Vélemények a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda

Vélemény

Panasz bejelentése

, 15 évvel ezelőtt

Panaszomat szeretném bejelenteni a Csepeli Csillagtelepi postahivatal működésével kapcsolatban. Több hete kritikán aluli lassúsággal működnek a csekket befizető ablakok. Még ilyen gépet egy postahivtalnál sem láttam, de szerencsére talán sehol sem működik, ami az üyintézés folyamatát totálisan lelassítja, az ügyintézőnek be kell írni a csekken lévő számot és csak utána rakja be leolvasó, dátumozó gépbe.Több hete a nap bármelyik órájában felkeresem -csillagtelepi lakosokkal együtt- a postahivatalt kigyózó sorok várnak, sokszor az utcán az emberek a befizetésük miatt. Sokan -jómagam is, pedig itt lakom-kénytelen vagyok más postahivatalt felkeresni, ahol gyorsan, flottul működik a csekkes és más egyéb befizetés. Több csillagtelepi lakos panaszát továbbítottam ezzel Önök felé, és kérjük hathatós,sűrgős felülvizsgálatát ennek a lelassult ügyintézésnek, mert ez már katasztrófális, több órás várakozást állapotot okozott a környék lakosságának. Bejelentésemről akár személyesen is meggyőződhetnek. Várom mielőbbi hathatós és sürgős intézkedésüket. Üdvözlettel Kéry Tiborné 0630 574 2303
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

csomagkézbesítés

, 15 évvel ezelőtt

A Reader's Digest kipostázott részemre egy könyvet, melyet elöször visszakaptak a postán keresztül (én értesítést nem is kaptam, hogy csomagom érkezett), majd a RD levélben érdeklődött, miért nem vettem át a csomagot. Újraküldték, amit 2011/03/11-én ki is hoztak, de mivel nem tartozkodtam otthon (dolgozom!!!) annak ellenére, hogy meghatalmazást hagytam a szomszédomnál és az ajtómra is kiírtam ezt, a"KAPU ZÁRVA" megjegyzéssel visszavitték a könyvem, de az értesítést a levélkézbesítővel csak 2011/03/16-án kaptam meg. A fáradtságot sem vette a csomagkézbesítő fickó, hogy bejusson a házba, meg sem próbált az ajtómig eljutni, és még én fizetek méreg drága szállitási költségeket!!!! Gratulálok a Magyar Postának! EU színvonal (ez is!!!)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

levél útja

, 15 évvel ezelőtt

Svájcba feladtam egy levelet, dec, 12.-én, hogy odaérjen karácsonyra. Minden címzés jó volt rajta. Ezzel szemben a levelet január 23.-án kapták meg, hívtak telefonon, mi van a Magyar Postával, mert a levél először elment Balatonkilitire, ott ráírták, hogy ellenőrízték, gondolom ez tartott 1 hónapig, nem is oda címeztem, Most feladtam egy levelet ugyanoda, légipostával, de még beszóltam a helyi posta ellenőrzésének, hogy figyeljenek oda. Kíváncsi vagyok, mikor kapja meg a címzett, akinek 23.-án van a születésnapja ? Üdv. Ernő
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

csak negatít

, 15 évvel ezelőtt

A posta amivel ugyebár küldeni szeretnénk valamit kidobjuk amink van.Nagyon sok helyen olvastam miket csinál a posta . Most én is befürödtem velük .Egy telefont küldtek nekem , ami mai napig nem érkezett meg . Mikor érdeklődtem a rak szám alapján annyi volt a válasz nem tudják mi van , csak annyit hogy felvették a postán .Jah és várjak 15 napot . Minek kéne várnom annyi napot a saját értékemre mikor kifizettem a nem kis összegű küldés dijjat . Javaslom mindenkinek inkább a futárokat , lehet drágább de biztosabb mint egy a hazudozó lopó posta.... Előttem leírták magukat , és még kitudja hány embernek .
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Idegességembe még el is írtam :) Csak negatív :)

Én 11hó 11.-e óta várok 1 telefonra amit kersztanyám küldött az édesanyjának, próbálom elérni a postát, de eddig sikertelenül, ja és tegyem hozzá eddig kb. 6000 Ft-omba van a telefonszámla, és még csak azt az idegesítő zenét hallgatom a telefonba , és közbe közbe szól egy nő hogy "Jelenleg minden ügyintézőnk foglalt!" Ez a Magyar posta!!


Sülysápi Posta borzalom

, 15 évvel ezelőtt

Miért nem hozzáértő személyeket alkalmaznak,bankkártyával fizetni nem tudtam.utcáig sor egy ablak. Mikor tesznek rendet vezetővel kellene kezdeni!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

hol a csomag?

, 15 évvel ezelőtt

December 6.-án Brooklyn-ban feladott karácsonyi ajándékom a mai napig nem érkezett meg, az USA posta azt mondja, hogy elhagyta az országot. Hol a fenébe keressem, vagy egyáltalán érdemes-e még keresni??? Január 30.-a van. Kővágó Lászlóné Miske Árpád utca 19.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Átutalás

, 15 évvel ezelőtt

Budapesten belül egy hét alatt sem érkezik meg a pénz. Ennyi idő alatt Vlagyivosztokból is meg kellene kapni. Mi az ok? Csak nem használják az emberek pénzét? Ejnye!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

csomagbaj

, 15 évvel ezelőtt

2010.december 20-án Sopronban feladott csomagot 2011.január 6-án még mindíg nem kaptam meg. Ez a cég posta, vagy egyszerűen szervezett hulladékgyűjtés?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Sajnálattal vettem tudomásul, hogy mostanában rendszeresen probléma adódott a csomagok átvétellével kapcsolatban. Pl. több alkalommal nem hozták fel, mikor itthon voltunk és azt írták a nyomkövetésnél, hogy nem voltunk elérhetőek, többször ide- oda küldözgették , hosszadalmas kézbesítés, stb. Mivel a környéken megszünt a posta, ezért automatába kértem a csomagot. Ma felhívtak a Győri depóból, hogy a kollégák rossz kódot írtak, ezért nem tudták betenni az automatába, így visszaküldték a győri depóba. Megbeszéltük, hogy a soproni, jereváni postán átveszem. Messze van, de legalább lehet parkolni és nem kell + p. jegyet is váltani a posta hibájából+ kevesebben vannak, mint a nagypostán. Erre most kapom az sms- t, hogy az 1- es postán átvehetem a csomagot. Ez már tarthatatlan, sajnos ez minősíthetetlen szolgáltatás.


általános

, 15 évvel ezelőtt

Érthetetlennek tartom,hogy a magyar postánál miért van az,hogy a legkevésbé segitenek egy információval kapcsolatosan,mert vagy csak azért,hogy nem tudom a százezer regisztráció közül a pinkodomat.Egy egyszerű müvelethez menjek be a postára,álljak sorban orákat holott ezt mint ahogyan máshol pillanatok alatt az interneten ellehet intézni a magyar postánál nem.Ragaszkodnak hozzá,hogy legyél az ügyfelük de tulbonyolitanak mindent.Egyszerüen szánalmas.Na de hát van más megoldás.Más bankhoz kell folyamodni és akkor simán mennek a dolgok.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Állás

, 15 évvel ezelőtt

Szeretnék az ügyfélszolgálati Irodán dolgozni. Sürgös!!!!!!!!!!!!!! Várom mielöbbi válaszukat. Bihari Andrásné Elérhetőségem: [email protected]
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Folytatás...az elveszett levélhez

, 16 évvel ezelőtt

Nekem nem veszett el,de egy karácsonyi képeslap(boritékban)az erdélyi Hargita megyéből,Veszprém megyébe írd ée mond 14 napig jött.De megjött.Természetesen karácsony után.Arra lennék kiváncsi hogy mitcsinálnak Budaörsön a leveleinkkel,és mennyit keresnek az ott "dolgozók"...U.i.100 évvel ezelőtt Brassóból Pátizsba 2-3 nap alatt jutott el egy képeslap...dokumentálható...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 16 évvel ezelőtt

Nekem az a kérdésem,hogy a Posta Zrt mit szól ahhoz, hogy némelyik cég, a csomagként elküldött tárgyi nyeremények kiírásakor felhívja a játékosok figyelmét,"a Posta szolgáltatásaiért felelősséget nem vállalunk". Vajon nem lehet megbízni a Postában? Ezt nagyon nem értem!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

hozzászólás

, 16 évvel ezelőtt

Csupa rosszat olvastam ezen az oldalon, és szeretnék hozzászólni: Dunakeszin lakom, a környékbeli postákon elég sokat kell sorban állni - ez a rossz, amit elmondhatok. A kézbesítőnk fantasztikus fiatalember, és nem a hatalmas borravalóért egy nap többször is megkisérli a kézbesítést, apámat önköltségen felhívja, ha jön a nyugdíj, kultúrált, és pontos. A múlt hónapban feladtak nekem egy csomagot Fejér megyében( nem elsőbbségivel ), és másnap megkaptam Pest megyében kikézbesítve! Le a kalappal, köszönöm Posta! DP, 39 éves, vállalkozó.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hol van?

, 16 évvel ezelőtt

November 3.-án adtam fel Solton egy ajánlott,elsőbbségi levelet Budapestre. Az már fel sem tűnik,hogy a feladóvevényre hiába jelölöm,hogy elsőbbségivel szeretném,az alkalmazott biztosan nem volt olvasás órán,mert mindig megkérdezi,hogy mehet-e elsőbbségivel. De most a fő téma nem ez,hanem a levél amit 3.-án adtam fel. Ma november 10. van,a levél még sehol.Én rohangálok,telefonálok a saját pénzemen,hogy vajon,az általam igénybe vett,KIFIZETETT postai szolgáltatás hol marad?Ugyanis azt már megkaptam,hogy biztosan a címzett letagadta az átvételt.Passz piros,a címzett az öcsém.Nem jött be,de sértésnek frankó!A postaláda nem rongált,tehát ki nem lophatták,kézbesítési szándéknak nyoma sincs,mert nemhogy be nem csengettek a lakásba,hogy vannak-e ott,de még csak értesítőt sem hagytak.Akkor mit is kapok a pénzemért?Ráadásul a tempó is csigalassú amivel az ügyeket intézik! Felháborító! Jobban jár az ember,ha levele,csomagja van,ha vagy futárral viteti,vagy személyesen.És ezek után akar a Magyar Posta fennmaradni?Ilyen allűrökkel? Inkább neeeeeeee!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Csomag

, 16 évvel ezelőtt

Üdv mindenki! Az lenne a nagy problémám hogy kedden feladtak egy utánvételes csomagot és az még sehol, érdeklődnék hogy kitől lehet megtudni merre jár épp a csomag? Kérem tájokoztassanak e-mailben. [email protected]
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Boríték

, 16 évvel ezelőtt

Egy levelet szerettem volna elküldeni, de borítékom nem volt. A postán kértem (hol máshol felkiálltással), de a postán nem lehet kapni borítékot.Minden más h*lyeséget igen, de borítékot azt nem. .....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kézbesítés

, 16 évvel ezelőtt

Milyen véleményt lehet egyáltalán írni akkor, amikor pénteken feladnak egy expressz ajánlott levelet és az hétfőn még sehol sincs a címzettnél? Miért is fizetünk egy vagyont? Egyáltalán miért is írok, amikor valószínűleg magasról le..........ák a véleményemet?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 16 évvel ezelőtt

Én a budai oldalon lakom és a véleményemet is erről írom .Bár ahogyan elolvastam a vélemények nagy részét nyugodtan általánosíthatok. Az utóbbi időben a postai szolgáltatás ,ha finoman fogalmazok is alul múlta saját magát.Két és fél hét után akarták kézbesíteni a csomagot amit már reklamáltam és a feladó az árát vissza is utalta számomra .természetesen nem vettem át .Egyszerűen felháborító,hogy így kezelik a dolgokat..A közelmúltban egy helyettesítő kézbesítő simán ráírta a csomagomra,hogy két éve elköltöztem ,és csak hosszas utánjárással kaptam meg.Csak két esetet említettem mert nem akarok regényt írni .A napilapokat már senki a környezetemből nem rendeli meg mert háromból kétszer nem jön meg . Azelőtt a postának volt becsülete amit szép lassan le fog nullázni ha továbbra is a vezetőség elnézi az ilyen és ehhez hasonló túlkapásokat. A mai gazdasági helyzetben ez megengedhetetlen mert minden forint számít és amelyik vezető nem így gondolkodik annak nyitva van az ajtó lehet használni kifele ! Amelyik kézbesítő nem látja el becsülettel a feladatát a helyett lehet felvenni másikat.hosszú sorok állnak a munkanélküli központok előtt.Senki ismétlem senki nem pótolhatatlan legfeljebb csak annak érzi magát.Már most hosszú időnek kellene eltelnie ,hogy az emberek véleménye megváltozzon ha azonnal változás állna be amit ha józan ésszel nézünk szinte lehetetlen .Arról sem írok részletesen,hogy ezt a szolgáltatást nem ingyen végzi a posta hanem rendesen elkéri az árát! Sajnálom ,hogy csak ilyen véleményt írhattam meg a teljesség igénye nélkül .DE JELENLEG ez a helyzet !!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta-láda

, 16 évvel ezelőtt

Új postai szolgáltatás kezdte meg működését az épületben. Örömmel tölt el a kulturált elhelyezés és a hozzá tartozó udvarias kiszolgálás.A sorban állók idejét lehetne csökkenteni posta-láda kihelyezésével.Idős embereknél sokat számit a száz méteres távolság megtakarítás is. Tisztelettel:Szekeres György
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Mélységesen fel vagyok háborodva a posta csomagküldő szolgáltatásán. Egy 5 éves gyermek várja a születésnapi csomagját a Nagyszüleitől akik feladják "Start plusz"- ként 4 napja és nem érkezik meg. Ugyanis bocsánat már , de bérházban laknak és nincs a ház oldalán postaláda , hogy az értesítést bedobják , de van kaputelefon és rajta a név , továbbá a feladócédulán telefonszám , csak azt nem tudom minek , sőt e-mail címet is kérnek , de azt is miért. Szó ami szó ilyen szolgáltatásért elkérnek igen csak keménxy öszeget , amit én nem neveznék szolgáltatásnak , ugyanis nem szolgáltattak. Én keresem a csomagot mivel senki nem tud igazán információt adni , a felvevő posta :" Ő elküldte " bizonylat " sikertelen kézbesítés " begyűjtő posta : "kiszállításra továbbadva " még mindíg nem érkezett meg a csomag. kiszállítók : " sikertelen kézbesítés " és az ÉRTESÍTŐ ??? az nincs bedobva a fent említett postaláda probéla miatt. Szóval a felháborodásom mellett , még azt az érzést kívánom Önöknek , amit egy kisgyerek az 5. születzésnapján közli a szüleivel , hogy " a Mamiék elfeledkeztem róllam " Nem ,csak a Posta sok pénzért nem teljesíti a feladatát , ill. egyes emberek felelőtlenek. Nekik viszonyt nincs ott helyük.


nyereménykártya

, 16 évvel ezelőtt

Az ügyintéző kérésére kitöltöttem egy kérdőívet, hogy hasznosan töltsem a sorbanállás idejét. Néhány nap múlva a szombati ebédnél felhívott valaki, hogy vegyem át a kártyámat. Nem vettem komolyan, kár volt. Két hét múlva tértivevényes levél érkezéséről volt bedobva értesítés a postaládámba. Rohantam a postára, ahol az esti csúcsforgalomban 30 perc sorbanállás után átadták a levelemet, amelyben a Magyar Posta egy plasztiklapot küldött nekem, amelyre etikettel rá volt ragasztva a nevem. A kártya neve: Posta- nyereménykártya. Hát köszönöm szépen, igazán nem kellett volna.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

csomag

, 16 évvel ezelőtt

A minap egy csomagot kaptam Budapestről. Sajnos a kézbesítés idején nem voltam otthon. A kézbesítő szabályos értesítőt hagyott, ezzel bementem a hivatalba. A csomagot nem akarták kiadni, mert egy új előírás szerint másnap is meg kell kisérelni a kézbesítést. Nem mondom, de kíséretlen szavakat használtam, amit soha máskor. Végül a vezető intézkedett, és kiadták a csomagot. Ha nem akarnak másoknak is ilyen meglepetéseket, sürgősen vonják vissza ezt a félresikerűlt intézkedést. Felindúltságomban ez a következő infarktus lett volna.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

felháborodás

, 16 évvel ezelőtt

Mélységessen felvagyok háborodva hogy ennyi pénzért ilyen szolgáltatást kapok a magyar postátol.A Magyarcsanádi postárol van szó. flegmák,lekezelőek,azt hiszik hogy ővék a posta.2orát vártam a pénzemre,megjőtt a visszaigazolás és nemtudták kifizetni mert a nagyságos elment intézni a saját űgyeit,munkaidőben.fél-1ig tart az ebédidő de még 1-kor is levan fűgőnyőzve az ablak és beszélgetnek hogy mennyi a krumpli kiloja.Én ugy adnék nekik fizetést ahogy hozzá állnak a munkához.1OOOOft-ot kellet befizetni ahoz hogy 15OOOftelutaljanak.ennyi pénzért már elvárna az ember,gyorsaságot és figyelmet.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

levélcsomag eltulajdonítás

, 16 évvel ezelőtt

Tisztelt Posta! Budapesten a 19. kerületben lakom, a Kispest 1. sz. Posta (Templom téri) 35-ös kézbesítési körzethez tartozom. Az alábbi panasszal szeretnék fordulni Önökhöz. A körzetben sok gond van a tértivevényes levelekkel, vagy nem is dobnak be értesítőt, vagy rögtön a másodikat, levelek vesznek el. Az értékkel feladott csomagokról értesítőt sem dobnak be, és csak hosszas nyomozás után derül ki, hogy a postán hányódik. A legutóbbi eset felháborító: A részemre 2010. 06. 02-án Szegeden feladott ajánlott levélcsomagot nem kaptam meg. A Postán azt a tájékoztatást kaptam, hogy a postás a levélszekrénybe bedobta a csomagot 2010. 06. 03-án. Ami nem igaz mert a levélszekrénybe a csomag be sem fér (mérete 20x15x6 cm), a csomagot senkinek sem adta át, a csomagot nem kaptam meg!!!!! A postás hazudik!!!!!! A postás a csomagot eltulajdonította amiben számomra nagyon fontos pótolhatatlan érték volt. Hogyan történhet ilyesmi? Ennyire megbízhatatlan a Posta? Nem lehet feladni egy csomagot, mert ellopják a Postások? Hogyan alkalmazhatnak ilyen embereket? Kérem a számomra nagyon fontos csomag előkerítését, végső esetben kártérítés fizetését. Bízva gyors intézkedésükben: Kovács Attila Kispesti lakos A feladóvevényt mellékelten elküldtem
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 16 évvel ezelőtt

Kérdezem, mért van a jog mikor nem alkalmazható? Postán dolgozom és la csökkentették a munka időm ,mert állítólag nincs kihasználva, de a többiekét nem? Ez nem diszkrimináció? Vagy csak egy rossz kolektíva döntése? Mit lehet ilyenkor tenni?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

disztávirat

, 16 évvel ezelőtt

Egy kicsit szomorúnak tartom, hogy on-line nem tudok egy disztáviratot feladni. Sajnos a hozzátartozóim kicsit messze laknak, ezzel tudnék hozzájárulni a gyászukhoz, úgy, hogy ne kelljen órákig sorban állnom a Postán. Ez vajon on-line miért nem lehetséges???
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

kézbesítés

, 16 évvel ezelőtt

Csak rossz véleményt tudok mondani a magyar postáról,nem kapom meg meg a leveleket,sőt mostmár a megrendelt újságaimat sem!Ezek a magyarok!!!!!!!!!!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

április közepe óta az eddig jól működő kézbesítés teljes összeomlásban végződött.Bankkivonatokat, postázott csomagot, könyvet, Apeh leveleket nem kapok kézhez!!!az eddig jól működő rendszer megváltozott amit a Budai központi Kézbesítő Posta egyáltalán nem tud ellátni.Az interneten nincs egy ekérhető telefonszám.Rettenetes problémát okoz az érettségi felvételi és Apeh évvégei bevallások időszakában hogy gyakorlatilag nem működik a POSTA szolgáltatás az I.kerületben. Hol lehet bejelentést tenni?? tudja valaki????felháborító ez a tehetetlenség!!!!


csomagküldés

, 16 évvel ezelőtt

külföldről érkező könyveinket eddig úgy kézbesítették, hogy becsöngettek, majd bedobták a csomagot a kertkapun. legutóbb nem tudtam hamar kimenni - mozgássérült vagyok - így (bár láttam a bedobott könyvcsomagot) negyedóra múlva bottal kikotorta és elvitte a tolvaj. kérem, mostantól várják meg, amíg kiszólok vagy kimegyek! köszönettel Mesterházi Márton dr.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

élet

, 16 évvel ezelőtt

Rossz a posta!20dkg-os csomagért 990ft-ot fizettem ez rablás Budapesten belül küldtem!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 16 évvel ezelőtt

Én is a postánál dolgozom de a tegnapi napon orvoshoz kellet mennem ahol közölték hogy nincs jogfolytonosságom mire nagy nehezen azért csak adtak beutalót és megvizsgáltak.Nem hiszem el hogy egy állami cég ezt megmeri csinálni mind az mellet hogy 90-000 bruttóval kiszúrják az emberszemét.A feladatok nincsenek határhoz kötve csak raknak hozzá és megszakadhatsz de a béred az marad a béka hátsó felénél.Gépkocsi vezető pótlékot nem ismerik azonkívül a meghatározott km után sem kapnak az emberek jutalékot.Hát ennyit a postáról és a gazdájáról!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kézbesítés

, 16 évvel ezelőtt

RL32580000387949 ajánlott tértivevényes levél, feladva 2010.04.08.Feladva Tarnaleleszen, mind a mai napig nem kapta meg a címzett, Szugyinszki István. Ma van 04.13. 2010.04.07.-én az RL32580000387880 Tarnaleszen feladott szintén ajánlott tértivevényes küldeményt a címzett Hárs István nem kapta meg. 2010.01.04.Tarnaleleszen feladott ajánlott levelet mind a mai napig nem kapta meg a címzett, a levél fontosságára való tekintettel az anyagi károm 4.000.-Ft+erkölcsi veszteség. A kártérítésként megkapott összeg: 295.-Ft, mivel az ajánlott postaláda útján is kézbesíthető, ami kizárt dolog, hogy be lett dobva, mivel a címzett várta a levelet. Ebben az esetben miért is vállal felelősséget a Posta? Semmiért, ennyi erővel ugyan az, mintha sima levélként adtam volna fel? Egyetlen dolog, hogy maradt egy darab hasznavehetetlen papír a kezemben, amivel sem én sem a címzett nem megy semmire. 2010.01.13.-án feladott ajánlott levelet melynek a címzetje Tóthné B.Nikolett volt Budapesti címmel az egri Posta közlése szerint Táborfalván postaládában kézbesítették!!!!! Ez nem igaz! Mivel ugyan ezen a napon valóban adtam fel Táborfalvára levelet, de azt a címzett meg is kapta rendben. A feladás Pétervásárán történt, sajnos a levél tanúsága szerint a ragszámot a két levél között a postai dolgozó felcserélte, viszont jómagam a címzést helyesen alkalmaztam. Tudomásom szerint -mivel a táborfalvi partnerem felhívott telefonon, innen tudom- a szerencsétlen ottani postásra akarják rávarrni a felelősséget, pedig 100 %-ig biztos, hogy oda címzett nevére szóló levelet kézbesített. A címzettnek feltették azt a költői kérdést, hogy ugyan mondja már meg, hogy milyen ragszámú levelet vett át. Kérdem én ki az aki a ragszánot fogja ellenőrizni amikor átvesz egy levelet?? A címzettet az érdekli, hogy a levél tartalma az-e amit várt, tehát ez a hozzáállás nonszensz. A boríték legtöbb esetben megy a kukába. Kérdem most tisztelettel, hogy mi lesz azzal a levéllel amit Budapesten mind a mai napig várnak? a kár összege kb 5.000.-Ft? Már csak egyetlen kérdésem van, hogy a "Nyomkövetésen" miért nem lehet megtalálni ezeket a ragszámokat????? Valakinek nem szükséges, hogy regisztrálva legyenek? Egy ellenpéldát is feltudok hozni,április 6.-án kaptam egy csomagot az USA-ból, a feladás napjától a megérkezésig igen is nyomon lehetett követni. Miért nem lehet Magyarországon a belföldi leveleket, mert a fent leírtak közül én egyet sem találtam beregisztrálva. Válaszukat tisztelettel váromm de gondolom nem vagyok egyedül felháborodásommal, polgárpukkasztó viselkedésükkel.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Postai szolgáltatás

, 16 évvel ezelőtt

Sajnálatos módon a Magyar Posta Szolgáltatásairól csak negatív véleményt tudok írni, megpróbálom pontról pontra a 2010.évi csalódásaimat rögzíteni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hozzászólás

, 16 évvel ezelőtt

Szeretném tudni,hogy mi az oka annak,hogy Szeged-Békéscsaba viszonylatában 2010.április 2-án feladott levél miért csak április 12-én került kézbesítésre?? /Gyengébbek kedvéért 100 km./Vagy másik eset :04.01-i keletbélyegző Szabadkígyóson,kézbesítés Békéscsabán 04.08-án.Pedig csak 13 km a távolság.Ezért kár emelni a szolgáltatás árát mert ennek arányában süllyed a színvonal.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

CSALÁDI POTLÉK

, 16 évvel ezelőtt

Nagy szégyen ami békés megyében folyik a postán főképp a Tótkomlósin itt vannak a családok ünnepek után és még nincs kifizetve a családi pótlék.Nem tudjuk meddig ülnek még rajta holott máshol már kifizették
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

magyar posta?

, 16 évvel ezelőtt

sajnos egyre csökken az amúgy sem magas színvonal. A vidéki kisebb hivatalokban pedig már elviselhetetlen amit csinálnak. Feleslegesen fizetünk a szolgáltatásokért,rendszerint meg sem kapjuk.Legutóbb a postás utánvéttel hozott egy küldeményt. Ki akartam fizetni, mire közölte,hogy nem tud visszaadni,mert nincs nála pénz!!!!!? A küldeményt a postán tudtam csak átvenni ami elég messze van tőlünk, természetesen a teljes összeget elvették, holott a kézbesítési díj engem illetett volna. Remélem JÓ helyre költik az emberekről lehúzott pénzt!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

1184 Tinódi u.

, 16 évvel ezelőtt

Hol tudnám elérni, hogy a postai irányitószámos könyvben a 1184 Tinódi u. helyesen legyen beírva??? Jelenleg helytelen megjelenési forma szerepel.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 16 évvel ezelőtt

A Magyar posta egy megbízhatatlan cég.A küldemények nagyrészét ellopják az alkalmazottak.Felháborító amikor a címzett tud a küldeményről és mégsem kapja kézhez soha.Jó lenne ha a levél küldeményeket is átvállalnák a futárszolgálatok.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Felhárborító a Posta

, 16 évvel ezelőtt

Hogyan történhet olyan egy cégnél, hogy kérek egy formanyomtatványt, jelen esetben egy erkölcsi bizonyítvány nyomtatványt, és egy másik igénylőlapot kapok??? Természetesen laikusként feladom a megfelelő helyre X ezer forint ellenében, és 3hét elteltével kiderül a munkáltatónál, hogy adattovábbítási kérelmet kapok kézhez. Hol tudok esetleg kártérítést igényelni a posta hibája miatt???
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

elsőbbségi levelek,csomagok

, 16 évvel ezelőtt

Egyszerűen felháborító,hogy elsőbbségi ,ajánlott levelek és csomagok nem érkeznek meg a címzetthez 2-3 munkanapon belül! De az embernek nincs más választása sajnos!!!!!!!!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szégyen!!!!

, 16 évvel ezelőtt

Szégyen!!!!Szégyen a Magyar Posta!!Nem biztonságos!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Még örülhet ,akinek egyáltalán kézbesitik a küldeményt.Én 2010.03.29.-én feladtam egy levelet ajánlva és elsőbbségivel,ami mint kiderült, semmit sem ér csak valóban a pénzt veszik el.A postán azt mondták,amikor reklamálni próbáltam, hogy azt csak 15 nap múlva tehetem meg. Akkor mit jelent az, hogy elsőbbségi és ajánlott küldemény ? Kaptam plusz 1 tel.számot, hogy próbálkozzam ott/nem ők, hanem én nyomozzak !/de a számon csak egy fax jelentkezett be.Most csak várok , hogy ezt a fontos és pótolhatatlan levelet a 80 km-re lakó cimzett megkapja -e valaha ?


kár

, 16 évvel ezelőtt

A mai nap láttam, hogy Miskolcon a Leszih utcába belerúgott egy magyar posta futárszolálatával megbizott alkalmazott. Az üveg kitört, a kárt ki fogja nekik megtéríteni?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

károkozás

, 16 évvel ezelőtt

Szeretném megkérdezni, hogy nem világosították fel a magyar posta küldöszolgálatán dologzó egyéneket, hogyha csenget a kaputelefonon és nem nyissák ki, akkor lehet hogy nincsennek otthon. Akkor nem kell táré-báré nyitva tartani a bejárati ajtó a hidegbe. És nem kell az ablak üveget berugni, ha egy tulajdonos többszöri felszólításra berántja az ajtót. Ha kérdezhetném a társasházban okozott kárt ki fogja megtéríteni??? a Magyar Posta???? akinek az alkalmazottja kicsit elengedte magát Miskolcon???? 2010.02.08. 14:57 a Leszih utcában
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Postapartner

, 16 évvel ezelőtt

Én még 29-éig postapartnernél dolgozom vidéken.A munkáltatómmal a postaforgalmiban egy osztályba jártunk.Amikor felvett -muszájból- terhes volt és 1 hónap után vissza kellett volna mennie dolgozni.4 órával vett fel,mivel a posta osztott nyitvatartással üzemel,igaz én 8-9 órát dolgoztam naponta neki,4 órás munkabérért.Már 3 hónapja dolgoztam,amikor egyszercsak közölte hogy 2 hónap múlva visszajön dolgozni.Amúgy meg panasz volt rám állítólag,hogy lassú vagyok, nem vagyok elég kedves az ügyfelekhez stb.csak azt nem értem,hogy ha olyan lassú voltam akkor hogy tudtam csak tavaly márciusban 2124 db csekket felvenni,plusz leveleket csomagokat utalványokat felvenni,plusz lottóterminálon is forgalmazni?Amikor kezdtem, elmondta,hogy a csekkek felvételénél az álomhatár havi 2000db.Majd úgy döntöttem,hogy el kezdem mondani,olYan előtt aki úgyis visszamondja neki,hogy ha nem kellek akkor mondja ki nyíltan és én akkor leszámolok,visszakapja a postáját,és csináljon utána amit akar.Ezen történés előtt kirúgta a kézbesítőt hasonló okokra hivatkozva.majd visszajött kézbesíteni.Utána egy ideig el volt,én amradtam,bár ne tettem volna!Időről időre ha rájött az 5 perc kötekedett velem.Én soha nem szóltam vissza,bár meg kellett volna tennem.Múlt hét pénteken mielőtt elment volna haza,közölte hogy 29-éig dolgozhatom nála.Igaz már elmúlt egyéves a gyereke tkp a nagymama neveli,aki volt már váratlanul rosszul is.Közben áttértünk a KMR rendszerre,ahol mindent be kell vinni a szgépbe.Ő nagyon nem érti a szgép kezelését,de ezek után nem is baj,ha befürdik.Egyébként ő olyan hogy soha pl.egy db gemkapcsot vagy vmit se hozott,a munka elvégzéséhez.Ha vmire szükségem volt,vagy vettem,vagy nem tudtam dolgozni.Nem volt rendesen nyomtatvány a munkához,úgy kezdtem.Majd én rendeltem mindig azt ami épp kifogyóban volt,vagy egyáltalán nem volt.Télen kezdtem,de a nyáron lecsapott legyek vére még ott volt a szekrényen,én takarítottam le,A kupiról a szekrényekben nem is beszélve.Én dobozokban elrendeztem a papírokat.Ő összegumizta a havi anyagokat,én viszont az érkezett szolgálati borítékokba elrendezve tettem el az a anyagokat.MOst ott tartok,hogy próbálok állami postánál elhelyezkedni ,jó lenne ha sikerülne.Ő hozzá soha a büdös életbe nem jövök -jönnék vissza dolgozni!Melinda
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

"Ajánlom" mindenkinek!

, 16 évvel ezelőtt

Eddig elégedett voltam a posta szolgáltatásaival. Az utóbbi időben azonban ért néhány meglepetés. Egy hónapon belül két ajánlott küldeményt nem kaptam meg. Érdeklődésemre közölték. hogy ezek nem hagyták el a feladás helyét. Ezek szerint a feladási helyen a küldemények "leragadtak", pedig nem is ragasztó volt a tartalmuk. "Valaki mondja meg...." miért vesz fel a posta olyan küldeményt, amit azután nem akarnak, vagy nem tudnak - vagy valami ok miatt nem lehet - tovább küldeni, végső soron eljuttatni a címzetthez. Kiváncsi lennék, ezek után milyen alapon lehet a posta tevékenységét, megbízhatóságát értékelni. Itt is igaz HOFI mondása, hogy "fejétől bűzlik a láb".
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka megalázás a postán diplomásként postai szakképesítéssel

, 16 évvel ezelőtt

Név: Kurcsi János Város: Budapest Kerület: VII Munkakör: Műszaki szakoktató villanyszerelő-elektronika illetve nevelőtanár Végzettség: Főiskola Munkatapasztalat: Életkor: 39 Fizetési igény: 155.000 Brúttó ka. fiz. táblázat szerint F-8 Kezdés: Azonnal Telefon: 20/423-5051 Email: [email protected] Egyéb: Budapest és vidék (tanári kollégiumi szobára szűkségem lenne). Jelenleg Postán dolgozom nevettséges megalázó bérért brúttó 80.000 forintért Budapesten diplomásként természetesen elvégeztem a szakképesítést(egyesitett kézbesítő) Amint a Posta nem ismerte el szakképesítésemet mint szakmunkás. Szégyen ennek a Kormánynak hogy átnézrajtunk pedagógusokon és a Posta kihasználva megaláz benünket diplomásokat mivel nem tud biztosítani részűnkre az OM. tanári állásokat,síralmas amikor végig tanultam az életemet és a Posta is enyire átnéz rajtunk nettó 64.000 Ft fizikai megalázó munkát végzek, hogy nehogy kérjek segélyt a megélhetésemre az Önkormányzatól. Tanári állás meg nincs" Tanárok megalázva Magyarországon !!!! Az oktatás Minisztérium semmit nem tesz mi értűnk pedagógusokért de a Kormány is elnézi, hogy megaláznak benünket a Posta munkaadók lásd az én példámat a Posta átnéz rajtam sírni tudnék hová jutott a pedagógus szakma.... Kérem, ha tud valaki pedagógusi allást kérem értesítsen S.O.S. Köszönöm. Elég volt a Postai munkaadók megaláztatásából. Feladás dátuma: 2010-01-04
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

a posta teljesítménye

, 17 évvel ezelőtt

A Nagy Lajos kir. úti Zugló 1. postán 2009. 12.13-án 15:16-kor húztam sorszámot, de miután megszámoltm az ott várakozókat (59) és konstatáltam, hogy a 13 munkahelyből 4 azaz négy üzemel, távoztam. Sajnos, amíg nincs konkurrencia, addig sok jóra nem számítok és nem remélem, hogy a jelenlegi állapotra van értelmes magyarázat. (Gondolom, hogy a teremben lézengő egyenruhások nem mind a takarító- és segédszemélyzet tagjai voltak) Vass István
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Egyébként 45 percnyi várakozást követően sikerült a pénzem feladni! Gratulálok! Amit mondtam: ellenőrizhető! A hívószámom 3501-es volt.


Posta

, 17 évvel ezelőtt

Munkámból kifolyólag hetente többször is járok a postára levelet vagy csekket feladni. Alapjában véve sem pozitív sem pedig negatív vélemény sincs róla. A leveleket késve, nem határidőben szállítják, lehet szó elsőbbségi vagy tértivevényes levélről is. A csekkeket eddig mindig időben továbbították. Viszont a számlakéréssel kapcsolatban még nagy hiányosságok vannak a rendszerükben. A munkahelyem számlázási címét még év elején elrontva vitték fel az állítólagos Központi Rendszerbe. A hibát jeleztük feléjük, de azóta sajnos többször is meg kell néznem, hogy jó címet nyomtatnak-e rá. Már többször kellett sajnos újból kezdeni az egész számlát. És nem kevés időbe telt, mire a jó címre kiállított számlát kézhez kaphattam.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Csomag

, 17 évvel ezelőtt

Én nagyon megvagyok elégedve a csomagküldő szolgáltatással. István
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Magyar Posta

, 17 évvel ezelőtt

Nem szívesen írok negatív véleményt egy olyan szolgáltatásról, amit alapjaiban véve egy nagyszerű dolognak tartok. De sajnos több rossz tapasztalatom volt már. Most épp elsőbbségi küldeményeket várok, az egyik megérkezett másnap, a másik még mindig nem, pedig egyszerre lettek feladva, ugyanazon a helyen. Valamennyire érthető, hogy az ünnepek előtt illetve alatt több a dolguk, de nem értem, hogy ha két ugyanolyan címzésű csomag indul útjára, méghozzá egy helyről és egy időben, miért késik az egyik. Ráadásul mióta szerződést kötöttek az Avonnal, katasztrófa, ahogy a rendeléseimet kézhez kapom. Valamikor csak 2 napra rá szállítják, mint ahogy eredetileg kéne, ami elég bosszantó tud lenni. Nem meglepő, hogy a futárszolgálatokra egyre nagyobb kereslet van.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 17 évvel ezelőtt

Nekem a magyar postáról egyáltalán nincs jó véleményem. Lenyúlják a leveleket, függetlenül attól, hogy sima, vagy ajánlottan lett feladva, a csomagok nem érnek célba! Volt olyan, hogy megkérdeztem a postás kisasszonyt, hogy hogyan adjam fel, hogy biztosan odaérjen, azt mondta, még az ajánlottnál sem tudják garantálni a biztos megérkezést! Akkor kérdem én, mit tudnak? Hiszen ezzel éppen azt nem végzik el, amiért éppen vannak! Szerintem kevés ilyen megbízhatatlan cég van, mint a Magyar Posta!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 17 évvel ezelőtt

Sarkított véleményt kialakítani könnyelműség lenne, nem lehet azt mondani a Magyar Posta szolgáltatásaira hogy jó vagy rossz. Ami tény, a központi elosztóra érdemes lenne egy kis figyelmet szentelni. Csomagok, ajánlott küldemények jönnek-mennek, eltűnnek, megrongálódnak, a negatív hírek pedig terjednek, nyilván valóság alappal. A helyi postával elégedett vagyok, ha nem csapják be előttem az ablakot, nem néznek rám ferde szemmel, mert 5 borítéknál több van a kezemben. A kézbesítőt is kedvelem, ha nem hiányzik a magazinból a termékminta, nem a kapu felett van a levél becsúzlizva, hogy mire megkapom a kutya szétrágta, s ha szerencsém van az elsőbbségivel feladott küldeményem is célbaér legalább egy hét alatt. Az új összhatás a helyi postán lenyűgöző, van már újság, játék, mesekönyv, csoki, cukor, minden, csak azt nem érem, hogy amikor egyszerre 10 db ajánlott szelvényt kérek, a postás kisasszony miért sokallja, miért fáj annyira megválni tőle? Nos hát, jó vagy rossz? Magyar Posta! :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 17 évvel ezelőtt

A postákról az esetek többségében elég negatív a véleményem. Az egy dolog, hogy hosszú sor, és rengeteg ember, türelmetlen dolgozók, és hogy az egyik ablaknál van bélyeg a másiknál nincs, pedig mindegyik levél felvételes ablak. De a levelek sok esetben pl. évi 5 alkalommal nem érnek el A pontból a B pontba, még akkor sem ha ajánlott, és elsőbbségi. Az elsőbbségi sok esetben túl lépi az ígért nap mennyiséget. Előfordult olyan is tértivevény nem volt aláíratva. Évi 5 alkalom meg az rengeteg, főleg ha fontos dolog van benne.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 17 évvel ezelőtt

A postáról én csak pozitívumokat tudok mondani. Eddig minden levelet és csomagot kézhez kaptam amit vártam és amiről tudomásom volt, hogy küldik. A leveles postás is rendszerint elhozza a küldeményeket és a nagyobb csomagokat is kiszállítják a postás autóval. Ha esetleg nem találnak itthon, írnak egy értesítést és másnap érte szoktam menni. Eddig az általam küldött leveleket és csomagokat is megkapták az illetékesek. Külföldről is kaptam már küldeményekt , eddig azok kézbesítésével sem volt semmilyen probléma, remélem ezután sem lesz.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 17 évvel ezelőtt

Eltérő véleményem van a magyar posta szolgáltatásairól. Helyben nagyon kedvesek,segítőkészek a kispostákon. A nagyok viszont zsúfoltak,hosszú sorok,nagyon lassú ügyintézés jellemzi. Lassan a futárszolgáltaok megbízhatóbbak,ott garantáltan célba is ér a küldemény,ami a postánál nem mindig mondható el.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 17 évvel ezelőtt

A helyi postáról tudok véleményt alkotni. Ott eddig minden küldeményt megkaptam amit vártam legyen szó levelekről és csomagokról egyaránt. A postásunk időben hozza a küldeményeket , újságokat. A postán is az ügyintézők kedvesek, segítőkészek. Ha nincs nálam az olvasó szemüvegem, készségesen segítenek kiállítani az ajánlott levél kísérőlapját. Lehet kapni újságokat is és kisebb ajándéktárgyakat. Nemrég csináltak rámpát is, így a babakocsival is be tudnak menni a kisgyermekes anyukák. Bár lehetne kicsit nagyobb, hogy jobban elférjenek az emberek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 17 évvel ezelőtt

A helyi postával nagyon meg vagyok elégedve. Bár a POstákról összességében nagyon sok rosszat hallottam, ez nem igaz a mi kis postánkra. Bár nagy felújításra lenne szükség, mert a lépcsője már életveszélyes. Ha valaki legurulna róla, (mert itt-ott felfagyott) bizony kieshetne akár a fő útra is, ami eléggé forgalmas. A postások ezt a negatívumot tökéletesen ellensúlyozzák. Nekem eddig minden küldeményem célba ért. Remélhetőleg eztán is így lesz. Az elsőbbségi szolgáltatásukat is gyakran igénybe veszem. Szerencsére eddig ezzel sem volt semmilyen gond.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

akasztói posta

, 17 évvel ezelőtt

Abszulút meg vagyok elégedve az akasztói postával! Belépek hozzájuk azonnal mosolyogva fogadnak minket, gyermekemhez mindig van egy két jó szavuk. :) Szolgáltatásaikat minőségi munkaként futtatják, soha nem tűnt még el levelem vagy csomagom! Pedig nem keveset kapok, küldök. Minden lehetséges szolgáltatásukat érthető módon elmagyarásznak, teljes körü informálódás nem elhanyagolható, mert nem mindegy, hogy egy csomagot 930Ft-ért vagy majd 2000Ftért adhatok fel. Oda figyelnek a vevő igényeire és kímélik a pénztárcámat. :) Ha napilapot szeretnék, vagy csak szerencsét próbálni a lottón vagy kaparósokon, nem kell messzire menjek, mert megkapom azt is. Sőt, újabban apróbb játékokat, mesekönyveket is árulnak. Kézbesítőnk nagyon korrekt, ha nem talál itthon, akkor se dobál a postaládába semmit, beteszi a két ajtó közé. Értesítést sem nagyon kapok, mert tudja hol laknak a rokonok, és hogy mindent átvehetnek. Zöld postásautó is oda visz mindent, ami kicsit zavaró, hogy sokszor oda viszi előbb, pedig mindössze 3 ház van köztünk.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ügyfélszolgálat

, 17 évvel ezelőtt

Nem értem hogy ha találnak néha inteligens alkalmazottat azt mért nem becsülik meg és mért büntétik.Normafán szeretek postára járni mert kicsi és hangulatos posta sajos nem mindig.Az egy dolog hogy a vezetö folyamatosan cserélödik de van egy hölgy sajos nem tudom a nevét mert nem néztem meg /lehet hogy Margit/kedves nagyon jó a hangulat és gyorsan pontosan dolgozik,mindig ápolt és jó nézni ahogy dolgozik ,segitökész és mindenre tud válaszolni a postai dolgokban is de nem mindig van ott nem tudom miért nem lehet az ilyen embereket megtartani?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

kérdés

, 17 évvel ezelőtt

december 6.-án van mikulás nap és a posta nem hajlandó kiutalni a csp-t sok gyereknek ezért nincs ünnepje hol itt az emberség kösz az ő nevükben
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Irányítószám

, 17 évvel ezelőtt

Problémát okoz TOKOD és TOKODALTÁRÓ települések szétválása óta az irányítószámok használata. TOKODALTÁRÓ isz-a 2532. TOKOD isz-a: 2531, de a Tokodhoz tartozó üveggyári településrész a 2532-es postához tartozik. Sajnos azonban az üveggyári településrészen lakók sok nyilvántartásban TOKODALTÁRÓN laknak - tévesen. Ezet hogyan lehetne a legkevesebb problémával megoldni? Az ne legyen javaslat, hogy forduljak az önkormányzathoz!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

?????????

, 17 évvel ezelőtt

Hé emberek ébresztő!! A posta ilyenekkel nem foglalkozik h ilyen címet adjon egy dolgozónak,sőt még a főnökének sem továbbítják ezeket a véleményeket!!!!!! Vicces h egyesek hisznek ebben!!! De aki írt Füg Róbert-ről,annyit tehet h megkérdezik tőle személyesen h történt-e valami!!! Egyébként én is javaslom!!Szóval kérdezzük meg!!! Ui:a minősítés a kézbesítő munkájára van!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 17 évvel ezelőtt

az aszódi postán,miért kell másfél órát várni a west union pénzfelvételre....?20.feladtak egy csomagot németországban,most hétfő van26.-a.nem hozták ki....?miért nem amikor máskor két nap alatt itt volt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

"egyetértés"

, 17 évvel ezelőtt

Egyet értek az ötlettel!!! Kijár az a cím a Budaörsi fiatal postás Úrnak!!!! Köszönöm
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

megelégedés

, 17 évvel ezelőtt

Csatlakoznék az előttem szólókhoz!! Én is szeretném elmondani hogy a fiatal ember akiről beszélnek,az a becsületes Budaörsi kézbesítő,szóval igen Őt igazi postásnak tartom!!! Bármi bajom van(nem egyszer volt küldemény problémám) Ő azonnal segít,szó nélkül!!! És hogy őszinte legyek jó lenne ha egy-két postás példát venne,fiatal kora ellenére,munkamoráljáról!!! Bízom abban hogy ezeket a véleményeket továbbítják a vezetőségnek,hogy tudják milyen fontos szerepet tölt be Budaörs lakosai életében!! Javasolnék Róbertnek egy "év postása az ügyfelekért" címet! Mert nagyon megérdemelné!! De azt hiszem az előttem szólók is egyetértenek ezzel!!! Köszönöm megtisztelő figyelmüket!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

megelégedés

, 17 évvel ezelőtt

Budaörsön dolgozik egy fiatalember, Füg Róbertnek hivják. Rendkivül szorgalmas, segitőkész és becsületes. Nemcsak én hanem a szomszédok is örülünk, hogy létezik még ilyen postás munkaerő akiben meg lehet bizni. Amig Ő hozza a küldeményeket, addig nyugodtak vagyunk.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vicces

, 17 évvel ezelőtt

Nekem a postás nem kézbesítet egy külföldi levelet ami épp fontos lett volna! bementem a postára már nem volt bent a levelem 15 perc után egy telefonszámot tudtak adni amit 3 napja próbálok elérni semmi sikerrel ennyi!!!Szval meg van a véleményem
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta - info

, 17 évvel ezelőtt

Rossz a posta honlapja, mert pl. a Budai Központi Postát nem lehet sehol sem megtalálni. Talán frissíteni kenée. Amúgy a design-ja okés. Magyarországon az ilyen hivatalok elég szánalmas szinten vannak, de hát ezt tudjuk, fikázni könnyű, de mégsem szívesen járok a postára, nem csak a szerencsétlen postás nénik miatt, hanem a sorban álló vendégek miatt, akik még undokabbak és idegesebbek a pult másik végén stráysáló dolgozóknál.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Panasz

, 17 évvel ezelőtt

Felháborító, hogy a 1196 Bp. Templom tér 22. - Kispest 1. sz. Postahivatalnál milyen kézbesítők vannak. Én 16 lakásos társasházban lakom, a jelenlegi kézbesítő bejön a társasház udvarára, és az első embernek (akit meglát) odaadja a házban lakók összes postáját, hogy osszák szét!! Így nagyon sok fontos küldemény elveszik. Nem győzök számlamásolatot kérni, de magánlevél is elveszik, ugyanis az emberek nem adják oda egymásnak a küldeményt. A Kispest 1. sz. Postahivatalánál szinte minden évben panaszt kell tennem emiatt, a helyzet mégsem változik. Nem tudom miért nem lehet oda hatni, hogy a kézbesítő munkáját megfelelően végezze, azért vannak a postaládák névvel ellátva, hogy oda dobja be a küldeményeket. Egy kézbesítőnek tudnia kell írni, és olvasni is!!!! Elegem van belőle, hogy mindig nekem kell intézkednem, ráadásul leukémiásan!! Jó lenne, ha valaki már helyretenné a Kispesti 1 sz. Postahivatalban a szabályok betartását.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Magyar Posta

, 19 évvel ezelőtt

Az utóbbi időben kellemes meglepetések értek. 2 napon belül megérkeztek a levelek,amiket feladtak a számomra.A levélfeladásnál kegyetlenül nagy sor áll mindig,ez ellen szerintem semmit se lehet már tenni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

A szükséges rossz, csoda, hogy még ennyire célbaérnek a küldemények, hosszú sorok, magas díjak, és sok esetben 2 sort kell végigállnia annak aki levelet és csekket adna fel egyszerre mert 1 ablaknál egyes postákon nem megoldható.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Magyar Posta Zrt. Ügyfélszolgálat

, 19 évvel ezelőtt

A Magyar Posta Zrt. internetes ügyfélszolgálata szerintem jól működik. Az elmúlt másfél évben 2-szer fordultam hozzájuk reklamációval kapcsolatban segítségért. Ebből az egyik a múlt héten történt, mivel egy pályázatom nem érkezett be. Este megírtam az e-mailt és már másnap délelőtt kaptam választ a kérdésemre. Legalább ilyen szinten kellene működnie a post más szolgáltatásainak is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Életem egyik meghatározó része a posta! Én aktív levelező vagyok! Nagyon sok pályázaton indulunk. Emiatt a postákon is rengetek időt töltünk! Sajnos a levél nem mindig érkezik meg, bár ha megnézzük hogy egy nap mekkora forgalma van, a hibaszázalékba belefér (csak ne az enyém vesszen el!)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Postások

, 19 évvel ezelőtt

Alakulgat a dolog, személy szerint a saját kézbesítőmmel nincs gondom, és ha "bevágódtam" a hivatalban, akkor kedvesek is, de alapvetően úgy kezelik az embert a legtöbb helyen, mintha az ügyfél lenne őértük. Kár hogy nincs igazán konkurenciájuk, legalábbis árban nincs, akkor a szolgáltatás minősége is javulna
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 19 évvel ezelőtt

Még soha nem volt problémám a levelekkel,csomagokkal,pedig régóta és sokat veszem igénybe a szolgáltatásukat!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

POSTA

, 19 évvel ezelőtt

A Postával az a baj, hogy minél fejlettebb, annál lassabb!! Mindenből profitálni akar, még a biztosításokból is, és ezt a feladatot a postai dolgozókra hárítják, kiknek kötelezően el kell mondaniuk az újdonságokat, ami persze javarészt senkit sem érdekel, és cserébe nem kapnak mást mint anyázást, meg hasonlókat, és kilométeres sorokat, állandó vitát a várakozók közt, stb..... Pedig én csak egy levelet szeretnék feladni!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Véleményem szerint nem teljesen megbízható a cég. Sajnos az már szokássá vált, hogy a postás már be se csönget az ajánlott küldemény miatt, mert hogy egyszerűen házhoz sem hozza. Hiába vagyok otthon, mégis utóleg nekem kell bemenni érte a postára, mert csak egy figyelmeztetést találok a postaládámba. Nem aza a dolga hogy kihozza vagy hogy van ez?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos nem vagyok teljesen megelégedve a Magyar Postával!!Sokszor lassú a "kiszolgálás" és a levelek sem annyi idön belül kerülnek kézbesitésre,ahogy igérik,lassúnak tartom!!Báár az elsöbbségi levelükkel meg vagyok elégedve,az tényleg másnap esetleg harmadnap a cimzett kezébe kerül!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

értékelés

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon megvagyok elégedve a postával, dolgozóival, és szolgáltatásaival. Nagyon gyorsan és pontosan kézbesitik a leveleket csomagokat Még nem volt velük semmi féle problémám
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Vegyes érzésem vannak a postával kapcsolatban,vagyis inkább a postásokkal és postán dolgozókkal.Nemrégiben új postásunk van,na ő kivétel.Milyen dolog az,hogy én a postásnál előfizetek egy újságra már évek óta és elfelejti minden héten bedobni?nekem kell utána rohangálnom.És ez egy eset a sok közül.Csomagok,levelek vesznek el,és nincs semmi nyomuk.Hihetetlen,de szomorú:(
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Sziasztok Én egyáltalán nem vagyok megelégedve a postával. Adtam fel elsőbbségi levelet, banknak ami fontos lett volna. Később ért oda, mintha simán adtam volna fel. Adtam fel levelet tértivevényesen, amiről elvileg kapok visszajelzést, hogy mikor vették át a levelet, már a csomagot megkaptam ez volt a nyereményem, a tértivevényt még mindig nem láttam pedig ez már 2 hónapja volt. Kontér Barbara
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Értékelés

, 19 évvel ezelőtt

Nem kevés negatív véleményem van a postára. Rengeteg küldeményemnek lába kél. Ezen kívül sok helyen modortalanok,udvariatlanok a postán dolgozók. Nagyon sajnálom, hogy nincs még konkurenciája a postának. Bár a csomagküldő szolgálatok egyre inkább jönnek felfelé.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Nem sok kapcsolatom van a postával, mivel a csekkeket nem én fizetem be és leveleket sem küldök. De a postások akik hozzák a küldeményeket általában mind mogorvák, sőt, sokszor indokolatlanul kifejezetten bunkók is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Meg vagyok nagyjából elégedve a magyar postával, de egyszer volt egy kis incidens, ami nem nagyon tetszett, hogy egy levelet elküldtem elsőbbségivel dupla annyiért, mint simán, és nem érkezett meg időre annak a kiadónak, akinek én küldtem, de ezen kívúűl nincs semmi bajom a postával.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 19 évvel ezelőtt

nekem csak az jut rola eszembe, hogy az utobbi idoben mindg elore megirt keson kezbesitett ajanlott küldemenyrol szolo ertesitest kapok.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 19 évvel ezelőtt

Sok negatív véleményem van a postára,de ez nem illik ide,annyit,hogy sok helyen modortalanok,udvariatlanok a postán dolgozók.Általában inkább tesómra bízom a postai dolgokat.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Nem vagyok 100%-ig elégedett a szolgáltatásokkal.A díjakat drágának találom,s előfordult már,hogy hiába fizettem pluszban az ajánlott szolgátatásért,a küldeményem mégis elveszett.A sorbanállás postától függ,van ahol mindig sokan vannak,de van ahova jobban szeretek menni,szointe mindig alig van ügyfél.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 19 évvel ezelőtt

Elviselhetetlen a hozzáállásuk. Nem hozza ki a kézbesítő a csomagot ami csak levél méretű mert valószínű nincs kedve amikor megreklamálom akkor még én vagyok a hibás. Konkurencia kellene nekik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 19 évvel ezelőtt

szerintem borzasztó a helyzet a magyar postával kapcsolatban. vidéken a postások lenyúlják a leveleket, újságokat, csomagokat (erre több pl is volt már...). talán ez benne az üzlet.. így többen feladják ajánlva, ami persze sokkal többe kerül. 20 perceket kell sorba állni, mert 6-ból 3 ablak van csak nyitva. örülök, hogy már vannak futárszolgálatok, és legalább a csomagokat megkapom.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Magyar Posta

, 19 évvel ezelőtt

Egyre rosszabb véleményen vagyok.A leveleket simán már fel sem merem adni,esetleg elsőbbségivel,de leginkább ajánlva ami valljuk meg igen drága.Sajnos nálunk most felújítják a Fő postát és nagyon messze van tőlünk az összes többi ahol mondanom sem kell,hogy sokan vannak,mert sokkal kissebbek.A postások a csomagokat fel sem hozzák az ajtóhoz,hanem bedobják rögtön az értesítőt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 19 évvel ezelőtt

én nagyon elégedett vagyok a posta szolgáltatásaival. a kézbesítőnk is kedves, mindig felhívja figyelmemet a legújabb akcióikra. remélem nem fog elterjedni a mobilposta
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Nekem nagyon vegyes véleményem van, sajnos többször volt, hogy szakadtan, vagy sérülten kaptam meg csomagot. Amilyen drága már ma egy feladás elvárnám, hogy legalább vigyázzanak a feladott dologra. :( Viszont vannak nagyon kedves postások, de találkoztam már olyanokkal is, akik igazán szégyent hoznak a cégre!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Magyar Posta

, 19 évvel ezelőtt

Én nagyjából meg vagyok elégedve, azonban tényleg nagy az ár, és van, mikor a csomagok is eltűnnek. De azért még jó cég, én pl. itt szoktam lottózni is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Magyar Posta

, 19 évvel ezelőtt

Nem nagyon örülök neki, hogy az árak folyamatosan emelkednek, de a színvonal nem. A dolgozók készségesek, de az ablakoknál nagyon sokat kell várni és levelem is tűnt már el.Jó lenne, ha a magas árakért színvonal is járna.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 19 évvel ezelőtt

A dolgozókat a postán nagyon kedvelem. Nagyon segítőkészek, mosolyognak az ablaknál állókra. Nem nézik le az embert, ha meg mer kérdezni valamit. Jól megoldották, hogy mellette van egy helység, ahol a csomagot lehet feladni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos nekem rossz tapasztalataim vannak a Magyar Postával. Sajnálatos módon nagyon sok levelem nem érkezik meg és sok csomagom elveszik. Szerintem nagy baj hogy nincs konkurencia a piacon!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

posta

, 19 évvel ezelőtt

Miután nálunk csak ő van a piacon, nagyon nem bosszankodok, de igazából nincs is miért. A küldeményeimet általában időben megkapom és az általam feladottak is időben megérkeznek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

magyar posta

, 19 évvel ezelőtt

egyáltalán nem vagyok megelégedve a postai szolgáltatásokkal, magas árak, minősíthetetlen színvonal, eltűnt csomagok. Nem megbízható!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Hát nem vagyok meg elégedve a postával. Közel 3 hét kellett mire egy elsőbbségi levelem meg érkezett a címzetthez, aki pár várossal lakik tőlem messzebb. Sima levelem is ért már a címtzetthez 2 hónap alatt oda. Arról nem is beszélve hogy ha meg sem kapja valaki a küldeményét. A sorban állás is órákat vesz igénybe míg sorra jut az ember.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Szerintem amilyen kis ország vagyunk elvárható lenne, hogy minden küldeményünk már a feladás másnapján célba érjen, sajnos ez még az elsőbbségi levelek esetében sem mondható el minden esetben. Az árak viszont a kritizálható teljesítmény ellenére magasak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

A postával nagyon nem vagyok megelégedve, rengeteg a negatív tapasztalatom. A hétfőn feladott postacsomag csütörtökön még nincs itt. Az elsőbbséggel feladott levél másnapra még soha nem érkezett meg a címzettnek. Emellett az árak növekedésével a színvonal csökkenését lehet észre venni. Ha egy levelet nem ajánlottan adok fel, az suinte sosem érkezik meg. Sajnálom, de ez az utóbbi 1 év tapsztalata
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Posta

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos az utobbi időben úgy érzem a Magyar Posta nem teljesíti úgy a feladatait, ahogy elvárhatnánk tőle.Több alkalommal tűnt már el sima levélként feladott levelem, de reklamálni ezek miatt nem lehet. Ajánlott levél ára pedig elég drága,.Viszont jó ötletnek tartom az előre gyártott postakész borítékait.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!