Vélemények a következő cégről: Szuper Elszo 57 Kft.

Vélemény

, 4 évvel ezelőtt

Megfogalmazódott bennem,hogy ez egyáltalán egy kereskedelmi egysèg-e....Eltört a porszívóhoz való fej(ami Samsung),hát gondoltam itt majd segítenek!?Ki van függesztve a tábla,miszerint maszk használata kötelező,bemegyek ès a 3 " dolgozóból" egy férfin van,egy lehúzott egy pedig semmit sem viselt.Akin nem volt maszk azt ott az üzletben hangosan osztották ,hogy milyen szar munkát vègzek.Hat nagy kedvem volt a segítség kèrèshez.Elmondtam ,hogy mit szeretnék ès hogy Nekem jó lenne használt is(mivel az gondoltam hagynak ott règi dolgokat), erre odavágja a pultra,hogy itt van ez.Mondom Neki,hogy nem jó,mert az egyéniben van egy pöcök ami tartja a csőhőz.Erre a nagy kereskedő/vevővlbarat azt mondja:mit válogatok az előbb jó lett volna a használt is!!!!! 24 ève dolgozom kereskedelemben,napi 10 órás munkaidőben hordom a maszkot!!!Felháborítónak tartom,hogy ez egy SZAKÜZLET ezekkel a "dolgozókkal",ahol megalázóan beszélnek velem /társukkal. Renáta,üzletvezető
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 9 évvel ezelőtt

Isten mentsen meg hogy véletlenül olyan terméket vegyek valahol aminek ők a márka" szervizeseik"..
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 12 évvel ezelőtt

Még garanciális tűzhelyem elromlott gombjait szerettem volna kicserélni, és már több mint hat hete megy a huzavona. Ezen felül az üzlet vezető 3 héttel ezelőtt azt hazudta, hogy a gombok rendelés alatt vannak, csak a forgalmazó cég nem küldi őket, viszont mikor 2 napja bementem a szervizbe azt mondták, hogy nem is biztos, hogy a gomb a hibás, szóval kimegy a szerelő megnézni, holott a szerelő már megmondta, hogy gomb csere kell. Ha tehetitek kerüljétek el az üzletet, a vezetőség egyáltalán nem korrekt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

átverés

, 12 évvel ezelőtt

Sajnos én azt tapasztaltam már nem egyszer,hogy az ott dolgozók nem értenek semmihez,főleg a kiszolgálás modorával van baj. A samsung szervizes 0. A másik részlegen is lehúznak nagyon csúnyán és nem adták vissza a vezetéket. 4termékből1et sikerült megcsinalni és ez került 16ezerbe. Máshol meg tudták csinálni. Szerintem szét se szedték. Amihez nem értenek elteszik a 3500ftot és kész. Miért nem néz senki a körmükre? Szégyen amit művelnek!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

javítás

, 13 évvel ezelőtt

3 hós varrógépemet vittem garanciális javításra, kb. 10 telefon után és 2 hónap "Türelmét kérjük" után visszakaptam a darabjaira hullott gépet, "elfelejtették " összeszerelni! Hoki egy cég, már rettegek,ha olyan gépet veszek, aminek ők a gar.szervize!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

-

, 13 évvel ezelőtt

Kávéfőzőnket szerettük volna javíttatni a cégnél, előre elkértek 3500 Ft-ot, majd sms-ben közölték, hogy alkatrész nem beszerezhető. Mikor a gépért mentünk az előleget nem kaptuk vissza. Tehát ennyi pénzért semmi szolgáltatást nem kaptunk. A kiszolgálás is minősíthetetlenül rossz volt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

konyhagép javítás

, 14 évvel ezelőtt

A minap egy konyhagépet vittem javításra, előlegként ott kellett hagynom 5000 forintot. Sms-ben értesítettek, hogy a gépet nem lehet megjavítani, gondoltam, hogy az 5000 forintomat visszakapom, mivel javítás nem történt, ehelyett 1500 forintot kaptam vissza, tehát 3500 forintot fizettem a semmiért.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

televízió, hűtő

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon jók a tapasztalataim a céggel kapcsolatban. Nyáron a televíziónk pusztult el, délután bevittük, már másnap délben ránk telefonáltak hogy mehetünk érte. Igaz csak kisebb hiba volt, de meglepő volt a gyorsaság. 2 hónapja a hűtőnk is elpusztult, ennek már komolyabb baja volt, több alkatrészt kellett cserélni, de ez se volt bent egy hétnél tovább és azóta tökéletesen működik :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Szuper Elszo 57 Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!