| Vélemények | 7 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Munka
16 évvel ezelőtt
Szia cinci68.Kérdezed a fizut,hát az igen karcsú,60-70 között.Ez változó,ha van túlórád akkor egy kicsivel több.Anyukám is ott dolgozik mint bérmunkás az ő fizuja 80-90ft között van.De ők nem túlórázhatnak.Ha van kérdésed írd meg nyugodtan.Szia.
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Munka
16 évvel ezelőtt
Szia cinci68.A lányom minőségi ellenőr a Jabilba.Amunka nem nehéz,de a db számért mindig kiabálnak,pedig nem az ellenőrökön múlik.A teszt nem nehéz,de azért figyelj nagyon.A fegyelmit 2 kézzel dobálják,minden apróságért.A kaját lopják,a fizu nagyon kevés.
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Bérmunka
16 évvel ezelőtt
Bérmunkás vagyok a Jabilba 5 hónapja.Nagyon szeretek ott dolgozni,a B műszakba járok,és senki nem bánt ha becsületesen dolgozol.Csak egy baj van,sok a kaja tolvaj!!!!!!!Ezen kellene változtatni!
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
rím
16 évvel ezelőtt
Bérmunkás is kap fegyelmit,ha megérdemli.Szeretek ott dolgozni,egy bérmunkás,de szeretnék Jabil dolgozó lenni.
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Munka
16 évvel ezelőtt
Nekem jó a munka,mert szeretek dolgozni.Ha jól dolgozol senki nem bánt.A pénz is jó.Egy bérmunkás.
cinci68.igen van 5000ft értékű melegétkezési utalványuk amit kártyára kapnak,és még évi bruttó 100000ft kafatériát havi felbontásba.