Vélemények a következő cégről: Észak-Csepel Szigeti Víz- És Csatornamű Kft.

Vélemény

ügyfélfogadás rendje

, 15 évvel ezelőtt

Szerintem mindenkinek hasznos lenne, ha az ügyfélfogadás idejét, rendszerét a címlapon feltüntetnék.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

nincs viz 6 órája

, 16 évvel ezelőtt

T Vizművek! a borsos vidijból mennyi visszatéritést kapunk ha a vizművek mondjuk 12 -24 óráig nem teljesiti szolgáltatását. Tudomásom szerint a nem teljesitések minden más esetben kötbérezhetők.. It miért nem?? A szolgáltatás hiányáról miért nem értesitik a lakosokat??? Lakihegy Rádió, Hirdető kocsival körbe stb stb hogy meddig nincs és mikorra lesz stb stb Maguk szerint ez Európa???
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Ivóvíz helyzet

, 16 évvel ezelőtt

VAN NEKÜNK EGY lAKIHEGY RÁDIÓNK MIÉRT NEM KÖZLIK HOGY MI LESZ A 3 NAP ALATT!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Mi történik???

, 16 évvel ezelőtt

2 napja utazom, hazaérek a buckába, szeretnék kezet mosni, s mit ad isten nincs víz. Elötte mást is csináltam. Még szerencs, hogy van kút az udvarban. A számlalevélen van 2 telefonszám. Bármelyiket hívom, mindegyik folyamatosan foglalt. Honnan lehet megtudni mi történik, mikor lesz víz, mikor lesz normális szolgáltatás. Ki felel ezért. 2 embert be lehet hívni, hogy tájokoztassák az embereket, akik érdeklődnek. Van rá technika... Vagy a XXI században, mikor szinte a gyerekeknek is van honlapja, vagy twitter elérése, miért nem csinál a tisztelt vízmű is egyet, hogy mi, akik fizetünk a SZOLGÁLTATÁSÉRT, megtudjuk mi történik. Azt a békát lenyelem, hogy nincs nyomás a vezetékben, azt is, hogy locsolási időszakban éppen csak csöpög a víz, de azt, hogy nem tudok normálisan kezet mosni, azt már nehezen, főleg azért mert nem adnak semminenű információt. kérem téjékoztassanak, valamilyen módon tegyék ezt meg, mert ez így felháborító. Egy várost érint a szolgáltatás kiesése. Ezt a magatartást megengedhetik maguknak? Ha tudnánk mikor van vége, talány nyugodtabbak lennénk... 2-3 telefonos ügyintéző ilyen esetben sokkal jobb képet tudna kialakítani a cégükről... Üdvözlettel D.Cs.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Csőtörés

, 16 évvel ezelőtt

Még most sincs ivóvíz, csak halk hörgés szivárog a csapokból. A Határ út - Gyári út - Bajcsy-Zs. út által határolt terület amúgy is elég rozoga vezetékeket rejthet, itt ugyanis átlag két havonta mossa szét a törött vezetékből ömlő víz a szép parkot a CBA épülete előtt. Ez azért is roppant érdekes, mert innen nem messze van a Szigeti Vízművek irodaháza és telephelye.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kénytelen voltam magam regisztrálni, hogy a véleményem beírjam a SZIGETI VÍZMŰVEK KFT és a POLGÁRMESTERI HIVATAL ellen !!!!!!!!! Szeretném tudni, hogy engedhet meg magának egy SZOLGÁLTATÓ és egy HIVATAL, hogy egy ekkora nagyvárosba egyik se tartson ügyeletet ez a magatartás illetve hozzá állás egyszerűen felháborító!!! Talán az ügyelettartás eszükbe se jutott hát most itt az alkalom és az ötlet, hogy erre szükség volna a városba???? A mai világba, ha tisztességesen fizetek vízdíjat, hogy engedheti meg magának egy szolgáltató, hogy délelőtt 10 órától nincs víz. A Polgármesteri hivatalt hiába hívom, ott mindenki, elbujt, az asztal alá félelmébe hát van is okuk rá. Ez egy rendkívüli eset és most talán kérni kellene egy lajtos kocsit és azzal lehetne hozatni vizet, ami az utcákat járná és dudálva jelezné, hogy lehet vizet kapni az autóból. Létezik CSATORNÁZÁSI MÜ, FŐVÁROSI KÖZTERÜLET FENNTARTÓ ZRT. De lehet, hogy ehhez talán egy talpraesett értelmes dönteni tudó emberre lenne szükség????

Cégnév: Észak-Csepel Szigeti víz- és Csatornamű Korlátolt Felelősségű Társaság Rövidített cégnév: Szigeti Vízművek Kft. Székhelye: 2310 Szigetszentmiklós, gyári út 21. A társaság tulajdonosai: 1. Szigetszentmiklós Város önkormányzata A társaság ügyvezetője: Balla Dániel 2310 Szigetszentmiklós, Ifjúság út Balla Dániel Észak Csepel-Szigeti Víz ésCsatornamű Kft Igazgatója


Nem az a baj, hogy nincs víz, hanem az, hogy nincs info!!!

, 16 évvel ezelőtt

Nagyon szeretném tudni, hogy engedhet meg magának egy szolgáltató ilyen magatartást???? Az önkormányzatnak/polgármesteri hivatalnak/államnak (nem tudom, kinek a hatásköre alá tartoznak, talán senki alá) ki kellene rúgnia a vezetőt és esetleg az alkalmazottakat, a díjbeszedőktől kezdve egészen a pénzügyesekig. Mert hogy a gyökerétől problémás az egész cég!!!! Megteheti ezt ma egy olyan cég, aki az élet alapjául szolgáló vizet juttatja el az emberekhez? Nem az háborít fel, hogy nincs víz, hanem az, hogy ezt egy honfitársamtól kell megtudni egy internetes oldalon, aminek semmi köze nincs a Szigeti Vízműhöz. Mert hogy még weboldala sincs. Ez XXI. század, uegy? A telefon foglalt (gondolom mellé tették, vagy kihúzták). Hatalmas költségbe verné a céget, ha venne az ilyen esetekre egy üzenetrögzítőt, ami bemondja, hogy mi a baj!!! De minek is tenné? A lakosok nem mehetnek más vízügyi szolgáltatóhoz, hiszen csak ez az egy van. Akkor meg minek foglalkozzanak velünk? FELHÁBORÍTÓ ÉS UNDORÍTÓ!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Az rendben van, hogy néha történik egy csőtörés. De miért nem lehet a hibát fél nap alatt kijavítani???? Illetve, ha egy cének meg van adva egy telefonszám, hogy "MUNKAIDŐN KÍVÜLI HIBABEJELENTÉS", akkor miért nem ül a telefon mellett valaki aki 1. Felveszi a telefont, 2. legalább annyit mond, hogy tudunk a hibáról és a kollegáink dolgoznak az kijavításán. Vagy bármi mást. Most mennyi ideig leszünk egy háromnapos hétvégén víz nélkül??? Se főzni, se WC-t lehúzni, se fürödni, stb... Felháborító!!!!

A polgármesternek ez ügyben címeztem egy levelet a felháborodásomat/felháborodásunkat kifejezve (részlet): "...Jelen levelemben panasszal élnék az ellen a vállalkozó ellen - amennyiben a felelőssége megállapítható - , aki a mai napon (2010.10.30) munkálatokat végzett a Határ út - Szent Miklósi út sarkán, és ez által kárt tehetett a vízművek által felügyelt vízellátó rendszerben. Továbbá mindenképpen panaszt szeretnék tenni a SZIGETI VÍZMŰVEK KFT. ellen, akiket semmilyen formában nem tudtam elérni (telefon, e-mail) az esetleges javítási munkálatok befejezésének időpontjával kapcsolatban. Egy dolog, ami megemlítésre méltó, hogy a XXI. században egy komolyabb szolgáltató cég működtetése mindenképpen megkívánja a saját weboldal üzemeltetését, ahol a szerződött ügyfelek kifejthetik véleményüket! A mai napon 13:10 körül közlekedtem a fent említett helyszínen személygépjárművel, az útmunkások/munkagépek által határolt területen addigra már ömlött a víz. Jelenleg 18:28-at írunk, semmilyen információt nem tudtunk kicsikarni senkiből, hogy a javítási munkálatok meddig tartanak, tartanak-e egyáltalán, és most itt áll több száz lakás víz nélkül az őszi szünet kezdetén! Kérem a fent leírtak alapján intézkedjen, hogy ilyen esetekben legalább a javítással kapcsolatos információk eljussanak hozzánk (a lakoshoz/ügyfélhez!), akár Szigetszentmiklós honlapján keresztül, akár másképpen!..."


Kitikán aluli

, 16 évvel ezelőtt

jobban járna az emberiség, ha nem is létezne ez a cég.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Csőtörés

, 16 évvel ezelőtt

kénytelen vagyok regisztrálni, mert mire a moderátoron átjut az üzenetem, addigra a hó is leesik :) A Határ út - Szent Miklós út sarkán csőtörés van, épen 13:00 után jöttem el arra kocsival, de akkor már az útmunkások/munkagépek által határolt területen ömlött a víz. Ez okozza a vízhiányt most. Mellékelten megjegyzem, nevetségesnek tartom hogy a 3 napos pihenőre (az őszi szünet elején!) ilyen jellegű munkálatokba fogtak, ráadásul veszélyeztették ezzel a lakosok hétvégi vízellátását is. (A vállalkozóval érdemes lenne elbeszélgetni, ha esetleg ő az okozója a vízvezetékrendszer sérülésének)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nagyon szeretném tudni, hogy engedhet meg magának egy szolgáltató ilyen magatartást???? Az önkormányzatnak/polgármesteri hivatalnak/államnak (nem tudom, kinek a hatásköre alá tartoznak, talán senki alá) ki kellene rúgnia a vezetőt és esetleg az alkalmazottakat, a díjbeszedőktől kezdve egészen a pénzügyesekig. Mert hogy a gyökerétől problémás az egész cég!!!! Megteheti ezt ma egy olyan cég, aki az élet alapjául szolgáló vizet juttatja el az emberekhez? Nem az háborít fel, hogy nincs víz, hanem az, hogy ezt egy honfitársamtól kell megtudni egy internetes oldalon, aminek semmi köze nincs a Szigeti Vízműhöz. Mert hogy még weboldala sincs. Ez XXI. század, uegy? A telefon foglalt (gondolom mellé tették, vagy kihúzták). Hatalmas költségbe verné a céget, ha venne az ilyen esetekre egy üzenetrögzítőt, ami bemondja, hogy mi a baj!!! De minek is tenné? A lakosok nem mehetnek más vízügyi szolgáltatóhoz, hiszen csak ez az egy van. Akkor meg minek foglalkozzanak velünk? Egyszerűen beleszarnak a képébe az embernek. FELHÁBORÍTÓ ÉS UNDORÍTÓ!!!!!


Csőtörés

, 16 évvel ezelőtt

A Határ út - Szent Miklós út sarkán csőtörés van, épen 13:00 után jöttem el arra kocsival, de akkor már az útmunkások/munkagépek által határolt területen ömlött a víz. Ez okozza a vízhiányt most. Mellékelten megjegyzem, nevetségesnek tartom hogy a 3 napos pihenőre (az őszi szünet elején!) ilyen jellegű munkálatokba fogtak, ráadásul veszélyeztették ezzel a lakosok hétvégi vízellátását is. (A vállalkozóval érdemes lenne elbeszélgetni, ha esetleg ő az okozója a vízvezetékrendszer sérülésének)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

nincs víz

, 16 évvel ezelőtt

kritikán aluli szolgáltató. se ügyfélszolgálat,se hibabejelentő vonal...azt meg nem tudni megint-miért is nincs víz???
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szolgáltatás!!!!

, 16 évvel ezelőtt

Tisztelt vízművek! 2006-ban költöztem Szigetszentmiklósra én azóta vízóra leolvasó emberrel nem találkoztam!!!!Havi bediktáló vagyok és 3 havonta kapok számlát amit becsületesen időben ki is fizetek akkor elvárom önöktől,hogy tájékoztassanak arról mikor nem lesz víz szolgáltatás mert ez a minimum!!!!Az önök szolgáltatása a 0-val egyenlő!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szigeti Vízmű

, 16 évvel ezelőtt

Ez a szolgáltató még a múlt században él... sokáig még csekken sem lehetett fizetni a vízdíjat. A vízműnek még saját honlapja sincs, ami használható lenne, az ügyfélfogadási idejük meg mindenkihez igazodik, csak a dolgozókhoz nem. Jó lenne végre megreformálni ezt a céget, mert siralmas, amilyen állapotok uralkodnak. Ha lehetne választani szolgáltatót, akkor már rég váltottam volna...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szerződés szegés.

, 16 évvel ezelőtt

Nem értem hogy miért szegheti meg a cég a szerződést bütetlenül. Szerződésem szerint havi bediktálós vagyok havi számlával. Miért kapok kéthavi számlát? A szerződések minek köttetnek meg ha nem tartják be. Hol vannak a jogaim? Fógyasztóvédelemhez fordulok ez ügyben. Bárkinek próblémája van a vízművekkel kérem jelezze felém hogy az anyagát csattolhassam a fógyasztóvédelemnek. Köszönöm.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vizóraállás elküldése

, 17 évvel ezelőtt

Nincs fent a honlapon,hogy milyen e-mail címre lehet elküldeni a vízóraállást.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ROSSZ PROGRAM

, 17 évvel ezelőtt

A VÍZMŰVEK VEZETŐJÉNEK A FELESÉGE EGY KISKIRÁLY A DOLGOZÓK KÖZÖTT ÉS A DOLGOZÓKAT ÉJJEL NAPPAL HAJTJÁK EGY ROSSZ PROGRAM MIATT MINDEN TÚLÓRA PÓTLÉK NÉLKÜL KÖZBE MEG JUTALMAKAT FIZETNEK EGYMÁSNAK AZ ILLETÉKESEKNEK ODA KELLENE ERRE A CÉGRE FIGYELNI
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Elérhetőség

, 17 évvel ezelőtt

Jelenleg 15 órája folyik BARNA víz a hálózatunkból a környék többi lakásában is. A központi telefon és fax-szám foglalt, a hibabejelentő telefont 10 percnyi csöngés után sem nem veszik fel, hiába cseng ki. Tűrhetetlen az ügyfélkezelésük!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Észak-Csepel Szigeti Víz- És Csatornamű Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!