Vélemények a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda
Vélemény
Kéry Tiborné , 15 évvel ezelőtt
Ágika 1961 , 15 évvel ezelőtt
Én 11hó 11.-e óta várok 1 telefonra amit kersztanyám küldött az édesanyjának, próbálom elérni a postát, de eddig sikertelenül, ja és tegyem hozzá eddig kb. 6000 Ft-omba van a telefonszámla, és még csak azt az idegesítő zenét hallgatom a telefonba , és közbe közbe szól egy nő hogy "Jelenleg minden ügyintézőnk foglalt!" Ez a Magyar posta!!
Kovács Péter 1955 , 15 évvel ezelőtt
Johanna , 15 évvel ezelőtt
Jóhiszemü , 15 évvel ezelőtt
Székelypanni , 15 évvel ezelőtt
Sajnálattal vettem tudomásul, hogy mostanában rendszeresen probléma adódott a csomagok átvétellével kapcsolatban. Pl. több alkalommal nem hozták fel, mikor itthon voltunk és azt írták a nyomkövetésnél, hogy nem voltunk elérhetőek, többször ide- oda küldözgették , hosszadalmas kézbesítés, stb. Mivel a környéken megszünt a posta, ezért automatába kértem a csomagot. Ma felhívtak a Győri depóból, hogy a kollégák rossz kódot írtak, ezért nem tudták betenni az automatába, így visszaküldték a győri depóba. Megbeszéltük, hogy a soproni, jereváni postán átveszem. Messze van, de legalább lehet parkolni és nem kell + p. jegyet is váltani a posta hibájából+ kevesebben vannak, mint a nagypostán. Erre most kapom az sms- t, hogy az 1- es postán átvehetem a csomagot. Ez már tarthatatlan, sajnos ez minősíthetetlen szolgáltatás.
Ervin Viktor , 15 évvel ezelőtt
Bihari Andrásné , 15 évvel ezelőtt
Orbán Dénes , 16 évvel ezelőtt
DPéter , 16 évvel ezelőtt
MarkóZsolt , 16 évvel ezelőtt
Elender , 16 évvel ezelőtt
mop , 16 évvel ezelőtt
Vas József , 16 évvel ezelőtt
Szekeres György , 16 évvel ezelőtt
Mélységesen fel vagyok háborodva a posta csomagküldő szolgáltatásán. Egy 5 éves gyermek várja a születésnapi csomagját a Nagyszüleitől akik feladják "Start plusz"- ként 4 napja és nem érkezik meg. Ugyanis bocsánat már , de bérházban laknak és nincs a ház oldalán postaláda , hogy az értesítést bedobják , de van kaputelefon és rajta a név , továbbá a feladócédulán telefonszám , csak azt nem tudom minek , sőt e-mail címet is kérnek , de azt is miért. Szó ami szó ilyen szolgáltatásért elkérnek igen csak keménxy öszeget , amit én nem neveznék szolgáltatásnak , ugyanis nem szolgáltattak. Én keresem a csomagot mivel senki nem tud igazán információt adni , a felvevő posta :" Ő elküldte " bizonylat " sikertelen kézbesítés " begyűjtő posta : "kiszállításra továbbadva " még mindíg nem érkezett meg a csomag. kiszállítók : " sikertelen kézbesítés " és az ÉRTESÍTŐ ??? az nincs bedobva a fent említett postaláda probéla miatt. Szóval a felháborodásom mellett , még azt az érzést kívánom Önöknek , amit egy kisgyerek az 5. születzésnapján közli a szüleivel , hogy " a Mamiék elfeledkeztem róllam " Nem ,csak a Posta sok pénzért nem teljesíti a feladatát , ill. egyes emberek felelőtlenek. Nekik viszonyt nincs ott helyük.
dr. Kolozs László , 16 évvel ezelőtt
Nagy Lajos Szentes , 16 évvel ezelőtt
végh ferenc , 16 évvel ezelőtt
Kovács Attila3 , 16 évvel ezelőtt
hajduka , 16 évvel ezelőtt
kacsa_69 , 16 évvel ezelőtt
Anita20 , 16 évvel ezelőtt
április közepe óta az eddig jól működő kézbesítés teljes összeomlásban végződött.Bankkivonatokat, postázott csomagot, könyvet, Apeh leveleket nem kapok kézhez!!!az eddig jól működő rendszer megváltozott amit a Budai központi Kézbesítő Posta egyáltalán nem tud ellátni.Az interneten nincs egy ekérhető telefonszám.Rettenetes problémát okoz az érettségi felvételi és Apeh évvégei bevallások időszakában hogy gyakorlatilag nem működik a POSTA szolgáltatás az I.kerületben. Hol lehet bejelentést tenni?? tudja valaki????felháborító ez a tehetetlenség!!!!
béna , 16 évvel ezelőtt
Címzett , 16 évvel ezelőtt
FIDÓ , 16 évvel ezelőtt
Petőné Kovács Klára , 16 évvel ezelőtt
nikpeti86 , 16 évvel ezelőtt
Rékass , 16 évvel ezelőtt
Csillagh. , 16 évvel ezelőtt
Még örülhet ,akinek egyáltalán kézbesitik a küldeményt.Én 2010.03.29.-én feladtam egy levelet ajánlva és elsőbbségivel,ami mint kiderült, semmit sem ér csak valóban a pénzt veszik el.A postán azt mondták,amikor reklamálni próbáltam, hogy azt csak 15 nap múlva tehetem meg. Akkor mit jelent az, hogy elsőbbségi és ajánlott küldemény ? Kaptam plusz 1 tel.számot, hogy próbálkozzam ott/nem ők, hanem én nyomozzak !/de a számon csak egy fax jelentkezett be.Most csak várok , hogy ezt a fontos és pótolhatatlan levelet a 80 km-re lakó cimzett megkapja -e valaha ?
Szűcs Béla , 16 évvel ezelőtt
Kiss Kálmán , 16 évvel ezelőtt
Melis Miklos , 17 évvel ezelőtt
Ivánka Zoltán , 17 évvel ezelőtt
Dics Mária , 17 évvel ezelőtt
timike , 17 évvel ezelőtt
H. Andrea , 17 évvel ezelőtt
T. Zoltán , 17 évvel ezelőtt
Porjesz Zsuzsanna , 17 évvel ezelőtt
Valaki , 17 évvel ezelőtt
Miki2345 , 17 évvel ezelőtt
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
Idegességembe még el is írtam :) Csak negatív :)