Vélemények a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda
Vélemény
Laborfalvi Anna , 09 április 2026
Erzsébet , 2 évvel ezelőtt
Átlagember , 3 évvel ezelőtt
Sisdy , 3 évvel ezelőtt
Gabriella , 3 évvel ezelőtt
Ne haragudj,hogy itt írok véleményt. De nekem valamiért sajátot nem enged. Igaz,hogy ami kinábol jön kissebb csomag hajlamos eltünni? Ha igen azt kinél lehet meg reklamálni? Mert vajon mit kezd a kedves posta egy kis kütyüvel,ami nekem fontos,neki nem? Tegnap csodával határos módon kihozta a kocsi a rrndelt cuccot. Elötte felhívtak,hogy fáradjak be a postára. Száz szónak is egy a vége. Ahogy látom mindejki 0 adna ha tehetné. Szóval a pista egy halom.....
Igaz,hogy a posta a kinából érkező kisebb cucvokat nem hogy nem hozza ki,de inkább eltünteti? Most így karácsony előtt több kisebb csomagot várok várhatom hiába? Vagy esetleg bizzak a csodában,hogy a pista nem tünteti el? Ha még is sikerül nekik eltüntetni azt hol lehet megreklamálni? Vagy az már akkor veszett fejsze nyele?
Kex Sperlor Rodaxvex , 10 évvel ezelőtt
Ca Sonrex Paxdi , 10 évvel ezelőtt
Texer Tomdon Cadrasso , 10 évvel ezelőtt
Ca Harqus Hexlin , 10 évvel ezelőtt
Hixgit Norfa Cadras , 10 évvel ezelőtt
Loris Landem Noxnus , 10 évvel ezelőtt
On Fanra Brabetca , 11 évvel ezelőtt
Ismeretlen , 13 évvel ezelőtt
attila3 , 14 évvel ezelőtt
Albert , 14 évvel ezelőtt
elizabet , 14 évvel ezelőtt
Én vagyok , 14 évvel ezelőtt
Rencska , 14 évvel ezelőtt
Elgondolkodtam az imént, hogy valaki a postától olvassa ezeket a véleményeket? Mindenki csak a keserűségére keresne orvoslást, de válasz sehonnan nem érkezik. Én hat hete adtam fel légipostával egy levelet Londonba, amiben anyagi érték nem, csak érzelmi érték volt. Aznap amikor én itthonról feladtam a levelet Londonból is elindult egy, ami 3 nap alatt légiposta nélkül megérkezett. Gondolom az enyém már nem fog. Üzenem annak a postásnak, akinek éppen az én borítékomra tette rá a kezét, hogy az ő gyerekének is kívánom, hogy amit vár azt soha ne kapja meg!....és remélem egyszer valaki észreveszi mit művelnek ma a postán, és olyan ember kerül a helyére, aki megbecsüli a munkáját. Mert a munkát meg kell becsülni a mai világban, nem pedig meglopni azokat akikből élnek!
- , 14 évvel ezelőtt
Ildikó55 , 14 évvel ezelőtt
Sárbogárd , 14 évvel ezelőtt
Pr. Csaba , 14 évvel ezelőtt
Július 30.-a van, és az ügyfélszolgálat csak most olvasta el kérelmemet. Hurrá! még 2012-ben talán igazolást is kapok a befizetéseimről. Igaz, hogy 4 db. csekkes befizetésért 4X1.400.-Ft. lesz. 5.600.- Ft. lesz, ahelyett, hogy a kirendeltség július 17.-én kiadott volna egy igazolást az előző napi befizetéseimről.
kecskemét , 14 évvel ezelőtt
Lami , 14 évvel ezelőtt
Lamúr , 14 évvel ezelőtt
Lamúr , 14 évvel ezelőtt
Kiraly , 14 évvel ezelőtt
Lolinca , 14 évvel ezelőtt
LD , 14 évvel ezelőtt
HORTENZIA123 , 14 évvel ezelőtt
Nyirő Ferenc , 14 évvel ezelőtt
Seijer Jánosné , 14 évvel ezelőtt
Péczeli Andor , 14 évvel ezelőtt
Kis István,Szigetújfalu , 14 évvel ezelőtt
karczag , 14 évvel ezelőtt
Hokszáné Szántai Éva , 15 évvel ezelőtt
Németi Ferenc , 15 évvel ezelőtt
Vushor Birit Venut , 15 évvel ezelőtt
istván 57 , 15 évvel ezelőtt
László Tamás , 15 évvel ezelőtt
MRASZ , 15 évvel ezelőtt
Marika47 , 15 évvel ezelőtt
Keszthelyi Péter , 15 évvel ezelőtt
Nemesdaróczi István , 15 évvel ezelőtt
Szendeczki Róbert , 15 évvel ezelőtt
Szentpétery Tamás , 15 évvel ezelőtt
kovacsevics ibolya , 15 évvel ezelőtt
Szabó Ilona , 15 évvel ezelőtt
Bórembukk Siegfried , 15 évvel ezelőtt
Spak Csilla , 15 évvel ezelőtt
Bodnár Emese , 15 évvel ezelőtt
Fegyverneky Sándor , 15 évvel ezelőtt
Krisztián Ferenc , 15 évvel ezelőtt
Mátyásné Illés Judit , 15 évvel ezelőtt
SOHA NE POSTÁZZZZZ , 15 évvel ezelőtt
Mátyásné Illés Judit , 15 évvel ezelőtt
Módi Anikó , 15 évvel ezelőtt
Bacsó Ágnes , 15 évvel ezelőtt
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
Sajnos ez nem újdonság! Én nagyon sokszor így jártam. Múlt hónapban, szeptember 20-án, és szept. 22-én is feladott az Erste Bank levelet, amit a mai napig nem kaptam meg. Postást csak elvétve látni, sokáig a szórólapos hordta a leveleket. Szeptember 29-én beszéltem a bankkal, és ismételten feladták a leveleket, de azok sem értek még ide. Katasztrófális amit a posta csinál, ill. nem csinál, úgy hogy nem kévés pénzt kér a szolgáltatásáért, ill. a meg nem történő szolgáltatásáért.