Vélemények a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft.

Vélemény

szivás

, 16 évvel ezelőtt

én ugylátom és érzem hogy a jabil csoport vezetöji a ekosztár d müszakjába terolizálják az embereket és a munkásokat lábbtürlönek nézik
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Tenleg Ratyi vagy ha hagyod magag


szöveg

, 16 évvel ezelőtt

nem olyan rossz csak hosszú az út föleg miskolcról meg stb......
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Miert nem mesz a bosch-ba dolgozni nem kell buszocskazni??????????legalabbis nem annyit


munka

, 16 évvel ezelőtt

A jabilba nagyon utálják a bérmunkásokat,pedig ha ők nem volnának a termelés meghalna!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jjj

, 16 évvel ezelőtt

nem az a baj hogy büdös a melo,hanem hogy tényleg olyanok a feltételek mint a lágerban,és tényleg nem fikázni akarom hanem csak ..................És ezt elsö kézböl tudom mivel hogy ott dolgozik A... és a F....De az biztos hogy a szükség nagy úr, persze ezt mindenki maga dönti el.Az a baj hogy 12-órat egy kb 1-méteres körzetben kell le nyomni és 3-szor engednek ki.Na ennyi mert nem volna elég a hej....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toborzás

, 16 évvel ezelőtt

toborzásról Tisza- füreden vagy Debrecenben tud valaki?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Túl gyenge a szelektáció

, 16 évvel ezelőtt

Sajnálattal tapasztaltam,hogy olyan kissebségi "baráti"köröket vettek most is fel akik egyrészt itt is csak a balhét keresik,másrészt összeverődnek és terorizálják a tőlük megszeppenőket.Dolgozni ezek egyáltalán nem akarnak csak a munkáltatói igazolás kell nekik egy újabb kölcsönhöz és az a legborzasztóbb az egészben, hogy teljesen lerontják még a dolgozni akarók munkamorálját is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hm...igazad van de akit terrorba tartanak azok nem eletre valoak.ha nem vagy egy nyamnyila akkor nincs gond.szerintem na pacsi


vélemény

, 16 évvel ezelőtt

szerintem tök jo a jabil csak a baj az hogy a kevés a szönet,de ki lehet birni,nem olyan megeröltetö
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Buszjárat

, 16 évvel ezelőtt

Valaki tudja-e, hogy Téglást érinti-e a Jabil buszjárat?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Az a nagy harci helyzet,hogy még életemben nem láttam annyi varnyút egy helyen mint ebben a cigánypárti jabilban!


toborzás

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok.Nem tudja valaki h Nyíregyházán mikor lesz toborzás?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

érdekelne...

, 16 évvel ezelőtt

Kérdezném én hogy nyíregyházán hol lesz a felvételre jelentkezés?Fontos lenne köszönöm....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Emberbarát üzemet akarunk a 21-dik században élünk.

, 16 évvel ezelőtt

Több buszt indítsanak,hogy a dolgozók letudjanak ülni a 12 órás munka után,és ne ugy utazzanak mint a heringek a dobozban,a fáradt emberek,csak azért nem esnek össze mert egymást tartják olyan szorosan telve van a bussz.Ja ez szabálytalan a céget megkell büntetni.. Ui:széket kérünk a fizikai dolgozóknak!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Valaki meg tudná-e mondani, hogy Téglást érinti-e a Jabil buszjárat?


munka2010

, 16 évvel ezelőtt

nekem is megfordult a fejembe,hogy meg kellene próbálni.de jelenleg dolgozom,bár nem olya jó,de nm szeretném a biztosat egy bizonytalanra lecserálni!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

BÜDÖS AMELÓ

, 16 évvel ezelőtt

ÉN MOST FOGOK ELÖSZÖR A JABILBAN DOLGOZNI NEKEM CSAK ANNYI A VÉLEMÉNYEM HOGY AKI DOLGOZNI AKAR AZ NE AZT NÉZZE HOGY A FŐNÖKE ESETLEG NEM ISMERI MEG AZ UTCÁN AZ ÖTEZER EMBERBŐL DE NEM IS EZ A PROBLÉMA HANEM SZERINTEM AZ HOGY BÜDÖS A MELÓ CSAK MUSZÁJ...... PEDIG VANNAK SOKKAL ROSSZABB KÖRÜLMÉNYEK ÉS VISZONYOK MAGYARORSZÁGON SZERINTEM HÁLÁT KELLENE ADNI A JÓ ISTENNEK HOGY DOLGOZHATUNK
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jo az

, 16 évvel ezelőtt

ha már az isten meg adta akkor nem dobom el az a lényeg hogy dolgozzak!+!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ott a tuti


jabil

, 16 évvel ezelőtt

rossz hely a jabil.én is most fogom ott hagyni.aki jelentkezni akar inkabb ne tegye.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

És mi nem tetszett nagyon itt??

nem lehet hogy veled van a baj pacsi


Jabil

, 16 évvel ezelőtt

A jabilban dolgoztam 3 hetet ami rémálom vol! Senkinem nem ajánlom! Felvételi ugy zajlott hogy volt egy felvételi elbeszélgetés kb 1 fél délelött 50-vagy több emberkével és ugy mondták meg kit vesznek fel kit nem mint a kutyákna! Akiket nem vettek fel azt egy névsoron felolvatak és fel áltatták majd a kedves hölgy ennyit mondtott a szerencsétlen embereknek: Uraim , hölgyeim elmehetnek! Azért eléggé durva majd amikor wc re akartam menni mérte telefonnal a sereg hajtó hogy ugyan hányperc alatt végzek miután közölte velem hogy a nagy dolgokat 5 percen belül kell intézni..Tiszta lol volt. 360 forintos órabérért hülyitik az embert majd a kedves emberek a 3 hónap végére már 420 forintos órabért adnak...szval a lényeg ez 3 műszakban 90 keres az ember kb 2 szombat túlórával. Most meg a szakmámban 800 forintos órabérrel 120 keresek túlóra nélkül... Amugy a multik nagyon nem a toleranciáról híresek. Felvesznek utána meg elküldik a népet 2-3 hónap után. A haveromákat elküldték 4 hónap után a további 1300 emberrel (ráadásul Szombathelyi telephelyröl van szó, nem is borsod megyéről) Nekem a Jabilról csak egy vélemyénem van: elmondhatom hogy voltam egy bunkó helyen ahol az embert még számba sem vették, mert a fönök még köszönni is elfejtett amikor az utcán civilben Hangosan ráköszöntem. de ez a többi Jabil fönökre is vonatkozó volt. Komolyan nem ajánlom senkinek sem!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szia én most kezdek tényleg igaz hogy olyanok ott a munkáltatók mint az őrült? én kérdeztem nekem azt mondták légkondicionált a helység ahol dolgoznak az emberek abban igaza van a hozásszólóknak hogy székeket kellene adni a munkásoknak akik ott dolgoznak sokan panaszkodnak hogy fárasztó 12 órát állni ezen változtatni csak úgy lehetne ha a jabil összdolgozói összefognának max. egy sztrájk és szerintem úgy adnának széket mindenkinek mint a kis angyal mert 7000 ember szava 10emberéhez sok lenne 7000 embernek csak nem mondanának fel vagy csak nem rúgnák ki!!mi a vélemény??

Szia ez mondjuk igaz hogy civilbe nem ismerik meg az embert ha találkozol vele -Annak vaj van a fején bent meg igen kozlékenyen akarnak a másikal beszélgetni ugyan miért. Nagya hallgatás és a cenzúra na meg a retorzió.


Rossz híre van a cégüknek.!

, 16 évvel ezelőtt

SAJNOS AZ ÖNÖK ÜZEMÉNEK NAGYON ROSSZ HÍRE VAN!!! EZEN PRÓBÁLJANAK VÁLTOZTATNI!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 16 évvel ezelőtt

sziasztok! én azt szeretném kérdezni hogy mikor lesz a legközelebbi toborzás Hajdúböszörmény körül! És mit kell oda vinni? Létszi válaszoljatok! Nagyon fontos lenne!!! köszi
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

közlekedés

, 16 évvel ezelőtt

miskolcról miért nem indulnak szerződéses autóbuszok sokan jönnének dolgozni de nem tudnak miből! jó lenne ha indulnának autóbuszokat annál is inkább mert így elkerülhető lenne a helyi járatokon a zsúfoltság!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munkakörülmények

, 16 évvel ezelőtt

2009. októberétől dolgozom a Jabil-nál. A munkával semmi gond, szeretek dolgozni, a munkatársakkal is nagyon jó kapcsolatot alakítottunk ki. De eljött 2010. februárja, amikor a PRD átkerült egy új csarnokba, ahol a munkakörülmények ugyan jók, viszont a dolgozók "komfortérzete" egyenlő a nullával. Gondolok itt a szünetben történő kilépésekre, minimális emberi szükségletek biztosítására, ill. a szünetekben történő pihenés (ülőhely) biztosítására. Ja, és a legfontosabb: hiába dolgozik valaki becsületesen, amennyiben indokolt betegség miatt kénytelen táppénzt igénybe venni, ott "lóg" a feje fölött a kirúgás veszélye. Ezen kellene változtatni, és akkor megbízható, dolgos munkatársakat kapnának!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

székek elvételéről

, 16 évvel ezelőtt

A nagy főnöknek is állni kellene akkor megtudná hogy milyen 12 órán keresztül állni egy helyben.A munkával semmi probléma.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil

, 16 évvel ezelőtt

Itt dolgoztam pár évet, és meg kell mondjam, hogy az utolsó pár hónap kivételével semmi problémám nem volt a céggel. A mai napig jó emlékekkel vagyok tele az ott töltött idővel kapcsolatban. Én már dolgoztam pár helyen, de a szünetek rövidségét leszámítva, illetve a cég piacorientáltság függő munkaidő beosztásától eltekintve minden jó volt. Sajnos a magyar nem tudja megérteni, hogy abban az esetben, ha nem megy a piacon egy termék, akkor nem kell gyártani, ha viszont megnő iránta a kereslet, akkor nyomni kell a darabszámot. Bármi áron. A bérezés? Nos, nem viszik túlzásba, de ez nem az ő bűnük, hanem a sokak által magasztalt helyi önkormányzati vezetésé. Jöttek itt bérfeszültségre hivatkozva a TVK, meg az erőmű részéről... A következő mondat a fülemben maradt: Dolgoznak itt minimálbérért is az emberek, csak munkahelyük legyen. Szóval a JABIL még mindig korrekt cég, és tényleg jó légkör volt kialakítva...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 16 évvel ezelőtt

Én már 3 éve dolgozom itt,de a munka az tetszik csak a fizetés kevés.Már ideje lenne béremelést adni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

egyszer

, 16 évvel ezelőtt

Fura hogy bármilyen véleményt nem lehet ide leírni.A nagyon negatív dolgokat nem teszik fel.Pedig trágár szavak mellőzve vannak.Akkor a negatív vélemény nem vélemény kedves adminok?:)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Csatlakozz!

, 16 évvel ezelőtt

Tisztelt Fórumozók! Egy újszerű közösség kezdte meg működést. Feladatunk, nem a lejáratás, hanem hogy összefogjuk azokat a munkavállalókat, akik multinacionális cégnél dolgoztak/dolgoznak. Akik úgy érzik, megszégyenítik őket, kihasználják, és alapvető emberi és munkajogaikat megsértik. Tekintsék meg az oldalt, csatlakozzanak, osszák meg gondolataikat és fogjunk össze a szabályokat be nem tartó „multik” ellen. További információ a közösségről: http://boschnaldolgoztam.freewb.hu/
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

rím

, 16 évvel ezelőtt

Bérmunkás is kap fegyelmit,ha megérdemli.Szeretek ott dolgozni,egy bérmunkás,de szeretnék Jabil dolgozó lenni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 16 évvel ezelőtt

sziasztok én egy hete dolgozom itt,örülök,hogy van munkám,itt is dolgozni kell mint bárhol,fáraszto az igaz.sokan szidják a Jabilt a munkatársaim közül,de hát nem muszáj itt dolgozni ennyi.akinek munka és pénz kell az nem válogat pláne a mai világban mikor annyi a munkanélküli,és enni kell.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

közösség

, 16 évvel ezelőtt

4 éve dolgoztam a Jabilban,azóta már voltam jó pár multinál,de sehol máshol nem alakult ki olyan családias légkör mint ott. Ebből a szempontból szerettem ott lenni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

hoz.szol.

, 16 évvel ezelőtt

ha valaki már 56 éves akkor az már nem kell.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Én 58 éves vagyok és még mindig aJABIL -ban dolgozom .Kismisi


jabil

, 16 évvel ezelőtt

én még nem sokat dolgoztam ott szerintem ok. ha olyan rossz lenne nem dolgoznának ott ennyien.minden munkahelyen dolgozni kell ez van
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

oteszkonak!

, 16 évvel ezelőtt

Gondolkodj, mielőtt lángot fújsz.Sok diplomás is dolgozik ott, mert nincs jobb.Tanuljon, aki......?! Ha ott dolgozol, akkor tudod, nem a diplomákkal egyenes arányban nő a vezető beosztást diplomások által betöltött munkakör. Magyarán, kinek van jobb fekvése, befolyásos akárkije és máris vezető - 8 általánossal is!!!Precedens is volt erre, nem is egy.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 16 évvel ezelőtt

Aki nem szeret dolgozni az ne is jelenkezzen aJabilban. Én már ötéve ott dolgozom mint összeszerelő nekem jó. Afegyyelem és a potosság nagyon fontos része az ottani munkának
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 16 évvel ezelőtt

Itt mindenki annyira szidja a Jabilt. Ilyen rabszolgatartás, olyan rabszolgatartás, ez zsebeli be a lóvét, az zsebeli be a lóvét... Tanulni kellett volna, nem a suli udvarán cigizgetni, meg lógni, azt akkor Ti zsebelnétek be a lóvét... de lógatja mindenki a t*két és szidja azokat, akiknek volt annyi eszük, hogy tanultak. Persze vannak diplomások, akik ugyanugy munkanélküliek, de könyörgöm. A mai világban ha nem vagy elég éles, a földbe döngölnek. Ha meg szar a munka, hagyd ott. Vagy ne is vállald el! Akkor mindenki fohászkodik mikor nincs munka, ha meg akad, akkor fohász helyett fika száll. Jó ez így?! Nem...csak büdös a munka.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

téma

, 16 évvel ezelőtt

Hali! Végigolvastam ezt a sok véleményt,hozzászóllást amit írtatok. Itt legalább 100 vélemény terpeszkedik de ebből a 100-ból csak kettő van hibamentesen leírva. Elképesztő,hogy egyesek még 2,azaz két darab mondatot sem tudnak leírni helyesen. Engem meg nem vettek fel ide anno 5 éves összeszerelői tapasztalattal és a 98% -os teszteredménnyel egy operátori munkára! Erről ennyit! Pofára megy ott a felvételi is!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Ne haragudj de amikor 150 embert vesznek fel egyszerre szerinted az mind pofára megy?Lehet a 98%-os teszted csak 8%-os lett...


munkaidő

, 16 évvel ezelőtt

Neked lehet sok eszed,hogy ott dolgozol meg erre a cégre építessz.Szánalmas vagy.Gondolom élőben nem merted volna így megmondani nekem ezt a sok eszes dolgot.Amugy meg kitől kellene tartanom?:D Ha még idő előtt megtudják,hogy ki vagyok,mit csinálnának velem?Kirugnak?:)Vagy feljönnek hozzám és megvernek?:DAlig várom,hogy az utcán néhány jabil-os emberrel összefusak.Lesz ott hebegés-habogás.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 16 évvel ezelőtt

Nem tudom, most milyenek a munkakörülmények, de négy évvel ezelőtt a számítógépet csupán munkára használhattuk. Mégha lett volna lehetőség cseverészni, időnk nem volt rá - a Valeón.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 16 évvel ezelőtt

Mi mást vártok ? Ez egy modern rabszolgatartó világ. Van a tulajdonos, aki minnél több profitot akar bezsebelni, az őt kiszolgáló és jól megfizetett vezetők. S vannak a többség, a munkások. A dolgozó dolgozzon, azért van - s ez végül is igaz-, csak a kiszolgáltatottság, igazságtalanság, sorolhatnám, ami az egyszerű dolgozó önbecsülését alaposan megtépázza. Vegyük még hozzá, hogy Borsodban nem lehet válogatni, örül az ember, ha munkát talál. Munka legyen, fizessék ki a bért, tudjak rezsit fizetni, tanulhasson a gyerekem, (ne kelljen neki is itt dolgoznia.), stb. Másfél évet húztam le a Jabilban, mert nem volt jobb. Már négy éve csak a rémálmaimban tér vissza, hála istennek szakmámban dolgozom ismét.Viszont vannak, akik szeretik a Jabilt. Aki bírja, kedveli a monoton, lélekölő munkát, azoknak jó hely, csak ne havonta hosszabbítanák a szerződést.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

táppénz

, 16 évvel ezelőtt

én már többször dolgoztam a Jabilba, korábban jobb volt a munkakörülmény. Most sokat kell állni és ha nincs anyag akkor is állni kell. Viszont én 10 hónapig dolgoztam ott ugy, hogy havonta hosszabbított, ez idő alatt 150 napot voltam táppénzen. MÉG UGY IS HOSSZABBÍTOTT HOGY AKKOR PONT TÁPPÉNZEN VOLTAM. Én is rimes voltam összeszerelő de később össsze-vissza tettek és a rim mindig visszavárt. Az egészségi állapotom miatt hagytam ott.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Érdekes

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok Jabil munkások.:)Lassan leszámolok és utána majd azért írok ide egy-két dolgot,hogy hogyan dolgoztam én ott.Ígérem,hogy az állatok majd leesik.De a Jabil-nak is.:D Kb 10 nap és leírok mindent.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jellemtelen magatartás ha nem mered válalni a véleményed akkor inkább maradj csendben.


jabil

, 16 évvel ezelőtt

tök süti a klub és a topmodell barátnőim is bejöhetnek
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

tájékoztatás

, 16 évvel ezelőtt

Az embereket toborzáskor tájékoztatni kellene,hogy színtévesztőket nem vesznek fel,mert páran 2010 03 24-én is megszívták.Előre is kösz
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

nincs

, 16 évvel ezelőtt

nekem mindegy csak munka legyen rosz ithol ülni pénznélkül 19 éves vagyok remélem felvesznek odda engem
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 16 évvel ezelőtt

Nekem jó a munka,mert szeretek dolgozni.Ha jól dolgozol senki nem bánt.A pénz is jó.Egy bérmunkás.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 16 évvel ezelőtt

szerintem is egy nagy rossz az egész,ha van munka dolgoznak ha nincs meg elzavarjak a jo népet.Undorito amit müvelnek és felhaboritó.kizsákmányolok multik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Sziasztok! Egy kis segítséget szertnék kérni: a közel jövőben kezdek, de nem tudom, hogy konkrétan honnan indulnak az ingyenes járatok. Nekem Szikszó közeléből kellen egy járat pontos címe. Onga, Felsőzsolca, Arnót. Előre is köszönöm a segítségeteket. Üdv. mindenkinek.


Jabil

, 16 évvel ezelőtt

4 évet nyomtam ott le de az egyik legszarabb cég amivel valaha dolgom volt!!!Nem veszik az embert ember számba!!Undorítóak!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

bejárás

, 16 évvel ezelőtt

nem tudja valaki hogy nyíregyházáról a B műszakba hogy lehet a Jabilhoz eljutni?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

mennék visza

, 16 évvel ezelőtt

decemberben elküldtek és most hivnak visza de nem baj megyek is hagy kapjakk infartust a rimen
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

:

, 16 évvel ezelőtt

Aki teheti kerülje el nagy ívben!!!!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil

, 16 évvel ezelőtt

Úgy vágják át az embereket ahogy akarják a Jabilban,mert meg lehet velük tenni!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni,hogy a jabil-ba dolgozhassak? Köszi!

Sziasztok!Volna egy kérdésem!A Sógornőmnek a párját felvették a jabilba de állitólag azért nem kezdhet mert még tesztet kell neki irni!Ebböl mi igaz?


Meló

, 16 évvel ezelőtt

Én a kezdetek óta melózom itt. Nem leány álom az tuti,de aki itt dolgozik az ne panaszkodjon. A felvételen mindenki tudja mire számíthat!! Nem fényezik magukat!! Aki ennek ellenére elfogadja az állást az ne panaszkodjon! Senkit nem köteleznek rá,hogy el vállalja. Aki mégis megteszi az ne szóljon egy rossz szót sem. Ha melózni akar melózzon,ha nem ott a HR!! Innentől fogva nincs miről beszélni!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 16 évvel ezelőtt

Szombaton kirúgtak,hétfőn visszahívtak dolgozni bennünket.Erről ennyit.Röhej!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Minden

, 16 évvel ezelőtt

Szerintem az egyik legrosszabb cég ahol eddig dolgoztam a szabadságokat ok nélkül nem adják ki mint Jabilos dolgozó a munkabéremet elszámolják azok az emberek akiknek csupán ennyi lenne a dolga. A főnőkök nem tudják hiba esetén hogy mi a tehendő áthálítják a dolgozókra :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil

, 16 évvel ezelőtt

De igenis tudnak chatelni,nálunk vmelyik nap pl moziztak meg nem győztek aludni.Ez nem a Rimen van.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 16 évvel ezelőtt

Ha dolgoztál már a jabilban, akkor tudnád, hogy azok a gépek amik,ot vanak a minöség elenöröknek, azon nem jön be az a net amin tud csevegni,van olyan gép amin tudunk csevegni is de azt meg nem tudjuk munka idöben használni!csak szünetben!tehát a barátnöd vagy nem dolgozik,vagy hazudik!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka Időben Csevegni Neten?

, 16 évvel ezelőtt

Több honlapon is találkoztam, olyan hölgy munkatársakkal,a Tiszaújvárosi Jabil cégről van szó,ahol a minőség ellenőrzés részlegnél munka időben chatelnek, és még hencegnek is vele.Kérdezném jó ez így? A minőség romlás nem a munka helyek elvesztésével járhat? Vagy ennyire jól megy a cégnek, hogy ilyen dolgokra nem is kell oda figyelni?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 16 évvel ezelőtt

Én is itt dolgozom mint bérmunkás és nagyon szeretem csinálni!A fizetésem is jó!Remélem sokáig kellünk!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szia! Tudnál segíteni,hogy a jabil-ba dolgozhassak? Köszi!


Munka

, 16 évvel ezelőtt

Szerintem meg csak ezok irnap ilyet akik hozzá vanak szokva ,hogy ki nyalják a següket minden hol dolgozni kell! én is itt dolgozom és még nem hiányoztam sött tulrázni is járok.Miért nem értik meg az emberek hogy, válság van ezt kell szeretni és ezt kell csinálni,ha meg tudsz jobat menny oda ha meg nem akkor fogd be a szád és csináld a dolgod.senki nem kényszerit hogy csoport vezetö legyél!akkor álj cellába,miért csinálod ha nem szereted?csilag kapu ugyan már milyen duma ez ha nem lopsz nincs bajod töle.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil.....

, 16 évvel ezelőtt

Sok probléma van itt, de nem a Jabil egészéről beszélek, csak a RIM Workcell-ről...mivel itt dolgozom már 7 hónapja. Kezdeném az elejével...A fizetésemért általában minden hónapban meg kell küzdenem...utiköltségtérítés/kocsival járok/ túlóra pénz... /jelzem olyan hogy "kötelező túlóra" szerintem nem létezik..../ csoportvezetői pótlék..... /elvileg 3 hónap próbaidő után automatikusan jár..(4.-hónapja vagyok csopvez..pótlék nuku)/ Főnökségről meg inkább nem mondok semmit, mert aki a saját levesébe szarik, arról nem kell tovább beszélni. Nagyon gondolja át mindenki hol akar dolgozni, tudom hogy ez a kicsi pénz is jól jön mindenkinek, nah de ilyen áron?! 7hónapja dolgozom itt, régi dolgozónak számítok a cégnél.....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nagyon szomorú hogy csoport vezetőként ilyen véleményt irsz a cégedről!pedig nektek aztán a rohangáláson meg a kiabáláson kivül semmi dolgotok semmi baj a jabillal csak tudniuk kéne melyik parasztnak adnak hatalmat.A hatalommal élni kell nem visszaélni.Egy Jabilos.


karácsonyi ajándék

, 17 évvel ezelőtt

23-án közölték nem kell jövőre a munkám de nem csak nekem hanem még vagy 400-embernek KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET év végéig le kell számolnom de amugy nagyon jó hely...már akinek
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

sajnálom:(


ösztönző

, 17 évvel ezelőtt

negyvennégy év szolgálati időmvan,: soha ennyit nem dolgoztam ennyire nagy elismerésért. tsak azért is maradok, tsak meg kellmutassam én is tudok annyit mintaz atsiga. A tsillagkapunál az önbetsülésem nagyobb..jóska
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Valaki segitsen van-e felvétel jelenleg a a jabilba??és ha igen hol kell jelentkezni vagy esetleg telefonszám!!


JUDIL

, 17 évvel ezelőtt

Javaslom nevezzék át Judilra és a logó legyen 1 hatágú sárga csillag. Reprezentálná a céget minden tekintetben!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

tesztnap

, 17 évvel ezelőtt

Tesztet hol töltik ki? Egészségügyi alkalmasság mit takar?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

csá

, 17 évvel ezelőtt

sztem a jabil jo munkahely csak odafigyelhetnének az ember igényeire(csillagkapu)!én már csak tudom mert 1,5 honapja ott dolgozok.nah csak ennyit akartam csá
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

hónapok tapasztalatai

, 17 évvel ezelőtt

Ott nem a tudás és a tapasztalat érvényesül,hanem a szinpátia!!!!!Ja,és azt se tudják a vezetők,hogy ki,kicsoda,és jár-e munkába!!!!!CSAK a pénz dominál!!!!!!!!!!!!!!!!!DE fizetni meg nem akar!!!!!!!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Mesélek

, 17 évvel ezelőtt

Én technikusként nyomom a Jabil-ben.Nagyon nem fizetnek meg.És senkit nem néznek embernek kapsz egy számot oszt cső.Minden workcell kapott bónuszt csak a RIM nem.Ebből is látszik hogy ott ki tömi a zsebét?!Az én főnököm 35000 el kap többet nettóba mint én.Műszakos mérnök.Koma a semmitől többet ér a hely de egy kényelmes éhenhalás.Ha teheted keress mást!Egy melós!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 17 évvel ezelőtt

Jó a hely csak egy a baj vele hogy keveset fizet!-azonkívül:minden jöttmentet fölvesznek 1-2hón.-ra. Az biztos én örülnék ha maradhatnék!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 17 évvel ezelőtt

nagyon klassz a munka,szeretek ott dolgozni.sajnos csak bedolgozo ként dolgozok,de ha lenne lehetöség,állandora is maradnéák.tóniegerből.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

VÉLEMÉNY

, 17 évvel ezelőtt

3-Hónapja dolgozom a jabil-ben szeretek itt dolgozni de a műszak befejezte után való kijutás a csillagkapun a halálom
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munkahely

, 17 évvel ezelőtt

én azért nem szeretek ott dolgozni mert az embereket az egyik workselben beállítják a csordába és fél 7-kor lehet csak eljönni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil..

, 17 évvel ezelőtt

Én csak diákként dolgoztam, a Jabilba de nagyon tetszett, szeretnék ott dolgozni!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

JELENTKEZÉS A JABILBA

, 17 évvel ezelőtt

JELENTKEZTEM A JABILBE FELVETTEK MERT ,JÓ VOLT A TESZT EREDMÉNY, DE AKKOR NEM MENTE DOLGOZNI , MERT MISKOLCON AKARTAM ELHELYEZKEDNI DE NEM TALÁLOK ÁLLÁST. MOST HOGY TUDNÉK MÉGIS ODA JELENTKEZNI MÁR CSAK 2 HÓNAPIG KAPOK SEGÉLYT. AKI TUDD SEGÍTSEN.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munkahelyteremtés

, 17 évvel ezelőtt

Véleményem, hogy a mai gazdasági válságban, aki nem leépít, hanem fejlesztéssel próbál haladni, azt kiemelten kell kezelni az Állami szférának! Mindenképpen dicséretes! Én csak üdvözölni tudom és remélem követendő példát ad! üdv.:tibibika
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Jabil Circuit Gyárto Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!