Véleményünk
Minisán Éva , 17 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Nem nagyon akartam ezidáig negatív véleményemmel előrukkolni, de ha már megkezdtétek a sort ......
Nekem is volt negatív élményem az említett illetővel, azóta nem megyek a szolnoki Reservedbe. A sztori annyi, hogy elég gyakran jártunk oda, szerencsére sokáig megúsztuk az idióta sziporkáit. De ahogy a kollégáival beszélt, meg a többi vevővel, az felháborított, de egész addig nem tántorított el minket, amíg személyesen meg nem tapasztaltuk a nagyon népszerűtlen üzletvezető stílusát. Mivel nem 5 percig tartott a vásárlásunk, beszólt, a fizetéskor szintén belénk kötött, amivel betelt a pohár. A vásárlók könyvét többszöri kérésünkre se adta oda, azt mondta, mi ne írkáljunk oda. Mondanom sem kell, letettünk mindent és üres kézzel távoztunk. Sajnálom a történteket, mert nagyon bírtam ezt az üzletet, és a többi lányt is. Ennyi a véleményem. Egészen érdekes, hogy eddig nem rúgták még ki, úgy látszik a Reserved imagebe ez belepasszol. Üdv. Évi
Szia! Én is ma mentem volna oda vásárolni direkt bebuszoztam.. megkérdeztem a melletük lévő boltot és azt mondták h pénteken és szombaton van nyitva állítólag... még jó h kitették nem?? sehol semmi.Kicsit nagyon felháborító.