| Vélemények | 26 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt., Tamási
vélemény
19 évvel ezelőtt
Gyönyörű környék gazdái. A gyulaji erdőbe csak engedéllyel lehet kimenni, amit náluk kérhetsz, de tényleg megéri. Olyan, mint a Micimackóban leírt százholdas pagony. Szarvasok, vaddisznó, tó és környéke, gyönyörű táj!!!
Vélemény a következő cégről: Csikó Produkt, TAMÁSI
vélemény
19 évvel ezelőtt
Kis, lelkes csapat, amely mára naggyá nőtte ki magát. Egy srác elkezdett szervezkedni, s most már fesztiválokat rendeznek. Kicsi város, nagy rendezvényekkel (jobban támogathatná a város a szervezést!)
Vélemény a következő cégről: Dr. Notheisz, TAMÁSI
vélemény
19 évvel ezelőtt
Idős bácsika, tényleg olyan, ahogyan elképzeled a doktor bácsikat! Ő még foglakozik a beteggel. Ha véletlenül az ügyeletre kell menned, akkor később is érdeklődik, hogyan érzed magad! Több ilyen doki bácsi kellene!
Vélemény a következő cégről: Dr. Notheisz, TAMÁSI
vélemény
19 évvel ezelőtt
Idős bácsika, tényleg oylan, ahogyan elképzeled a doktor bácsokat! Ő még foglakozik a beteggel. Ha véletlenül az ügyeletre kell menned, akkor később is érdeklődik, hogyan érzed magad! Több ilyen doki bácsi kellene!
Vélemény a következő cégről: Csikó Produkt, TAMÁSI
vélemény
19 évvel ezelőtt
Kis, lelkes csapat, amely mára naggyá nőtte ki magát. Egy srác elkezdett szervezkedni, s most már fsztiválokat rendeznek. Kicsi város, nagy rendezvényekkel (jobban támogathatná a város a szervezést!)