Vélemények a következő cégről: N ÉS N KFT. - SVÁB PÉKSÉG

Vélemény

, 17 február 2025

Tisztelt Gyártó! Évek óta előszeretettel vásároljuk az alpesi 0,5 kg.-os parasztkenyerüket. Külleme és belső állaga mindig csábító volt. Az utóbbi hetekben alpesi kenyerük keletlen, sületlen szinte ehetetlen. Minősége jelentősen leromlott. Belső állaga vagy tömör, esetenként óriási gázüregekkel ragacsosan lágy. Általában egyik végén lapos mint a kenyérlángos. A héj felett rásült rétegek, kifordult repedésekkel, gyanúsan sületlen pékáru képet mutat. Olvastam a korábbi véleményeket, ezek szerint többen jelezték a nagyfokú minőség romlásra észrevételeket panaszokat, véleményeket. Melyek szerint büszkeségre ok nem lehet. A mai kenyér árak mellet minőség miatt kidobott kenyér sok bosszúságot, és nem kis veszteséget jelent részünkre. A véleményekre reagálva sajnos a mai napig változást nem tapasztaltam! Komolyan kellene venni jelzéseinket és visszatérni az eredeti kenyérminőség gyártásra. 20025.02.17. Saltzer J.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 2 évvel ezelőtt

Kedves Gyártó! Többször vásároltam a közeli Spar üzletben a félbarna szeletelt kenyerüket. Minden alkalommal feltűnően íztelen, állagát nem tartó kenyérrel találkoztam. Olcsóbb a többi kenyerfajtanal,ezek szerint megvan az oka. Jó szándékú észrevételek szeretnék élni Önök felé. Javaslatom szerint a tecepturaban megnővelhetnek a só mennyiségét mindenképpen és talán más összetevőket is megvaltoztathatnanak. Köszönöm! Kovács Zoltán
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 6 évvel ezelőtt

Fél éve a fenti Kft a beszállítonk. Előfordult többször hogy nem annyit és nem azt hoztak amit megrendeltünk, de ami most Pünkösdkor történt az felháborított!! A 2 napos ünnepre rendeltünk 145 fő részére pékárút és péksüteményt plusz megrendeltük az 1-i árút is mivel a pékség nem dolgozik az ünnepek alatt. Sajnos az egész rendelésből csak az 1/3 jött meg szombaton 05,30-án. Reklamáltunk mire azt mondta az egyik alkalmazott hogy Ő nem lát más rendelést. MI mondtuk hogy egész héten abból dolgoztak. Erre Ő mondta sajnos akkor sincs és egyébként se tudná kiküldeni mert nem dolgoznak majd lerakta a telefont. Nem érdekelte Őket hogy itt marad 145 ember 2 napra pékárú nélkül. Június 2-án ezt szóvá tettük írásban és kértük hogy mondják meg miként óhajtanak kártalanítani 145 embert és egyáltalán hogy fordulhatott elő ez a helyzet. Azóta sincs válasz holott másnap megint reklamáltunk! Ezek után NEM ajánlom senkinek az N & N Kft. SVCÁB Pékésget!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

A 0,75 kg-os burgonyás kenyeret vásárolom már évek óta. Az elmúlt 2 napban megváltozott a kenyér állaga és összetétele, csak a címke és a külső kinézete alapján nevezhető burgonyás kenyérnek. A valóságban nem hasonlít a megszokott kenyérhez sem ízében sem tartalmában. Remélem visszatérnek az eredeti recepthez.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

A sváb parasztkenyeret évek óta fogyasztjuk.Az utóbbi hónapokban nagyon elromlott a minősége.Olyan lapos ,hogy nem tudni róla,hogy kenyér vagy kenyérlángos. A burgonyát laborban is nehezen lehetet kimutatni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Ha csak tehetem a 0,5 kg-os Alpesi parasztkenyeret veszek, mert az utolsó morzsáig élvezhető, még soha nem csalódtam benne. Ha csak tehtem, ... mert ha reggel 9 után megyek, már hûlt helye van a kenyeres polcon.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 8 évvel ezelőtt

A 1.5 kg-os sváb parasztkenyér ujabban élesztő helyett adalékkal készül.A burgonyát csak nyomokban tudták kimutatni .A kenyér héja mint a rágógumi. Figyelem ez ...,a vásárlók megtévesztése!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 9 évvel ezelőtt

Azt a tönköly linzert szoktam vásárolni nagyon szeretem, de manapság alig van benne szilvalekvár ami idáig csurig volt. Az árról nem is beszélve . Minőség csökken, az ár pedig emelkedik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 13 évvel ezelőtt

Az Alpesi kenyeret két éve vásárolom nagyon megszerettem mert finom volt, mindaddig amig nem találtam lisztcsomókat kb. 3 -4 csomót egy kenyérben, azt hittem hogy ez csak egy véletlen, de hétről hétre találok benne újra. A ízze külseje is nagyon szép és gusztusos volt, de már az is alább hagyott mert az alja szinte ehetettlen olyan kemély, néha túl száraz, vagy sületlen. Ezt azóta tapasztalom kb. 3 hónapja amióta az ára 300 Ft lett. Jó lenne ha visszalehetne állítani a régi minőséget
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

alpesi parasztkenyér

, 13 évvel ezelőtt

Több éve előszeretettel vásároljuk a sváb 0,5 kg.-os parasztkenyeret. Levegős, lukacsos belső szerkezete és állaga mindig csábító volt egészen a múlt hétig. Akkor már a külsejében is megjelenő gyanúsan más kinézetű kenyeret vettünk, a belseje tömör lukacsok sehol, a héj mellett szalonnás kiábrándító állag. Gondoltuk véletlen. Ma ismét vettünk egyet a szokásos helyen az V. ker. CBA. Hercegprímás utcai üzletben, sajnos ugyanaz.Olvastam a véleményeket, ezek szerint nagyon hullámzó a minőség. A tulajdonos ha veszíteni akarja a vevőit, nyugodtan hagyja csak a lejtőn csúszni a vállalkozását.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Csákvári Mintabolt

, 14 évvel ezelőtt

Az "újonnan" nyílt csákvári üzletben a termékválaszték megfelelő, a kiszolgálás udvarias, az általam már többször vásárolt Alpesi Parasztkenyér, melynek íze és állaga kifogástalan, de csak kb. 75% ban sült át. Persze spórolnak az energiával, /ez egyébként nemes törekvés/ de ebben az estben nem hélyénvaló. Ugyanis félnyers kenyerükkel félő kiszorulnak a piacról. Bár aki nemlátott még tisztességes kenyeret megveszi, és csak fogyasztás közben derül ki , hogy a termék közpén átsületlen "gumánca" van. Ezzel háát nemlehet betörni a "VILÁGPIACRA" . Egy kis odafigyeléssel ez elkerülhető lenne, és a gondosan előkészített termékek nem a féligsütés által mennének "TÖNKRE"
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Beigli

, 15 évvel ezelőtt

A CBA üzletben vásároltam mákos beiglit. Isteni finom! Pont olyan, amit én szeretek, sok-sok töltelék kevés tészta, és a tészta is nagyon finom! Szerintem a sváb félbarna, és a sváb parasztkenyér is nagyon jó. Üdvözlettel: Szilvia
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

kenyér

, 15 évvel ezelőtt

Nagyon megszerettem az alpesi parasztkenyerüket/olyan volt mint nagymamám kenyere anno 40 évvel ezelőtt/ és nagyon sajnálom,hogy megszünt a Tüzoltó utcai üzletük.Hol tudnám beszerezni termékeiket Budapesten?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vásárlói vélemény

, 15 évvel ezelőtt

Ízletes kenyér, természetes alapanyagokból, értékarányos áron
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Sváb Parasztkenyér

, 15 évvel ezelőtt

2011.08.28-án vásároltam az önök termékéből egy kilós sváb parasztkenyeret /szeletelt / A csomag sértetlen volt de a kenyér mellé kaptam bogarakat , és a kenyér alja apró fekete kavicshoz hasonló dológal volt tele . Bár igaz egyszer már vásároltam ebből a kenyérből fajtából akkor nem volt hozzá húsi de volt hozzá liszt csomó jó sok szeletenként . A borzasztó csak az , hogy a boltban ezt nem veszik vissza , és a mai kenyér árak mellet ezt azért nem igazán kéne megengedni maguknak .
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Bogaras kenyér

, 15 évvel ezelőtt

Szombati napon /2011.08.27/ vásároltam az önök által gyártót 1 kg-os Sváb parasztkenyeret / szeletelt / Lezárva szépen becsomagolva bár kenyeret vettem de azért bogarakat is kaptam hozzá , a szabályosan légmentesen lezárt zacskósban található volt bogárka . Hát ezek után nem igazán szeretem volna gyermekeimnek oda adni reggelire a kenyérnek nevezet húsos szendvicset . Felháborító , hogy a mai kenyér árak mellet ezt kellet tapasztalnom . Igaz egyszer már vásároltam az önök kenyeréből ami persze tele volt liszt csumbákkókal de akkor még csak nyeltem egyet , de ez már kicsit sok volt .
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Alpesi parasztkenyér

, 15 évvel ezelőtt

Már másodszor jeleztem a cég felé, hogy a CBA-ban vásárolt alpesi parasztkenyerük ehetetlen, keletlen, sületlen, betonkocka. Az első alkalommal igéretet kaptam, hogy javitani fognak a minőségen, egy pár nap után újból az igazi lett, de most ismét kb. 5 napja egyszerüen ehetetlen. Mindig várok egy pár napot, hátha jobb lesz, de mostmár kezd betelni a pohár. Pontosan most amikor annyira hangoztatják a "NEMZET" kenyerét, hát mit mondjak /finom akarok lenni/ erre nem lehetnek büszkék. A mai kenyérárak mellett ez nem megengedhető. Kérem a céget, hogy próbáljanak már valamilyen végső minőséget gyártani minden időben és nem felesleges kiadásokba hajszolni a vevőket, mert ezt vissza nem veszik, de mivel ehetetlen, ki kell dobnom nap mint nap. A mai gazdasági helyzetben véleményem szerint minden vevőt meg kell tartani a piacon maradás érdekében, de ez igy nem fog müködni, s gondolom nem csak én vagyok igy ezzel.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 15 évvel ezelőtt

Én a pilisvörösvári üzletükben szoktam vásárolni.A kedves kiszolgálás mellett nagyon szeretem a péksüteményeiket.Kedvencem:Az ALPESI PARASZTKENYÉR
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szeretném megkérdezni, hogy minden nap vesz ilyen kenyeret? Ha igen, gondolom, akkor Ön is észrevette, ami az én véleményem. Ha az Öné más minőségü, akkor talán a CBA-ba más minőséget szállitanak? üdv.


vélemény az üzletről

, 16 évvel ezelőtt

Én a CBA-kban kapható CSABAT-KA nevű péksüteményüket szoktam vásárolni, az nagyon finom :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Gratuláció

, 17 évvel ezelőtt

Ma vásároltunk először meseszép kis üzletükben. Fotóztam, és a fotókból pps-t készítettem. A horgászok közt a kis üzletüket népszerűsítem!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) N ÉS N KFT. - SVÁB PÉKSÉG szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!