.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7
Vélemények 20

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Csokitibi, Tokaj
Tibi

17 évvel ezelőtt

A tibi csoki mindig rabul ejt.Nagyon sokszor vásárolunk tibi csokit.Ez igazi csoki.Jöhet minden menyiségben.Az árát tekintve szerintem megfizethető.Lehet venni olcsó csokit de azok csak utánzatok.A tibi csoki mellett még a nestlé ami minőségi csoki és finom.Ha a tv reklámját látom mindig elmosolyodok.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Xantus János Állatkert Kht., Győr
Állatkert

17 évvel ezelőtt

Több állatkertben jártam már.Veszprémben,Győrbe,Budapesten kirándulás alkalmával.Mindig elégedett volta.Egyetlen egyszer sajnáltam meg ott egy állatot méghozzá Pesten a Jegesmedvét.Fel-alá járkált és nem volt valami jó bőrben.De lehet csak nekem tűnt így.legalábbis remélem.Tudom hogy agyon jó kezek között vannak ezek az állatok,és látszik rajtuk hogy nincsenek elhanyagolva.Lehet hogy a medvét is a meleg viselte meg.Majd tavasszal ismét meglátogatom milyen bőrben van.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Tesco Nemzetközi Együttműködési és Tanácsadó Kft., Budapest
Tesco

17 évvel ezelőtt

A tescoról van jó és rossz véleményem is.Minden nap járunk a tescoba.Vettem itt már 300 ft-t télikabátot abi még bindig kabát.De vettem már itt büdös tömlős sjtot aminek már levolt járva a szavatossága.Azóta még az üdítőt is megnézem meddig jó.Sokszor előfordult olyan ia hogy a meghirdetett termék már reggel nyolckor nem volt.Ez nagyon idegesítő tud lenni.Mindent összevetve olcsó a tesco,de vannak hiányosságok.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: METRO Debrecen, Debrecen
Metro

17 évvel ezelőtt

Két hete voltam utoljára a metroban.Szeretünk ide járni és a család számára itt bevásárolni.Nagyon oda kell figyelni hogy melyik termék kapható kartonban,és miből lehet csak egyet venni.Most a karácsonykor itt vettünk szaloncukrot.Széles választékával sokkal olcsobban megkapom mint pl.a tescoba,vagy a sparba.Itt általában nincs sorban állás.Megveszük amire szügségünk van és már jöhetünk is haza.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: XXXLutz Pécs, Pécs
KIKA

17 évvel ezelőtt

Már több alkalommal járunk a kika-ban.Legutóbb étkezőasztalt vásároltunk itt.Ritkán járunk,általában mindig konkrét tervvel megyünk.A szórólapon nagyon kecsegtető akciók vannak.Igazából mindig olyan dolgot érdemes itt vásárolni ami éppen akciós.Mos karácsony közeledtével lehet hogy ismét ellátogatunk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése