| Vélemények | 7 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Munka
16 évvel ezelőtt
Szombaton kirúgtak,hétfőn visszahívtak dolgozni bennünket.Erről ennyit.Röhej!!!!!
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Munka
16 évvel ezelőtt
Én is itt dolgozom mint bérmunkás és nagyon szeretem csinálni!A fizetésem is jó!Remélem sokáig kellünk!
Szia! Tudnál segíteni,hogy a jabil-ba dolgozhassak? Köszi!