| Vélemények | 26 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt., Tamási
vélemény
19 évvel ezelőtt
Gyönyörű környék gazdái. A gyulaji erdőbe csak engedéllyel lehet kimenni, amit náluk kérhetsz, de tényleg megéri. Olyan, mint a Micimackóban leírt százholdas pagony. Szarvasok, vaddisznó, tó és környéke, gyönyörű táj!!!
Vélemény a következő cégről: FARKAS BÜFÉ, Tamási
vélemény
19 évvel ezelőtt
Nagyon lepukkant hely lett, általában alkoholisták tarkítják a környékét is (meg középiskolás fiatalok)Ha piálni akarsz, menj be, de sokat ne várj a helytől.
Vélemény a következő cégről: SÖRÖZŐ-PIZZÉRIA, TAMÁSI
vélemény
19 évvel ezelőtt
Finom a kaja, jó a kiszolgálás. Régebben többen jártak ide is, volt zene (élő), de most már ez nagyon ritka.
Vélemény a következő cégről: Simon Eszpresszó, TAMÁSI
vélemény
19 évvel ezelőtt
Már nem itt van, hanem a Pennyvel szemben. Nagyon finom sütiket, fagyikat lehet kapni, és igényes a kiszolgálás és a környezet is.
Vélemény a következő cégről: Lajtha László Zeneiskola, Tamási
vélemény
19 évvel ezelőtt
Nagy hírű és múltú intézmény. Nagyon sok zeneértő és zenélő embert nevelt. Sok zenekar nekik köszönheti a tagjainak profizmusát. Ne hagyjátok, hogy megszűnjön!