Vélemények a következő cégről: Dhl Express Magyarország Kft. Központi Iroda

Vélemény

, 3 évvel ezelőtt

Egyszercsak jön az értesítés attól a cégtől, akitől megrendeltem a termékeket, hogy sajnálják, hogy arról értesültek, hogy nem tudták nekem leszállítani a megrendelt árut... Én meg csak nézek, hogy most ez vicc? De nem! Rajta van a csomagkövetési link. Megnézem. "Sikertelen kézbesítés!" De hogy? SENKI nem hívott, senki sem küldött emailt, sms-t, sőt senki sem csengetett be hozzám, hogy HAHÓ ITT VAN A CSOMAGOD, ÁTADNÁNK! Mi van veled DHL???? És miért nincs egy magyar ügyfélszolgálati iroda, akivel ezt a kis malőrt megbeszélhetném mielőtt visszamegy a csomagom a feladónak és hosszas procedúra után 1. vagy végre megérkezik (talán) egyszercsak a megrendelt áru 2. vagy nagysokára visszautalják a pénzemet... Mindenesetre igyekszem olyan webáruházak kínálatát részesíteni előnyben, akik NEM A DHL-lel szállíttatják ki a csomagjaikat! Felháborító. És azért, mert ez már nem az első alkalom volt! Mostanáig csendben hallgattam.
Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Ki se hozzák a csomagot! Szánalmas!!!
Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

A lehető legrosszabb társaság azveletbe nem szallitatok veluk semmit....az ügyfélszolgálat egy vicc telefonon nem lehet elerni őket,as emailokra nem valaszilnak, es olyan magas vamot szamlaztak nekem egy vam mentes termekre....a futar keptelen volt telefobalni, a kiszallitashoz nem kaptam ido korlatot se....cake reggel egy emailt ,hogy ma jon....
Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Amikor csomagot rendelek és azt látom , hogy DHL a partner már összeszorul a gyomrom. Ha nem járok utána, sosem kapom meg a csomagokat, de most már a telefonos elérhetőséget is megszüntették, ami teljesen kizárja azt, hogy ügyfélszolgálatossal kommunikáljon az ember. Nem igazán értem, hogy más gyorspostai szolgáltatók miért tudják kézbesíteni a csomagokat és a DHL miért nem??? Amikor a csomag feladónak megírom, hogy a DHL Magyarország "undeliverable", azaz nem kézbesíthető státuszt jelez folyamatosan minden kiszállítási kísérlet nélkül, nem hisznek nekem. 1 db csillagot sem tudok adni, mert ahoz is tenniük kellene valamit, de sajnos ez nem történik meg, csak annyi, hoghy felveszik a küldeményeket és az azokért járó fuvardíjat. Próbáltam különböző címek megadásával megkapni a DHL-es csomagokat, de sem Budapest, sem vidék nem működött. Kíváncsi vagyok hol vannak a ki nem szállított küldemények?????? U.i. Kellett adnom 1 csillagot, hogy közzé tudjam tenni a véleményem, de továbbra sem jár a DHL-nek 1 db csillag sem.
Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

A véleményem ? A futárszolgálat egyik alkalmazottja két kiskorú gyermekem előtt lekurv@@nyázott mert szerinte anyósom nem jó helyen állt meg kocsival és bár lett volna helye ,nem kerülte ki , inkább ordítoznj kezdett velem . Látta ,hogy állapotos is vagyok , a legkisebb az ölemben , a hatéves meg kénytelen volt végighallgatni mindezt mert neki olyan hangulata volt. És 5 perc után sem hagyta abba , jelenteni akartam ,de annyira ideges voltam ,hogy a rendszámot nem is jegyeztem meg ,pedig most nagyon kellett volna. Ez az ő szégyenük.
Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

Katasztrófa. Az időpontokat ők tájékoztató jellegűnek szánják. Ahhoz mérten a díjszabás eléggé elszállr.
Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

Az egy csillagot is csak azért adom mert annyit kénytelen vagyok. Megbízhatatlan semmitérő cég. A csomagokon rengeteget ülnek, Budapest és a kiszállításra kijelölt város között ingáztatják. Az eladók a szállítási határidőt a DHL szerencsétlenkedése miatt nem tudják tartani. Sok esetben már előre megkérdezem a céget ahonnan rendelek, hogy kivel küldik a csomagom, mert ha DHL akkor igyekszem más megoldást kérni akkor is ha többe kerül. 07.16 óta az országban egy rendelésem amit a mai napig nem kaptam meg. És nem a kínai csomagokra kell gondolni... Én mindenkit lebeszélek róla, mert tényleg semmitérő cég.
Vitatott tartalom jelentése

Nekem is ez a probléma adódott! Mondjuk én USA-ból rendletem a csomagomat. Úgy volt eredetileg hogy a várható kézbesítési idő júli. 12 - 15-e között várható. Azt mondtam magamban jó ha addigra nem hozzák ki nincsen gond mert július 1-től be jött egy olyan szabály, ami kimondja, hogy minden beérkező csomagot vámkezelnek. Nos én júli 6-án rendeltem meg a csomagot 9-én itt volt Budapesten és vámkezelték. Azóta csak értesítéseket kapok hogy éppen mikor vámkezelték a csomagom. Ergó szinte majdnem egy hónapja várok a csomagomra, ami eléggé kiábrándítóúgy nézve, hogy azért még sem egy kis cégről beszélünk ): . És ami még aggaszt, hogy nem egy kis értékű csomag ezért is kezdek ideges lenni. Csak 2x hívtam eddig az ügyfélszolgálatot de nem bizonyosult nagy segítségnek számomra. Remélem mindenki meg fogja kapni a csomagját. Innen is szeretnék mindenkinek szép napot kívánni!


DHL

, 17 évvel ezelőtt

Nagy csalódás ez a cég,első és utolsó hogy szállítatok velük 21.-ke óta nem érkezet meg a küldemény a t-mobiltól.Hazudoznak folyamatossan.Ma már 30.-ka van. HOL A TELCSIM??????????
Vitatott tartalom jelentése

DHL MAGYARORSZÁG KFT.

, 17 évvel ezelőtt

Mindenki kerülje aki csak tudja ezt a futárszolgálatot. Pontatlanok, szerencsétlenek és megbízhatatlanok. 2 napja várok a T-Mobiletól megrendelt telefonomra és napról napra csak ígérgetnek minden össze vissza. Elvileg holnap kapom meg a csomagot a 'ígéretek' szerint de abból sem lesz semmi. Lehet hogy kedvesek az ügyfélszolgálaton, de pontatlan, igérgető szerencsétlen társaság az egész cég. Nálam a DHL leszerepelt egyszer s örökre.
Vitatott tartalom jelentése

DHL

, 17 évvel ezelőtt

Már többször hozta a DHL futárszolgálat az általam vásárolt csomagot. Mindig udvarias, korrekt volt a kiszolgálás. A dobozok is éppségben megérkeztek, ami nem mindig mondható el a MPL cégről. Ha látom egy cégnél, hogy a DHL a kiszállító biztonságban érzem a csomagomat náluk!
Vitatott tartalom jelentése

DHL

, 19 évvel ezelőtt

Többször volt velük kapcsolatom. Maximálisan elégedett vagyok a céggel. Gyorsak, pontosak, és még csak kedves futárral találkoztam.
Vitatott tartalom jelentése

Gyorposta

, 19 évvel ezelőtt

Mindenkinek szívesen ajánlom a céget. Egyik legnagyobb előnye, hogy a feladott csomag nyomonkövethető az internetes portálukon. Az áraik a szolgáltatásnak megfelelőek, nem olcsó, de minőségi! Külföldre csak velük érdemes postázni, mert maximálisan megbízhatóak. Évek óta használja a munkehelyem is az ő szolgáltatásaikat és sosem volt gond.
Vitatott tartalom jelentése

DHL

, 19 évvel ezelőtt

A DHL-ről csak jót hallottam eddig. Nagyon korrekt, megbízható cég, a csomagok útja nyomon követhető a neten, ami számomra igen megnyugtató. Amennyiben szükségem lesz rá, az ő szolgálataikat fogom igénybe venni.
Vitatott tartalom jelentése

DHL

, 19 évvel ezelőtt

A legjobb csomagküldőnek tartom Magyarországon és nemzetközi szinten is a legjobbak között van. Tetszik, hogy a csomag tényleg nyomonkövethető, és nem kell telefonálgatni, hogy merre járhat. A telefonos ügyfélszolgálaton is nagyon kedvesek és segítőkészek, a legjobb helyen van a csomag, ha velük "utazik".
Vitatott tartalom jelentése

dhl

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó megbízható cég. Nyugodt szívvel dízhatom rájuk csomagjaimat. Gyors, pontos szállítás. Csomagjaim utját nyomon követhetem az interneten. Kedvező árak. Segítőkész, megértő alkalmazottak.
Vitatott tartalom jelentése

DHL

, 19 évvel ezelőtt

A cég, amelynél dolgozom, már többször is küldött külföldi vevőinek a DHL-lel csomagot. Gyors, pontos a szállítás, és ami fontos, nyomonkövethető a küldemény az Internetes oldalukon. Megbízható cég.
Vitatott tartalom jelentése