet gyanúsan magas tartatományban mozgott és kézenfekfőnek tűnt, hogy ha már a márkakereskedés előtt hajtok el megálljak egy gyors diagnózisra. Délelött 10 óra, behajtok a szerviz parkolójába, egy tébláboló szerelő kedvesen köszönt és a munkafelvételhez irányit. Húsz perc törelmes várakozás után - lévén az asztalnál nem talok senkit - ámegyek a szalonba. A helység csaknem üres, három ügyintéző és rajtam kívül egy ügyfél. Egyikük köszönés nélkül szigorúan rámszól: "miben segíhetek"? Magas a hűtőviz hőmérsélklet, szeretném ha megnéznék. A szevíz vezető úr 1.5 óra múlva jön, várjak. De kérem nem szívműtétről van szó csak .... Nos, ennyi, Üdvözlettel, Dr. Fekete Csaba
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Emberséges hozzáállás a mai embertelen világban

, 14 évvel ezelőtt

Értetlenül állok az előttem írt vélemények előtt, ezért muszály leírnom az én tapasztalatomat is! Már sokadik használt autómat veszem az autóháznál és mint minden használt autón előbb-utóbb elromlik vmi.. Hozzám minden esetben kedvesek voltak, volt amikor vasárnap jöttek ki hozzám, mert lerobbantam Sásd felé menet, és mindíg korrektül megjavították az autómat.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hibás alkatrész, minősíthetetlen vevőszolgálat

, 15 évvel ezelőtt

A pécsi Mischl szalonban szervízeltettem az autómat sokáig, de most már nem fogok ide menni többet. Az utóbbi két évben külső szerelőhöz vittem az autót és az ékszíjcsere aktuális lett. A szerelőm szerint két gyári ékszíj lett volna a legalkalmasabb erre a célra. Meg is vettem a Hyundai márkaszervízben, de a gép szerint 3 ékszíj kellett. Persze a beépítésnél kiderült, hogy valójában csak 2 van az autóban. Megpróbáltam a hibásan rámsózott alkatrészt visszacserélni, de vagy a szervizes, vagy a számlázós "kolléga" nem volt bent. Végül otthagytam a számlát! és az alkatrészt is, hibámra. Azóta a telefont felvevő "hölgy" minősíthetetlenül beszél. Szerinte, majd az a valaki, aki megígérte, visszahív. "Most bent volt, de elment,..." " ... nem kérdeztem meg, mert nekem nem fontos.". Hát szerintem ez T@hóság. Nagyon nem ajánlom. M.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

MIschl Autóház Pécs

, 16 évvel ezelőtt

Ennél az autóháznál vásároltam egy használautót 3 hónappal ezelött az autó már a hazafelé vezető uton elromlott ők ügyesen látatlanba megállapitották az autó hibáját.Mondanom se kell nem az volt a baja amit ők mondtak,de az erdeti hibából adodóan más is tönkrement az autóban,eleinte nagyon készségesek voltak a javitást illetően,hitegettek hónapokig hogy meg lesz javitva az autó de a mai napig nem történt semmi.Se telefonra se email-re nem válaszolnak, úgy néz ki nem tudom elkerülni az igényeim más modon történő behajtását.Úgy látszik én nem voltam jó vásárló a szemükben végül is én csak egy használtautót vettem. Üdv.Attila
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Mischl Autóház Kft.-Hyundai Autószalon szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!