Vélemények a következő cégről: Mischl Autóház Kft.-Hyundai Autószalon
Vélemény
Attila , 4 évvel ezelőtt
1994-ben vásároltunk náluk egy Kadett E 1.6 D-t, amiről a tulaj (a vevő családtag gyerekkori barátja!) azt állította, hogy friss olasz import. Később egy taxis megállított minket menet közben, hogy elmondja, hogy vigyázzunk, mert ő taxizott vele évekig, és az autó teljesen elhasznált állapotban van. 2010 körül egy Tucsont vizsgáltam át náluk, amiről azt állították, hogy náluk vásárolt, és csak náluk szervizelték. Megemelve kiderült, hogy a motor már meg volt bontva. Kértem, hogy keressék elő a munkalapot, hogy megnézhessük, miért volt szükséges a megbontás. Ekkor kiderült, hogy az autóról semmijük nincs, sosem járt náluk!!! Egy családtag autójáról a nagyszerviz után kiderült, hogy bár előírás szerint kellett volna, a számlán is szerepelt, mégsem cseréltek fékfolyadékot, a légtelenítő csavarok sosem voltak megbontva. Az újabb típusokba nem a bele való olajat (0W20) használják, hanem a nem előírás szerinti (Közel-Keletre előírt, sokkal olcsóbb) 5W30-at. ...és tudnám még sorolni.
Tóth András , 5 évvel ezelőtt
Dr.Garay Zoltán , 4 évvel ezelőtt
Lynn , 7 évvel ezelőtt
Pus Tanbi Birnik , 10 évvel ezelőtt
Vartus Gentes Gidaxdax , 10 évvel ezelőtt
Ro Urton Franrus , 11 évvel ezelőtt
Erbel Kornél , 14 évvel ezelőtt
Á. Miklós , 15 évvel ezelőtt
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
Tisztelt Attila! Sajnáljuk ha bármi kellemetlenség érte nálunk, de ezek kemény szavak. Cégünk 1994-óta működik, munkavállalóink nagyrésze több, mint 10 éve itt dolgozik, többször voltunk az év kereskedése.