Vélemények a következő cégről: FÁMA Futárszolgálat
Vélemény
A csomagom egy hete a depoban. Egy e-mail érkezett, amiben mellébeszélt az ügyintéző, majd megint nem történik semmi. Ha tehetném, minuszra értékelném.
Kinga , 23 június 2026
Semmi értesítés, csak nincs kézbesítve. 16-án és 23-án is a címen tartózkodtam. Ilyet más futárszolgálatnál nem tapasztaltam...
Státusztörténet:
2026.06.23. 18:27:30 Időpontra várakozik
2026.06.23. 18:27:30 Hibakód - Nincs kézbesítve, újboli kiosztás
2026.06.18. 02:30:23 Kiszállítást végző depóba érkezett
2026.06.16. 04:38:18 Időpontra várakozik
2026.06.16. 04:38:18 Hibakód - Nincs kézbesítve, újboli kiosztás
2026.06.16. 04:32:20 Kiszállítást végző depóba érkezett
2026.06.15. 08:53:06 Központi depóba érkezett
2026.06.15. 08:53:05 Értesítő email elküldve
2026.06.04. 11:56:17 Értesítő email elküldve
2026.06.04. 11:56:16 Rendszerünkben rögzítve
Június 11 óta van náluk a depóba. Egyszerüen fizikailag képtelen ki szállítani a kifizetett termékemet! Azóta ígéret,ígéret hátán. “1-2 nap és hozzák”. Ezt így már egy hete eljátszák. “Kevés a kiszállító!” Akkor kérdezem én,miért vállalnak el ennyi szállítást? Ja mert a pénz az meg jó ha be folyik nekik.
Ezt megy egy hete ⬇️
2026.06.18. 02:30:07 Kiszállítást végző depóba érkezett
2026.06.16. 04:35:28 Időpontra várakozik
2026.06.16. 04:35:28 Hibakód - Nincs kézbesítve, újboli kiosztás
2026.06.16. 04:32:00 Kiszállítást végző depóba érkezett
2026.06.11. 09:59:44 Központi depóba érkezett
Hiába a fogyasztóvédelem említése,magasról tesznek ezek mindenre. Legközelebb ha meglátom,hogy ez a cég lesz feltüntetve mint szállítási opció,messziről kerülni fogom!
Rendkívül elégedetlen vagyok a szállítás tempójával. Közel egy hét alatt nem sikerült leküzdeni alig több, mint 100 kilométert. A középkori ökrös szekerek nagyobb sebességgel haladtak
Péter , 17 június 2026
06.12.én felvették a kifizetett csomagom hétfői (06.15.), kiszállítással. a Mai (06.17.) napig a depóban van a csomagom. Kiszállítani nincs kapacitásuk, tájékoztatás nincs. Ráadásul megkeresni sincs kapacitásuk a csomagot... A feladó már inkább elment volna érte, hogy elhozza. Nonszensz!
Ancsino , 15 június 2026
A legalja kézbesítő cég, ma tettem ellenük feljelentést minden létező hivatalos oldalon.
Június 5- e óta depoban van a csomagom, 13- án a lányomnak táncversenye volt, arra rendelt ruhát vártuk a csomagban. Szerdán telefon, ígéret, holnap megkapjuk. Péntekig semmi, a csomagszám alapján még mindig a depoban van, 15- ét írunk.
Ügyfélszolgálatos utána néz, nem hív vissza, email- re nem válaszolnak.
A lányom miattuk nem tudott a versenyen részt venni, szét...szott az ideg.
Ha keddig sem érjezik meg, szerdán személyesen megyek be hozzájuk, valakiknek fájni fig, mert rájuk borítom az asztalt.
Aki jót akar magának, messziről kerülje őket!
Andrea , 02 június 2026
A legtrógerebb futárszolgálat, amivel valaha találkoztam. Az ügyfélszolgálatos ígérget, de nem tesz semmit, és fogalma sincs semmiről. A depo-ban nem tartózkodik ember, a futár kevés. A csomagom hőérzékeny élelmiszerrel a belsejében meg várakozik, ki tudja meddig. Nagyon nem ajánlom a céget. Webshoptulajként akkor sem dolgoznék velük, ha más nem lenne... De az életben nem rendelek olyan helyről, ahonnan ők szállítanak.
A Google értékelések pedig nem a valóságot mutatják, tegnap 94 ezer vélemény volt, ma majdnem 109ezer, természetesen mindenki 5 csillagot ad. Ha nincs futár, aki dolgozzon, és képtelenek kézbesíteni a csomagokat mindenféle hibakódra és időhiányra hivatkozva, akkor honnan is jött egy nap alatt ennyi értékelés?
Balint , 10 április 2026
Reggel irtak, hogy aznap 08:00-17:00-ig szallitjak a csomagom. Ez nem tortent meg es nem is hivtak telefonon, masnap az ugyfelszolgalat azt mondta, hogy kapacitashiany miatt nem tudjak, mikor fogjak tudni kiszallitani, talan szombaton, talan rakovetkezo hetfon.
Komolytalan ceg, a 100.000 darab vasarolt 5*-os google review meg vegkepp hiteltelen.
Nikolett , 29 december 2025
Amit ez a futárszolgálat nyújt, az nem szolgáltatás, hanem egy vicc! 4-ből 4-szer nem sikerült kézbesíteni a csomagom. Az első alkalommal ugyan sikerült ideérnie a futárnak, majd kiderült, hogy mégsincs nála a csomagom. Azóta csak az e-mailek jönnek, hogy érkezik a csomagom, de futár sehol. Kétszer írtam az ügyfélszlgálatnak, mindkétszer azt a választ kaptam, hogy másnap érkezik a csomag. Nos azóta is várom. Telefonon nem lehet velük beszélni, a futár telefonja pedig ki van kapcsolva. Teljesen nonszensz, hogy egy ilyen cég működhet, felháborító! Ilyen dilettáns csapattal még nem találkoztam
Szerdán kellett volna megjönnie a csomagnak. Mindennap küldözgetik az üzeneteket, hogy a várható kiszállítás aznap mikor várható, de mégsem történik semmi. Sem egy lemondásról szóló üzenet nem jön, sem telefonhívás, egyszerűen csak nem hozzák a csomagot. Pénteken az ügyfélszolgálatos kedvesen tájékoztat, hogy reméli szombaton kiszállítják, de ha mégsem, akkor majd hétfőn…. Hiába mondom, hogy vasárnap már szükségem van a csomagra, nem igazán érdekli őket! Sem egy elnézés kérés, de még egy korrekt tájékoztatás sem érkezik tőlük… Érthetetlen, hogy ki és miért dolgozik egy ilyen “futár” céggel…. Senkinek nem ajánlom őket!
Fáma futár szolgálat remek munkát tesznek le a kalappal csak is gyorsassággal dolgoznak amit rendeltem tényleg 1-2 munkanap alatt érkezik meg úgy hogy amit vártam meg kaptam nem rég a kezembe. Rosszat nem mondhatok a fáma szolgáltatás véget sem csak is jót.
🌲🌲 FÁMA FUTÁRSZOLGÁLAT NEVÉBEN IS KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK 🌲🌲
Bagoly , 17 december 2025
Olvasom a sok negatív bejegyzést, nekem pont az ellenkező a tapasztalatom. Több alkalommal hoztak csomagot,
sokszor 1-2 nap kiszállítással, udvariasak, teljesen meg vagyok elégedve a csapattal.
Gabesz28 , 03 december 2025
Egy csomagot nem birnak kézbesíteni 2.jára sem,majd holnap itt maradt,ott maradt ,időhiány miatt nem tudtuk kézbesíteni,felhívtam nagynehezen 4.re felvette,ma biztosan nem ,majd holnap az ember meg várja őket a megadott időpontokban!
Gabica , 20 november 2025
A megadott napon nem hozták ki a csomagot. Amikor a futárt felhívtuk, flegma stílusban, tegeződve közölte, hogy aznap nincs ideje kihozni. Este a visszavételnél pofátlanul úgy vették vissza, hogy mi kértünk későbbi kiszállítást. A google véleményeknél teli van mesterségesen generált véleményekkel, hogy az értékelésük 5 csillag maradjon, a valóságban jó, ha 2 csillagot elérné a cég. Aki teheti, kerülje! Ennél még a MPL is jobb!
Klutsik Alexander , 12 november 2025
6 napja várok egy 40.000 forint értékű csomagra
Mind a hát nap fel lettek híva és mindig az a válsz hogy majd holnap még mindig semmi!!
Én be jelentettem őket a navnál a fogyasztóvédelemnél
És a NMHH nál meg a rendőrsègen!!
Mert velem egyik alja sem fog szórakozni!
Márta , 22 október 2025
Aki teheti kerülje el. A futáruk sunyi, modortalan. Két hét alatt a negyedik nekirugaszkodásra sikerült kikézbesíteniük a küldeményt úgy, hogy közben folyamatosan őket vártam. Hol parkolni nem tudott (majd szó nélkül eltűnt és hasraütve átütemezte a kézbesítést), hol a küldeménynek csak egy részét hozta el, hol emberhiányra hivatkozva maradt el a kézbesítés. Teljesen komolytalan cég.
Ha tehetném egy nagy 0 pontot adnék!Vártam a csomagot közben a futár hiba kóddal vevő elutasította a csomagot cimmel a tudtomon kívül elutasította a csomagom egy hülye dumával vágta ki magát,hogy én felhívtam és csúnyán elküldtem, holott nem is telefonáltam,majd rá egy nappal hiv és még ő van felháborodva meg hogy miért nem hivom fel mert ő egész nap ráér,igy tett a telefonba!. 2 percre rá hívott az ügyfélszolgálatuk megbeszéltük visszaforditja a csomagot és majd hozza ,na úgy hozta hogy vissza küldte a feladónak, mert hogy nem vette át senki nem volt itthon senki,holott egész héten itthon vagyok és vártam is!De se email,se telefon értesítő nem is jött,szállitás nélkül vissza küldi a feladónak,és a telefonba még ő háborog,vicc az egész fáma,aki teheti kerülje ezt a céget,akinek meg bevált örüljön hogy soha nem járt igy!!
Bekka , 04 június 2025
Csillagot sem adnék,ahogyan beszélt és viselkedett a futár nagy közönség előtt! Kb 2 percet kellett rám várnia a munkahelyen ,elnézést is kértem,aztán szó szerint leanyázott
A megadott időablakon belül érkezett a futár, előtte telefonon jelezte érkezését.
A küldeményt tisztán, sérülés mentesen kaptam meg.
A futár kedves, udvarias, rendezett megjelenésű volt.
Köszönöm!
Legalja! A futár nem vitte a megadott pontos címre a csomagot, mert értekezlet miatt nem vettük fel a telefont. Még neki állt feljebb! Az a dolga, hogy odavigye a címre, és leszállítsa, nem pedig telefonálgasson. Céghez kellett a csomag, ahol mindig van irodai szolgálat. Kézbesítési idő, meg egy vicc! reggel 9-től délután 3-ig... Kerülje mindenki!
DröszlerIstván , 2 évvel ezelőtt
.Adományozni akarta. A Könnycsepp a gyermekekért alapítványnak. Kisnyugdíjasként 100 Ft.-os érméket gyüjtök. Felajánlottam 5000 Ft-ot Jön a FÁMA tuskó futárja, azt mondta :Aprópénzt csak 2000 Ft,-ért visz el! Hát nem vitte el! Gyalázatos cég, kerülöm őket!
Eszter , 2 évvel ezelőtt
Aki teheti, kerülje el őket! 3 napja várjuk a futárt, de időhiányra hivatkozva sosem ér ide! A futár számát meg sem adták, az ügyfélszolgálat pedig fel sem veszi!
Viktória , 2 évvel ezelőtt
Ha van más lehetősége, ne válassza a Fáma Futárt.
Egész nap itthon vártam a csomagom, a futár telefonja kikapcsolva, az ügyintéző pedig közölte, hogy már reggel beírta a rendszerbe a futár, hogy a címzett nem elérhető. És, igazából ők ezzel nem tudnak mit kezdeni.
Tiszteletlen egy bagázs, akik a munkájukat ad-hoc módon végzik, és semminek semmi következménye.
Nem először fordult elő, hogy nem aznap szállítottak, amiről tájékoztatást küldtek e-mailen.
Robi82 , 2 évvel ezelőtt
Aki tudja, messziről kerülje el. Már két hete minden nap jön új státusz a csomagról, amit belföldről rendeltem; Hibakód - Időhiány miatt nem sikerült kézbesíteni, majd az hogy időpontra várakozik. Egy Csomag vattáról van szó, nem kályha vagy szekrény, egy kis tenyérbe beleférő csomag vatta. Mellesleg, mindennap már reggel 5-kor eltudják dönteni hogy hupsz! Erre pont nem lesz idő.. Ha tehetem, többet nem fogok velük hozatni semmit.
Any Hime , 2 évvel ezelőtt
Aki tudja kerülje el, direkt cseréltem, hogy az irodában a megbeszélt napon át tudjam venni a csomagom. Ezek után fél hatkor nézem és sikertelen volt a kézbesítés. Sem a portaszolgalatnál sem telefonon nem kerestek. Az ügyfélszolgálat egyáltalán nem volt együttműködő, konkrétan rám tette az ügyintező a felefont, hogy ezzel ő nem tud mit kezdeni. Különösen bosszantó, hogy hamarosan elutazom így fogalmam sincs mikor és hol fogom tudni átvenni a csomagom. Messze kerüljétek el őket ha tudjátok!
Szászy Tünde Melinda , 2 évvel ezelőtt
Másodszor vettem igénybe a szolgáltatásukat! A futár pontos, kedves, a csomag rendben, épségben megérkezett! Köszönöm szépen, nálam maximálisan 5 csillag!
Meszes István , 2 évvel ezelőtt
Ennél rosszabb "szolgáltató" Beképzelt, erőszakos és ő mondja meg mikor szállit nem a megrendelő!
Legalpáribb futárja van aki valaha itt járt. Kiabáló, üvöltő flegma ember, aki egy lakótelepen üvöltött azért, mert nem vettem fel a telefont. A futár megoldása, "ha nem tetszik fel lehet pakolni". A futár két nappal ezelőtt is ugyan ezen stílust képviselte. A lakcím előtt családtagom várta a futárt és átvette a csomagot még becssengetnie sem kellett, de ennek ellenére is ezen stílust képviselte, mert ő úgy beszél ahogy akar elmondása szerint. Futárok hetente többször szállítanak ki, de ehhez hasonló sem történt még. Legalja!!!!!!!!
Bármi mást csak a Fáma Futárszolgálatot ne válassza senki. A legkisebb mértékig sem ügyfélbarát. Igazaból -1*
Írjon véleményt a(z) FÁMA Futárszolgálat szolgáltatásairól!
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
KEDVES KATALIN! PONT ÍGY VAGYOK VELE ÉN IS. HOLNAP LESZ EGY HETE HOGY A DEPÓJUKBA ÉRKEZETT. TELEFONT NEM VESZIK FEL, VAGY CSAK A ZENÉT HALLGATJUK. A GYORS E-MAIL VÁLASZRA MEG VÁRHATUNK. RETTENETES!!! AZ ÉRTÉKELÉSSEL ÉN IS ÍGY VAGYOK!