Vélemények a következő cégről: RESERVED

Vélemény

, 3 évvel ezelőtt

Összeomlott a rendszerük. Webshopon adtam volna le rendelést, amikor a fizetésre nyomtam, visszadobott a kosárhoz valamilyen probléma miatt. Itt a kosaramban lévő termékekre 0 Forintot jelzett. Újrapróbáltam más adatokkal, úgy sem sikerült. A rendelést feladtam, írtam nekik a weboldalon található üzenetküldő űrlapon egy üzenetet a problémával kapcsolatban. Micsoda meglepetés, hibát jelzettnés nem küldte el. Itt azért már másfél óra tökölés után lekapartam volna az arcom. Utolsó reményem az email volt, írtam ott is… ééééés azt sem küldte el a rendszer.! Jó kis esti program volt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 3 évvel ezelőtt

Évekig gond nélkül ment az online rendelés, gyors volt a visszáruzás is, gondolom túlságosan kinőtték magukat, de az elmúlt egy évben folyamatosan romlott az online rendelések minősége/gyorsasága. A legutóbbi online rendelésemkor téves csomagot kaptam, visszaküldtem és hetek óta várok bármilyen visszajelzést. Ha én nem hajtom őket, akkor egy mukkot sem szólnak. Az ügyfélszolgálat félelmetesen gagyi, nulla ügyfélközpontúság vagy egy bocsi, hogy elrontottuk a rendelésed. Már van chat alapú ügyfélszolgálat, az legalább gyors, cserébe veszélyesen bunkók is. Azt hiszem innentől kétszer meggondolom, hogy rendeljek tőlük bármit is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Az online rendelése valami katasztrófa 10 napja rendeltem... már másnap összekészítve állapotban volt most 2 napja van elküldve állapotban és mikor rá kérdezek,hogy mikor lesz átvehető az mondják jó esetben jövőhét... Hááát innen se rendelek többet semmit
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

reserved

, 16 évvel ezelőtt

ez volt a kedvenc boltom Szolnokon. Tud valaki valamit a reserved-helyzetről?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

szerintem

, 16 évvel ezelőtt

Szerintem a NewYorker sokkal jobb üzlet, és tök jó hogy jött Szolnokra :)ők nyitva vannak rendesen és nincsenek olyan cuccok amik 2-3 évvel ezelőttről valók, az ár pedig teljesen korrekt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Szolnok

, 16 évvel ezelőtt

Be szerettem volna vásárolni Szolnokon és zárva az üzlet, de nincs kiírva semmi?!Tudtok valamit?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Szia! Én is ma mentem volna oda vásárolni direkt bebuszoztam.. megkérdeztem a melletük lévő boltot és azt mondták h pénteken és szombaton van nyitva állítólag... még jó h kitették nem?? sehol semmi.Kicsit nagyon felháborító.


Üzletvezetők

, 17 évvel ezelőtt

Üdv mindenkinek!Én is szolnoki vagyok és elég sűrűn járok be a szolnoki boltba.Régen amikor a másik vezetőség volt sokszor meggyűlt velük a bajom.De a mostani vezetőséggel teljesen meg vagyok elégedve. Segítőszándékuk határtalan udvariasak és türelmesek a vásárlókkal.Mint ahogy az eladók is!Jót tett a cégnek hogy le lettek váltva az előző vezetők mert a vásárlókhoz való hozzáállás és kedvesség teljesen jelen van nem úgy mint ahogy az előző vezetőknél.Örömmel járok be a boltba vásárolni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

helyzet

, 17 évvel ezelőtt

Sziasztok! Nem értem miről beszéltek, az üzletvezető szőke hajú, a többi leírás stimmel.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Reserved

, 17 évvel ezelőtt

Na most buktatok le!!! :D
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 17 évvel ezelőtt

Sziasztok! Nem hinném, hogy az alkalmazottakat és a márkát össze kéne egyeztetni, ha így lenne nagyon sok bolt csődbe menne.Véleményünk szerint maga a bolt jó a választék nagy és színes. Az alkalmazottakban sem találtunk kifogást. Soha nem fordult elő, hogy úgy éreznénk "mi lennénk értük nem ők értünk" pedig ez sajnos a magyarországi boltokban elég gyakran előfordul! Törzsvásárlói vagyunk a szolnoki boltnak és nem hiába ehez hozzájárult a boltvezető munkája is, aki mindig szívvel lélekkel segített az áruk választásában. Gratulálunk a szemüveges vezetőnek! Így tovább!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Duna Plaza

, 17 évvel ezelőtt

Teljesen elképeszt amiket írkáltok. Kiscsillag voltál már egyáltalán a Reservedben bárhol az országban? Ha legalább egyszer bementél volna te is tudnád hogy a kassza pulton van a panaszkönyv, amit simán megfoghatsz és beleírhatsz, nem kell elkérned. Ezt a beszólást sem hiszem el esetleg abban az esetben, ha jóvval 8 óra után még mindig a próbafülkében próbálgatod a ruhákat és szerencsétlen alkamazottan esetleg fél 9 után már mennének haza!!!!! Én ilyet is hallottam!!!! Ami a beszólásokat illeti a göndörhajú szemüveges is szeret beszólni, de ő leginkább az alkalmazottaknak, az egyiknek úgy hogy az sírva fakadt. Ha már nála tartok... Volt szerencsém modellkedni Reserved bemuatón az ő felügyelete alatt. Egyfolytában azt hallgattuk hogy ki fogják rúgni, ha nem sikerül jól a bemutató. Így menj ki a színpadra. Arról nem is beszélve, hogy mindenki ingyen vállalta az egészet és szerintem annyit megérdemeltünk volna, hogy legalább kapjunk egy pohár vizet. Ja ez is érdekene hogy honnan hallottál a vörös csajról, mész az utcán és hallgatózól vagy mi??? Igazi lejártást indítottatok el, nagy kamu szövegekkel. Szánalmass!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nullák

, 17 évvel ezelőtt

Teljesen igazad van, sajnos itt így oldják meg a problémákat, hogy nem jelenhet meg a véleményünk. Szerintem nem kell csodálkozni, hogy ilyen üzletvezetőkbe botlunk, ha az egész cég mentalitása ilyen. De sebaj, tudom, hol kell véleményezni ezt a márkát, és üzletet, hogy utána a kutyuska se menjen oda. :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Ismét

, 17 évvel ezelőtt

Én nagyon úgy látom, hogy itt kozmetikázzák a véleményeket, és ha netalántán rosszat írsz, hiába őszintét, cenzúrázzák. Szánalmas. Ez a tipikus falazzunk a modortalan üzletvezetőknek, eladóknak, mert nem könnyebb megmondani nekik, hogy vagy normálisan, vagy sehogy ????????
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Véleményünk

, 17 évvel ezelőtt

Sziasztok! Nem nagyon akartam ezidáig negatív véleményemmel előrukkolni, de ha már megkezdtétek a sort ...... Nekem is volt negatív élményem az említett illetővel, azóta nem megyek a szolnoki Reservedbe. A sztori annyi, hogy elég gyakran jártunk oda, szerencsére sokáig megúsztuk az idióta sziporkáit. De ahogy a kollégáival beszélt, meg a többi vevővel, az felháborított, de egész addig nem tántorított el minket, amíg személyesen meg nem tapasztaltuk a nagyon népszerűtlen üzletvezető stílusát. Mivel nem 5 percig tartott a vásárlásunk, beszólt, a fizetéskor szintén belénk kötött, amivel betelt a pohár. A vásárlók könyvét többszöri kérésünkre se adta oda, azt mondta, mi ne írkáljunk oda. Mondanom sem kell, letettünk mindent és üres kézzel távoztunk. Sajnálom a történteket, mert nagyon bírtam ezt az üzletet, és a többi lányt is. Ennyi a véleményem. Egészen érdekes, hogy eddig nem rúgták még ki, úgy látszik a Reserved imagebe ez belepasszol. Üdv. Évi
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Unszi

, 17 évvel ezelőtt

Sziasztok Lányok! Köszi, hogy jeleztétek ezt. Egyébként már hallottam én is valami ilyesfélét arról a csajról, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. De ezek után nyilván igyekszem elkerülni, v az egész kócerájt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Csatlakozom az előttem szólóhoz

, 17 évvel ezelőtt

Szia, és Mindenki! Szolnoki vagyok és szívemből szóltál, hidd el, kerüli mindenki azt a csajt, megkérdezzük előre, mikor nincs és akkor vásárolunk. De az elégedettségben is egyetértek veled, szuper az üzlet. Minden jót nektek!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem a Reserved márkát,rendszeres, mondhatni heti vásárló vagyok. Az üzletek többségében voltam már, mivel a munkám során sokat utazok, így amelyik üzlet a legközelebb esik, azt látogatom. Nagyon pozitív tapasztalataim vannak az eladókkal kapcsolatban, kedvesek és segítőkészek. Bár sajnos a szolnoki üzletben ért egy hatalmas csalódás. Az egyik lány, mint kiderült pont az üzletvezető olyan minősíthetetlen stílusban beszélt velem és a barátnőmmel, hogy alig hittük el. Azt hiszem, hogy ez a modor teljesen méltatlan ehhez a céghez, és azt gondolom,hogy akinek nehezére esik normális hangvételben kommunikálni, az ne ezt a pályát válassza. Szóval aki olvassa, az alacsony, vörös hajú csajt kerüljétek, egyébként a többiek aranyosak. :) Jó vásárlást! :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) RESERVED szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!