Vélemények a következő cégről: Globus Konzervipari Zrt.
Vélemény
Véleményem
Vaxdor Soxva Frehox , 10 évvel ezelőtt
Rettenetesen rosszak a termékek!
Lus Donmat Ustusrah , 10 évvel ezelőtt
1.A hústermékeket már nem is a Globus gyártja. 2. Remélem eljön még az idő, amikor ismét MAGYAR gyár lesz!!!!
Nagyon örülök,ha a vásárláskor találok Globus terméket,és csakis azt vásárolom,Évtizedek alatt ez a márka azthiszem nemcsak a magyar emberek tudatába/IKARUSZ/ívódott be.
Kár hogy a kőbányai raktáráruház nem üzemel,ahol rendszeres vásárló volta.
További sikeres müködést kivánok.
jó látni az örökséget...
Sándor Edit Éva , 13 évvel ezelőtt
Szóval elég érdekes dolgokra jó a google, nem is tudtam, hogy családomnak is köze van a Globus Gyár létrejöttéhez...hiába, na mégiscsak ősmagyarok vagyunk itt:) szóval érdekes, hogy hipp-hopp állami tulajdon lett...de azért most már teljesen más szemmel látom :)))
GLOBUS valoban egy világ márka.. Az összes glóbus termék kiválló és finom. lehet az mustás vagy ép majonéz és még sorolhatnám. Ugyohy mindenkinek csak ajánlani tudom az összes terméket...
Azt jó tudni hogy a Globus nem a mennyiségre hanem a MINŐSÉGRE add.. Én imádom az bösszes terméket!
Szívesen vásárolok Globus termékeket. Az ismert márkanév minőségi terméket garantál a fogyasztóknak.
A készétel konzevreiket annyia nem szeretem, inkább a friss ételeket részesítem előnyben.
De a májkrémaik viszont nagyon jók, különösen a marhamájkrém.
A melegszendvics krémet is csak ajánlani tudom. A Province a kedvencem, ami zöldséges.
Globus nagyon finom készételeket készít.Majonéz,mustár konzerves kenőmájas.Mindegyik a kedvencem.A konzerves kenőmájasból a barofisat nagyon szeretem.Nagyon jó áron van és nem olyan kevés a benne lévő adag,hogy egy zsemlére kenem és azonnal elfogy.A majonéz és a mustár nagyon finom az ételekhez.Virslihez a mustár.Majonézből lehet tartás mártást is készíteni vagy salátákhoz is például a franciasalátához is sokat használjuk és nagyon sokat számít,hogy milyen az íze a majonéznek,ha abból többet fogyasztunk.Csak az a baj,hogy mindig olyankor fogynak el otthon ezek a termékek,amikor szükség lenne rá és rohanhatok a boltba,hogy vegyek globus termékeket.
ezt a két terméket szeretem nagyon különössen a majonézt!tartár mártáshoz csak ezt a fajta majonézt szeretem.de virslihez is ugyan ugy szeretem mint a mustárt.viszont a tubusos csomagolás az jobban bejön mint a flakonos.de ez nem kritika hanem izlés dolga.
Mindig is szerettem a Globus májkrémet,amit a gyerekeim örököltek tőlem.
nagyon praktikus hogy most már modern konzervnyítók vannak,amivel könnyü felbontani a finom májkrémet.
nagyon jó termékek
Ez az a cég, aki nap, mint nap jelen van a családom életében. Kitűnő minőségű termékei, gusztusos csomagolása, nagy termékválasztéka megoldja a mindennapi élet gondjait.
a mai rohanó világban elengedhetetlen egy-egy ilyen termék beszerzése. megkönnyíti a főzést. ma már olyan technikával dolgoznak,hogy nem érezni a tartósítószerek ízét,így télen -nyáron fincsi termékeket fogyaszthatunk. kedvencem a rakott káposztájuk. egy kis tejföl és már lehet is teríteni
Rendszeresen vásárolunk a termékeikből, itthon is mindig akad egy-kettő a konyhában a polcon, vagy a hűtőben. Szeretem, hogy a "régi" megszokott ízek és termékek között találok újakat is, amik elnyerik mások és az én ízlésemet is. Csak így tovább:)
Konzervgyártásban a legjobb cég.
Nekem csak a globus álltal gyártott termékek a nyerök
Mást nem is nagyon használok
Köszönöm szépen globus
Mindig Globus majonézt és ketchupot vásárolok. Megfelelő árban, minőségben pedig kiváló. Különösen kedvelem a chilis ízesítésű ketchupot. Az elkészített ételeket sokkal ízletesebbé lehet varázsolni velük.
Az egész család szereti a globus ketchupot, majonézt és mustárt. Ha nem lennének hiányoznának az ételünkből, vagyis ízelenek lennének. Ha az ételmellé vagy bele tesszük, akkor máris sokkal finomabb lesz az ennivaló. A konzerveket nem próbáltuk, mert nem szoktunk konzerves ennivalókat enni.
Én is szeretem a globus termékeit! Bár nem sűrűn szoktuk megvenni az ára miatt (pl ketchup), de a majonéz és a mustár is globuszos, azt megvesszük, mert szereti az egész család. Az izűk nagyon finom. A konzerveket nem próbáltuk ki. Nem tudom h milyenek.
A globus konzerveit gyakran használjuk, meg vagyunk elégedve a minőségükkel és a csomagolásukkal is. Ezen kívül nagyon szeretjük a ketchupot, majonézt és a mustárt is, kiváló adagolási lehetőség, megfelelő minőség, íz jellemzi
Régen fogalom volt, most már kevésbeé. A dobozos ételek választéka és ár-érték aránya is
rosszabb lett. A mikrozható készételek íze szinte egységes. Norbit meg már le kéne hagyni a csomagolásról, inkább negatív reklám a szerepeltetése! Amik jók a flakonos készítmények /majonéz, ketchup/ és a salátaöntetek. Ezek megérik az árukat.
:o)
A globus flakonos termékei egy nagyszerű választás.A mustár íze nem változott az évek alatt a gyerekeim annyira szeretik, hogy volt amikor kenyérre kenve ették semmi mást nem kértek mellé.A globus termékek igenis, hogy kiálták a hosszú évek próbáját. Mindenkinek ajánlom.
Szeretem a termékeiket, könnyű a konzerveket felbontani, izletesek a benne lévő zöldségek. A golbus majonézt és ketchupot is szeretem. Talán más termékmárkájút nem is veszünk a családnak.
Jó gondolat volt a melegszendvics krém gyártása. A mi családunk nagyon szereti. Melegen ajánlom mindenkinek. A provánszi a kedvencünk.docsa
Nagyon szeretem a termékeit,mert csak jó minőségű alapanyagokból készülnek. dolgoznak. Különösen szeretem a kirándulások, üdülések esetén a termékei közül a konzerveket, készételeket, mert praktikus, gyorsan elkészíthető és izletes.
Ha horgászni megyek és valami meleg ételt is szeretnék, akkor csak a globus termékeiből választok, mert könnyen nyitható dobozokban, finom ételeket forgalmaznak!
A globus konzervek kínálata nagyon bőséges,mindenki talál magának kedvére valót a családunkban.A klasszikusnak számító sertésmájkrém a nagy kedvenc,de a gyümölcskonzerveket is gyakran fogyasztjuk.Nagyon finom.
A gyerekek nagyon szeretik a sült krumplit amihez mindig ketchupot esznek,így mindi kell otthon legyen a kedvenc márkából a Globusból.Már sokfélét próbáltunk,mert azért mégis van ára és ennyit venni nem olcsó,de egyik sem fogható a globushoz.Ezért még mindig azt veszem.
Régi magyar márka, amelynek termékei ugyanolyan jók, mint régen voltak. Ha csak tehetem, ilyen konzerveket és befőtteket veszek, nagyon szereti az egész család.
Gyermekkorom egyik kedvenc terméke a Globus sertésmájkrém. Ma már kapható egyetlen mozdulattal nyitható változata, de régen bizony gyakran elvágta az ujjunkat a konzervdoboz, miközben a hugommal ilyen módon ettük a finom májkrémet. Szeretem a zöldségek sokszinűségét. Gyakran választok fagyasztott zöldborsót, zöldbabot, és ha franciasalátát készitek, csakis ezt a márkát választom!
Ketchup-ot csak a Globus termékei közül választok. A hagyományos mellett a chilliset szeretem nagyon.Íze kellemes, nem savanyú és minősége az évek alatt sem romlott. Mindenkinek ajánlom, hogy kóstolja meg!
Tavaly nyáron az egyik nyaralásunk alkalmával olyan szállóban laktunk ahol volt konyha vettünk is üveges globus terméket amit ebédre ettünk volna meg. Fel bontottuk és amikor meg kóstoltuk furcsa, penész ízű dohos szaga volt. Többször vettünk már előtte is ilyen termékeket, de a eset óta inkább másfajta márkát használunk.
valamikor a 90-es években nagyon sok konzervet vásároltunk,finom izletes zamatos volt, amit ma már nem mondhatok el.az ára nincs egyenes arányba a minőségével.ezáltal a szokásaink is megváltoztak,leszoktunk a vásárlásáról, hejette friss zöldségből főzünk ami skkal időigényeseb,talán egynémelyik lekvár még elfogadható
Régóta létező márka, nagyon szereti az egész család a termékeiket. Ketchup és mustár mindig van itthon, virslihez mindig ezeket esszük. A majonézük is finom, igaz azt ritkábban fogyasszuk.
Szerintem egy nagyon jó kis cég,nagyon finom termékei vannak.A családban a májkrém és a mustár a két nagy kedvenc.Az áraik pedig nem olyan magasak.Akcióik is vannak,sőt nyereményjátékot is indítanak sokszor.
Ez egy megbízható márka. Nekem a kedvencem a ketchupjaik. Pozitív, hogy igaz ritkán de szerveznek nyereményjátékokat. Egyes termékeikhez meg ajándékot adnak, ez is tetszetős számomra.
amiótta csak létezik csak globus mustárt fogyasztok nagyon finom virslivel és más ételekkel. A majonéz is finom olcsó és nagyon izletes
Amióta az eszemet tudom, Glóbus mustárt fogyasztunk, a virslihez.Valahogy ezzel az igazi.Pár éve rendszeresen veszem a Glóbus majonézt is, és nem csalódtam benne, Bármelyik külföldi termékkel felveszi a versenyt. És ami a lényeges , jóval olcsóbb is!
Sok ételhez kitűnő kiegészítő és nagyon ízletesek! Sok fajtájából kicsik és nagyon is ízlésük szerint válogathatnak az egész számára kitűnő!
Célunk a fogyasztó számára olyan étkezési alternatívák kialakítása, amelyek biztosítják a változatos étrend és a változó igények teljes körének kielégítését. Olyan megoldásokat kínálunk, melyek szem előtt tartják a biztonságos, egészséges ételek elkészítését biztosító legújabb technológiai eljárásokat, így lehetővé téve, hogy tartózkodjunk a tartósítószerek alkalmazásától, és így képesek legyünk lépést tartani a fogyasztói társadalom gyorsuló életmódját kísérő változó és növekvő igényekkel
A globus nagyon régóta része életünknek. Nagyon szeretjük az összes terméküket, főleg a ketchup-öt, mustárt, de majonézt is rendszeresen vásároljuk. Megbízható minőségi termékek, reális áron.
Itthon nagyon sűrűn használjuk a Globus különböző termékeit. Ezek közül a majonézt és ketchupot emelném ki. Mindkettőnek jellegzetes "globus"-os íze van. Nagyon finomak. Bátran ajánlom mindkét terméket.
Főleg a majonézt használom, mert a salátákhoz köretekhez ez a legjobb. Más termékeit nem szoktuk használni.
A gyerekeim kedvence kechap, de szeretjük a mustárt majonézt is , vannak jó konzervjeik is ezeből is vásárolunk ,és elég olcsó az áruk.
Nagyon finom az összes termékük, főleg a majonéz, amit számtalan ételhez fel lehet használni és összehasonlíthatatlanul finomabb a többi boltban kapható majonéznél. A termékek ára is teljesen elfogadható. Szinte hetente vásárolunk a globus termékeiből, mert igazi minőség.
A párom csak ezt a majonézt, mustárt és kethup-ot hajlandó fogyasztani. Jó minőségű, mi ezt szeretjük!
Nagyon ízletesek és különbözőek a Globus termékek. Kedvencünk a majonéz, amiből mindig van itthon, bár a mustárt sem hanyagoljuk el.
Ha Globus, akkor elsőként a majonéz, mustár és a ketcup ugrik be. Mustárból az árkategóriájában verhetetlen, mi csak az ő terméküket vesszük. A konzerv készételeik is nagyon finomak, bár mi nagyon ritkán kényszerülünk erre a megoldásra.
Nagyon szeretem a Globus termékeit, főleg a ketchupért bolondulok!! Véleményem szerint lehetne egy picikét olcsóbb is.
nagyon jó minőségű, a majonéz a kedvencem, más fajta majonézt egyáltalán nem is eszem, ez az ami igazán finom. viszont lehetneolcsóbb
Nagyon szeretjük a Globus termékeit. Főleg a ketchupt, a majonézt, a mustárt.
Az egész családom nagyon imádja a Globus termékeit. A majonéz az egyik kedvencünk. Jó hogy ilyen széles skálán terjednek a termékeik. Nagy a választék! Tényleg ajánlom mindenkinek!
imádom a globus termékeket, ízletes és finom :-) kedvencünk a majonéz és a ketchup ;-)a családunk nagy globus fogyasztó, és rendkívül jók az újítások is a globusnál!
Globus termékek közűl legfőképpen konzerveket szoktunk vásárolni valamint ketchupot, mustárt, majonézt. Kívló ízű és zamatú termékei vannak. kisfiam annyira szereti a globus ketchupot, hogy csak ezt hajlandó elfoghadni a pizzáján, már ha mást nyomok rá, meg sem eszi azt.
Szinte mindenben ezt a terméket választom,kechap,majonáz,mustár,májkrém. Árban megfeleő,kellemes íze van. jók a kiszerelései. Kaphatóak készételei,amit csak melegíteni kell,ezzel lehet időt spórolni a főzésnél.
nagyon szeretem a termékeit,mert csak jó minőségű alapanyagokból dolgoznak.Amit különösen szeretek a termékei közül a konzerveket és a mustit is ja és a majonéz.csak ajánlhatom
A Globus termékeit gyerekkorom óta fogyasztom és mondhatom hogy állandó folyamatos jó minőséget képviselnek. Mustárt, ketchupot, majonézt szoktam vásárolni de ha nincs időm főzni, néha egy-egy konzervet is.
Nagyon szeretem a glóbus termékeket, mindannupunk szerves részét képezi, Használunk ketchupot, mustárt és majonézt is. Minőségi árut készítenek a mindennapi ember számára elérhető áron. Elégedett vásárlójuk vagyok.
Nagyon szeretme a globus termékeit. Majonézt, mustárt, kechupot csak ezt a márkát vásárolom. A készételeit is nagyon szeretjük. Mindig van valami újdonságuk
Nagyon szeretjük a Globus termékeket, leginkább a mustár és a majonéz, ami nem hiányozhat itthonról. A majonézzel nyert receptkártyákról pedig új ötleteket meríthetünk.
Általában a Globus termékeit vásároljuk, pl.: mustár, ketchup, majonéz, kirándulásokhoz pedig a készételeit.
Nagyon szeretjük a cég termékeit az egész család fogyasztja. Fő kedvenc a mustár amit szinte mindenhez lehet enni. A ketchupot főként kedvenc pizzáinkhoz esszük, a majonéz pedig elengedhetetlen része a kukoricasalátának:)
Kevelem a globus termékeket főleg a mustár múlja felül a többit, de a konzervei is finomak és tartalmasak és megkönnyítik a háziasszony munkáját is.
Én a globus termékei közül a kechupot a majonézt a mustárt és a májkrémet szeretem nagyon nagyon..és nem csak én hanem az egész családom imádja.Régebben az olcsóbbat vásároltuk de rájöttün hogy nem érdemes spórolni..érdemesebb a jobbat megfizetni!
Csak ezt a márkát szoktam vásárolni. Hosszú évek óta megelégedettséggel fogyasztjuk. kitűnő a termékek állaga, ára, íze. Nagyon szeretjük
Nagyon szeretem a Globus termékeit.Finomak és állandó minőséget képviselnek.Csak ezt szoktam levenni a boltban a polcról, ha konzervet szeretnék.A csomagolásuk is izléses,tetszik.
Már baba ként is Globus májkrém volt a kedvencem. A szinvonal nem csökkent, de atermék paletta bővült, érdemes megkóstolni:)
A Globus termékeit gyakran használom a mindennapi főzés során.Az ízük kellemes, aromás. A minősége megbízható. A család minden tagja gyakran és szívesen fogyasztja.
Mustár, majonéz, ketchup vásárláskor mindíg a Globus termékeit választom, mert ezek a legjobb ízű termékek. Konzervekből is ezt a márkát részesítem előnyben, mert ezek a legfinomabbak.
A családunk kedvence szinte minden termékük . Főleg a mustár és a majonéz fogy a legjobban. Ezek naponta kerülnek asztalunkra . Bátran ajánlom a többi terméküket is csak jó tapasztalatunk van a Globus-l !
Én és a családom is imádjuk a Globus majonézt, mustárt és ketchup-ot, sőt ebből a három termékből kizárólag csak ezt az egy márkát vásároljuk! Az ára arános a termékek kiváló minőségével!
Mindíg van itthon globusz termék hiszen mustárból, majonézből és kechupból is csak ezt a márkát szeretjük és használjuk. Minősége változatlanul jó, ára nagyon kedvező a minőségéhez képest.
Ha választanom kell,akkor csakis Globus mustár!próbáltam másik márkát,de nem ízlett,így maradunk a globusnál.Még a majonézt is szoktuk venni,meg a konzervek közül a kedvencem a töltött káposzta .
Az étkezőasztal nélkülözhetetlen résztvevői a globus majonéz és ketchup. A fiam a lekváros kenyért is ketchuppal enné.Próbáltunk már több márkát ,de ez a legfinomabb.Kellemes aromájú,könnyű és utánozhatatlan
Mióta az eszemet tudom,azóta csak Globus termékekkel esszük a virslit,a sült krumplit és még sorolhatnám...Igényes a csomagolás,a tartalom pedig folyamatosan megbízható minőségű.Egyik legnagyobb nyereményemet is ennek a cégnek köszönhetem:))
A legfinomabb majonéz a Globus majonéz, mást nem is kóstolok meg. örülök a light verziónak. A májkrémüket is nagyon szeretem, bízom a Globusban. :)
MI főleg a konzerv készételeiket kedveljük. Ha van egy zsufolt nap, amikor nincs idő főzni, nagyon jól jön, ha van belőlük a kamra polcon. És az sem elhanyagolható, hogy ezeket az ételeket tartósítószer nélkül készítik.
Csak a Globustól vásárolok ketchupot (ez különösen finom), mustárt, majonézt (különleges kupakjának köszönhetően a díszítéshez is rögtön használható).
A család a majonézt és a ketchupöt szereti a legjobban.Az ár nagyon megfelelő a minőséghez képest.Csomagolása nagyon praktikus kis helyet foglal.
kedvencem a globus majonéz és mustár!szerintem érezhető a különbség egy mondjuk ismeretlen márkával szemben...!nagyon korrekt cég!a konzervjeik is nagyon finomak!
szeretem hogy nagy választékbol vásárolhatok a globus termékek közül a konzerv kész ételek a kedvenceim . továbbra is fogyasztójuk maradok az tuti
Kedvencünk a globus márka.kiprobáltunk már más márkát is,de a globusnál nincs jobb.A kislányom kedvence a majonéz,minden mennyiségben:)Az ízük,nagyon jó,és izletes,ezért vásárolom a globust.
Nagyon meg vagyunk vele elégedve. A hütőnkben a ketcup, mustár és a majonéz csakis globus lehet. Az ize és az ára is nagyon jó
A Globus nagyon finom termékeket készít. Szívből ajánlom mindenkinek. Nem is emelnék ki egy terméket sem hiszen mind nagyon jó ízű.
Ha otthon benézek a kamrába vag yhütőbe tuti találok egy globus terméket! Miért mert finom, és megfizethető. Majonézből majdnem mindig globust veszünk, nah a ketchup az viszont nem globus szokott lenni.
Véleményem szerint a globus ketchup a legfinomabb mind közül, az állaga is ennek a legtökéletesebb, se nem túl híg, se nem túl sűrű.
Majonézből szintén a globus viszi a pálmát :)
Jó minőségű magyar termékek és szinte mindenhol kaphatóak. Szeretem a megszokott minőséget, bárhová is utazunk. így mindig tudom, mit eszek. Nagy választék és tényleg finomak.
Ha mustárt, majonézt vagy ketchupot akarok vásárolni akkor mindíg a Globus termékeit választom. Nagyon finomak és az áruk is megfelelő. Szivesen fogyasztok egyéb Globus által forgalmazott ételt is.
Globus termékeket nagyon sokat használunk.Legfőképpen nálunk a mustár,ketchup,majonéz fogy. Szerintem senki nem csinál olyan fincsi ketchupot mint ők.
Gyakran használjuk a globus termékeket és nagyon meg vagyunk vele elégedve. A minősége kitűnő és az ára is reális.Még a kisebb üzletek is jól el vannak látva a termékeikkel.
Évek óta az egész család Globus termékeket fogyaszt. Elégedettek vagyunk a változatlanul jó minőséggel. A kedvencem: Globus majonéz light.
Az egész család szereti a Globus termékeket. Az én kedvencem a majonéz, amit sokszor használok salátákhoz is. A konzerv termékeik is jó minőségűek.
Nagyon szeretem a Globus termékeket. Kedvencem a chillis ketchup, mindig van itthon. Jó minőségű termékek, még nem csalódtam bennük.
Fiam nagy kedvence a Globus majonéz, mindig van itthon. Az én kedvencem a globus mustár és a ketchup. Szerintem a globus termékek a legjobbak, mert ezek a legizletesebbek és még egészséges is! Ajánlom annak aki még nem próbálta!:)
Nagyon szeretjük a globus termékeket.Jó a minöségük a választékuk széles és az árak is elfogadhatóak.A kedvenc termékem a mustár, májkrém és a zöldbab. A virsli evés csak is globus mustár kíséretében történhet!!!
A Globus termékek nagyon jó minőségűek, gazadaságos a kiszerelésük, és nagyon jó áron kaphatóak. Az ízűk is jó, a megszokott minőséget garantálják.
Nagyon szeretjük a Globus termékeket, most éppen a majonéz és a ketchup jön be a legjobban. A minőség mindig ugyanolyan és az árral is ki vagyunk békülve. Mindenkinek ajánljuk.
Nagyon szeretjük a globus termékeket.Jó a minösége a választék széles,és az árak is elfogadhatoak.A kedvenc termékem a majonéz azt mindig vásárólunk de ha lehetöség van rá a többi termékböl is globus márkát vásáróljuk
Nagyon szeretem a globus termékeit széles a kinálat és kiválo a minőség merem ajánlani mindenkinek.
Nagyon szeretem a Globus termékeket. Jó minőségű, ízletes termékeket gyárt.
nagyon szeretem a termékeit,mert csak jó minőségű alapanyagokból dolgoznak.Amit különösen szeretek a termékei közül az a mustár és a családi baromfimájkrém ,ja és a majonéz.Csak így tovább!
Írjon véleményt a(z) Globus Konzervipari Zrt. szolgáltatásairól!
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
igen, katasztrófa, bármilyen konzerv ételt veszek, mindegyik paradicsomos, és ehetetlenül erős, legyen az a pörkölt, sólet, bármi. ma vettem éppen pörköltet tarhonyávla. ehetetlen!! méreg erős, a hús félig nyers. gyakorlatilag sz.r az egész!!!