Vélemények a következő cégről: Észak-Csepel Szigeti Víz- És Csatornamű Kft.
Vélemény
Nevi , 15 évvel ezelőtt
Biró Gyula , 16 évvel ezelőtt
Reichl Gyuláné , 16 évvel ezelőtt
decsa71 , 16 évvel ezelőtt
Cégnév: Észak-Csepel Szigeti víz- és Csatornamű Korlátolt Felelősségű Társaság Rövidített cégnév: Szigeti Vízművek Kft. Székhelye: 2310 Szigetszentmiklós, gyári út 21. A társaság tulajdonosai: 1. Szigetszentmiklós Város önkormányzata A társaság ügyvezetője: Balla Dániel 2310 Szigetszentmiklós, Ifjúság út Balla Dániel Észak Csepel-Szigeti Víz ésCsatornamű Kft Igazgatója
Az rendben van, hogy néha történik egy csőtörés. De miért nem lehet a hibát fél nap alatt kijavítani???? Illetve, ha egy cének meg van adva egy telefonszám, hogy "MUNKAIDŐN KÍVÜLI HIBABEJELENTÉS", akkor miért nem ül a telefon mellett valaki aki 1. Felveszi a telefont, 2. legalább annyit mond, hogy tudunk a hibáról és a kollegáink dolgoznak az kijavításán. Vagy bármi mást. Most mennyi ideig leszünk egy háromnapos hétvégén víz nélkül??? Se főzni, se WC-t lehúzni, se fürödni, stb... Felháborító!!!!
A polgármesternek ez ügyben címeztem egy levelet a felháborodásomat/felháborodásunkat kifejezve (részlet): "...Jelen levelemben panasszal élnék az ellen a vállalkozó ellen - amennyiben a felelőssége megállapítható - , aki a mai napon (2010.10.30) munkálatokat végzett a Határ út - Szent Miklósi út sarkán, és ez által kárt tehetett a vízművek által felügyelt vízellátó rendszerben. Továbbá mindenképpen panaszt szeretnék tenni a SZIGETI VÍZMŰVEK KFT. ellen, akiket semmilyen formában nem tudtam elérni (telefon, e-mail) az esetleges javítási munkálatok befejezésének időpontjával kapcsolatban. Egy dolog, ami megemlítésre méltó, hogy a XXI. században egy komolyabb szolgáltató cég működtetése mindenképpen megkívánja a saját weboldal üzemeltetését, ahol a szerződött ügyfelek kifejthetik véleményüket! A mai napon 13:10 körül közlekedtem a fent említett helyszínen személygépjárművel, az útmunkások/munkagépek által határolt területen addigra már ömlött a víz. Jelenleg 18:28-at írunk, semmilyen információt nem tudtunk kicsikarni senkiből, hogy a javítási munkálatok meddig tartanak, tartanak-e egyáltalán, és most itt áll több száz lakás víz nélkül az őszi szünet kezdetén! Kérem a fent leírtak alapján intézkedjen, hogy ilyen esetekben legalább a javítással kapcsolatos információk eljussanak hozzánk (a lakoshoz/ügyfélhez!), akár Szigetszentmiklós honlapján keresztül, akár másképpen!..."
Nagyon szeretném tudni, hogy engedhet meg magának egy szolgáltató ilyen magatartást???? Az önkormányzatnak/polgármesteri hivatalnak/államnak (nem tudom, kinek a hatásköre alá tartoznak, talán senki alá) ki kellene rúgnia a vezetőt és esetleg az alkalmazottakat, a díjbeszedőktől kezdve egészen a pénzügyesekig. Mert hogy a gyökerétől problémás az egész cég!!!! Megteheti ezt ma egy olyan cég, aki az élet alapjául szolgáló vizet juttatja el az emberekhez? Nem az háborít fel, hogy nincs víz, hanem az, hogy ezt egy honfitársamtól kell megtudni egy internetes oldalon, aminek semmi köze nincs a Szigeti Vízműhöz. Mert hogy még weboldala sincs. Ez XXI. század, uegy? A telefon foglalt (gondolom mellé tették, vagy kihúzták). Hatalmas költségbe verné a céget, ha venne az ilyen esetekre egy üzenetrögzítőt, ami bemondja, hogy mi a baj!!! De minek is tenné? A lakosok nem mehetnek más vízügyi szolgáltatóhoz, hiszen csak ez az egy van. Akkor meg minek foglalkozzanak velünk? Egyszerűen beleszarnak a képébe az embernek. FELHÁBORÍTÓ ÉS UNDORÍTÓ!!!!!
Ambrózy Zoltán , 16 évvel ezelőtt
Kovács Hadnagy , 16 évvel ezelőtt
2010-ben élő fogyasztó , 16 évvel ezelőtt
elkeseredett fogyasztó , 16 évvel ezelőtt
Király Miklosné , 17 évvel ezelőtt
ZOZÓ , 17 évvel ezelőtt
Illés László , 17 évvel ezelőtt
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
Kénytelen voltam magam regisztrálni, hogy a véleményem beírjam a SZIGETI VÍZMŰVEK KFT és a POLGÁRMESTERI HIVATAL ellen !!!!!!!!! Szeretném tudni, hogy engedhet meg magának egy SZOLGÁLTATÓ és egy HIVATAL, hogy egy ekkora nagyvárosba egyik se tartson ügyeletet ez a magatartás illetve hozzá állás egyszerűen felháborító!!! Talán az ügyelettartás eszükbe se jutott hát most itt az alkalom és az ötlet, hogy erre szükség volna a városba???? A mai világba, ha tisztességesen fizetek vízdíjat, hogy engedheti meg magának egy szolgáltató, hogy délelőtt 10 órától nincs víz. A Polgármesteri hivatalt hiába hívom, ott mindenki, elbujt, az asztal alá félelmébe hát van is okuk rá. Ez egy rendkívüli eset és most talán kérni kellene egy lajtos kocsit és azzal lehetne hozatni vizet, ami az utcákat járná és dudálva jelezné, hogy lehet vizet kapni az autóból. Létezik CSATORNÁZÁSI MÜ, FŐVÁROSI KÖZTERÜLET FENNTARTÓ ZRT. De lehet, hogy ehhez talán egy talpraesett értelmes dönteni tudó emberre lenne szükség????