| Vélemények | 20 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Csokitibi, Tokaj
Tibi
17 évvel ezelőtt
A tibi csoki mindig rabul ejt.Nagyon sokszor vásárolunk tibi csokit.Ez igazi csoki.Jöhet minden menyiségben.Az árát tekintve szerintem megfizethető.Lehet venni olcsó csokit de azok csak utánzatok.A tibi csoki mellett még a nestlé ami minőségi csoki és finom.Ha a tv reklámját látom mindig elmosolyodok.
Vélemény a következő cégről: Xantus János Állatkert Kht., Győr
Állatkert
17 évvel ezelőtt
Több állatkertben jártam már.Veszprémben,Győrbe,Budapesten kirándulás alkalmával.Mindig elégedett volta.Egyetlen egyszer sajnáltam meg ott egy állatot méghozzá Pesten a Jegesmedvét.Fel-alá járkált és nem volt valami jó bőrben.De lehet csak nekem tűnt így.legalábbis remélem.Tudom hogy agyon jó kezek között vannak ezek az állatok,és látszik rajtuk hogy nincsenek elhanyagolva.Lehet hogy a medvét is a meleg viselte meg.Majd tavasszal ismét meglátogatom milyen bőrben van.
Vélemény a következő cégről: Tesco Nemzetközi Együttműködési és Tanácsadó Kft., Budapest
Tesco
17 évvel ezelőtt
A tescoról van jó és rossz véleményem is.Minden nap járunk a tescoba.Vettem itt már 300 ft-t télikabátot abi még bindig kabát.De vettem már itt büdös tömlős sjtot aminek már levolt járva a szavatossága.Azóta még az üdítőt is megnézem meddig jó.Sokszor előfordult olyan ia hogy a meghirdetett termék már reggel nyolckor nem volt.Ez nagyon idegesítő tud lenni.Mindent összevetve olcsó a tesco,de vannak hiányosságok.
Vélemény a következő cégről: METRO Debrecen, Debrecen
Metro
17 évvel ezelőtt
Két hete voltam utoljára a metroban.Szeretünk ide járni és a család számára itt bevásárolni.Nagyon oda kell figyelni hogy melyik termék kapható kartonban,és miből lehet csak egyet venni.Most a karácsonykor itt vettünk szaloncukrot.Széles választékával sokkal olcsobban megkapom mint pl.a tescoba,vagy a sparba.Itt általában nincs sorban állás.Megveszük amire szügségünk van és már jöhetünk is haza.
Vélemény a következő cégről: XXXLutz Pécs, Pécs
KIKA
17 évvel ezelőtt
Már több alkalommal járunk a kika-ban.Legutóbb étkezőasztalt vásároltunk itt.Ritkán járunk,általában mindig konkrét tervvel megyünk.A szórólapon nagyon kecsegtető akciók vannak.Igazából mindig olyan dolgot érdemes itt vásárolni ami éppen akciós.Mos karácsony közeledtével lehet hogy ismét ellátogatunk.
lolita0820