.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450
Vélemények 20

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Hp Computer Kft., BUDAPEST
HP

17 évvel ezelőtt

Már évek óta HP nyomtatót használ a család.Nagyon jó minőség,megvagyunk vele elégedve.Ha kifogy a patron szinte bármelyik elektronikai szaküzletbe kapunk hozzá.Nagy előnye hogy minőségi márka lévén nem drága bele a patron.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: MAYO CHIX női divatáru, Győr
Mayo Chix

17 évvel ezelőtt

A Mayo chix igazi ruha márka. Van egy pár Mayo Chix-s ruhám,de nagyon drágák.Egy jó nadrág tízezer forint felett van.Az igaz hogy nem gyötri meg a mosogép,ellentétben a márka nélküli gatyámmal.Nagyon jó ezekben a ruhákban megjelenni.Igazán menő.Ha tehetném mindig ilyet viselnék.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Volánbusz Zrt., BUDAPEST
Volán

17 évvel ezelőtt

Nem valami rózsás a helyzet volánnál. Volán busszal járok minden nap kétszer.A buszok túl zsufolak.Nem egyszer történt már meg velem hogy nem fértem fel a buszra.Több diákkal is már megesett ez az eset.A faluból a szülők összefogtak,bementek a volánhoz és kérvényezték hogy reggel mikor sok diák két busz jöjjön.Most már nem maradok ott a buszmegállóban,de még így is nyomorogni kell.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Ariel Elektro Bt. - Dunakeszi, Dunakeszi
ariel

17 évvel ezelőtt

Legtöbbször ariel mosóport vásárolunk.Nagyon szeretem megvagyok elégedve vele.a fehérítő hatása kitűnő,a color pedig nem fakítja ki a színeket.Előfordul hogy mást veszek de akkor is csak minőségi mosóport használok.Az ariel nekem bevált,még ha drágább a többinél akkor is megéri az árát.Kitűnő mosópor.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Digi Terra Kft., BUDAPEST
Digi

17 évvel ezelőtt

Már három éve digi tévénk van.Sajnos nem mondthatom hogy teljesen elégedettek vagyunk vele.A havi díja 2900 ft.Ha azt vesszük nem drága és nagyon sok csatorna van rajta.De ha a minőséget nézzük már nem olyan jó.Ha erősebben fúj a szél vagy esik az eső akkor már nem lehet tévézni.De a másik városban lakó barátaimtól hallom nem csak nálunk van ez így.Ha ezen tudnának változtatni teljes mértékben elégedett lennék.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése