| Vélemények | 20 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Ágota Divat És Kosztüm, SZOMBATHELY
Nadrág
17 évvel ezelőtt
Az unokanővérem esküvője kapcsán jártunk ebben az üzletbe.Egy barátunk ajánlotta,hogy itt nagyon csinos alkalmi ruhákat lehet kapni.Mindenképpen kosztümöt szerettem volna.Én inkább nadrágpárti vagyok ezért nadrágkosztümöt választottam.Ajánlottam már másnak is. Biztos nem fog csalódni aki ide betér.
Vélemény a következő cégről: Moda Trebell Gyermek Divat, SÁRVÁR
Gyerek
17 évvel ezelőtt
A Moda Trebell igazán gondol a gyermekekre.Mindig a legújabb divatot követi.A szülő gyermekének kamaszkoráig itt felöltöztetheti gyermekét.Itt kiegészítők is kaphatók,övek,sapka.sál,mindig a szezonnak megfelelően.Az üzlet a belvárosban van így bármikor útba esik. bár
Vélemény a következő cégről: VIRÁG TREND ÁRUHÁZ, Szigetszentmiklós
virág
17 évvel ezelőtt
Legutóbb itt vásároltunk virágkötészeti kelékeket.Nagyon jó kis áruház.Egyhelyen meglehet venn mindent ami a virágkötéshez szükséges.Itt sokkal olcsobb mintha virágboltba venném meg.Így megéri eladásra is koszorút és virágcsokrot kötni.
Vélemény a következő cégről: Érdi Rózsa Nyomda, Érd
Kutya
17 évvel ezelőtt
Ezt a honlapot sűrűn látogatom.Mivel van egy kis szobakutyánk és egy udvari. Sokszor találtam már hasznos információt ezen az oldalon.Megtalálható itt minden kutyafajta.Állatorvos ad tanácsot ha erre lenne szügségünk.Nagyon hasznos oldal,több ilyet kellene indítani
Vélemény a következő cégről: Jeans Store, Keszthely
Puma
17 évvel ezelőtt
Ebben a boltban igazi minőségi ruhák mellet cipők is kaphatók,Itt kaptam az első puma cipőmet,mikor rokonlátogatáson voltunk Keszthelyen.Hát mit mondjak tudtam volna válogatni,de sajnos akkor csak egy cipőre tellett.Karácsonykor ismét mgyünk a rokonokhot,reméllem lesz valami akció.
lolita0820