SohaTöbbetDHL , 4 évvel ezelőtt
Amikor csomagot rendelek és azt látom , hogy DHL a partner már összeszorul a gyomrom. Ha nem járok utána, sosem kapom meg a csomagokat, de most már a telefonos elérhetőséget is megszüntették, ami teljesen kizárja azt, hogy ügyfélszolgálatossal kommunikáljon az ember.
Nem igazán értem, hogy más gyorspostai szolgáltatók miért tudják kézbesíteni a csomagokat és a DHL miért nem??? Amikor a csomag feladónak megírom, hogy a DHL Magyarország "undeliverable", azaz nem kézbesíthető státuszt jelez folyamatosan minden kiszállítási kísérlet nélkül, nem hisznek nekem. 1 db csillagot sem tudok adni, mert ahoz is tenniük kellene valamit, de sajnos ez nem történik meg, csak annyi, hoghy felveszik a küldeményeket és az azokért járó fuvardíjat.
Próbáltam különböző címek megadásával megkapni a DHL-es csomagokat, de sem Budapest, sem vidék nem működött.
Kíváncsi vagyok hol vannak a ki nem szállított küldemények??????
U.i. Kellett adnom 1 csillagot, hogy közzé tudjam tenni a véleményem, de továbbra sem jár a DHL-nek 1 db csillag sem.
Nekem is ez a probléma adódott! Mondjuk én USA-ból rendletem a csomagomat. Úgy volt eredetileg hogy a várható kézbesítési idő júli. 12 - 15-e között várható. Azt mondtam magamban jó ha addigra nem hozzák ki nincsen gond mert július 1-től be jött egy olyan szabály, ami kimondja, hogy minden beérkező csomagot vámkezelnek. Nos én júli 6-án rendeltem meg a csomagot 9-én itt volt Budapesten és vámkezelték. Azóta csak értesítéseket kapok hogy éppen mikor vámkezelték a csomagom. Ergó szinte majdnem egy hónapja várok a csomagomra, ami eléggé kiábrándítóúgy nézve, hogy azért még sem egy kis cégről beszélünk ): . És ami még aggaszt, hogy nem egy kis értékű csomag ezért is kezdek ideges lenni. Csak 2x hívtam eddig az ügyfélszolgálatot de nem bizonyosult nagy segítségnek számomra. Remélem mindenki meg fogja kapni a csomagját. Innen is szeretnék mindenkinek szép napot kívánni!