Vélemények a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft.
Vélemény
ratyi , 16 évvel ezelőtt
beja , 16 évvel ezelőtt
anonymus , 16 évvel ezelőtt
jjj , 16 évvel ezelőtt
Marci61 , 16 évvel ezelőtt
virgikee , 16 évvel ezelőtt
misu , 16 évvel ezelőtt
Nyíregyházi srác , 16 évvel ezelőtt
Livia6 , 16 évvel ezelőtt
ionforce , 16 évvel ezelőtt
bitman75 , 16 évvel ezelőtt
kolombusz , 16 évvel ezelőtt
kakadu , 16 évvel ezelőtt
szia én most kezdek tényleg igaz hogy olyanok ott a munkáltatók mint az őrült? én kérdeztem nekem azt mondták légkondicionált a helység ahol dolgoznak az emberek abban igaza van a hozásszólóknak hogy székeket kellene adni a munkásoknak akik ott dolgoznak sokan panaszkodnak hogy fárasztó 12 órát állni ezen változtatni csak úgy lehetne ha a jabil összdolgozói összefognának max. egy sztrájk és szerintem úgy adnának széket mindenkinek mint a kis angyal mert 7000 ember szava 10emberéhez sok lenne 7000 embernek csak nem mondanának fel vagy csak nem rúgnák ki!!mi a vélemény??
Livia6 , 16 évvel ezelőtt
niko89 , 16 évvel ezelőtt
jegeske , 16 évvel ezelőtt
Marika61 , 16 évvel ezelőtt
pizsama , 16 évvel ezelőtt
JBL , 16 évvel ezelőtt
jmj , 16 évvel ezelőtt
majd , 16 évvel ezelőtt
Mr. X , 16 évvel ezelőtt
infected , 16 évvel ezelőtt
W27 , 16 évvel ezelőtt
öreg , 16 évvel ezelőtt
sütő gabriella , 16 évvel ezelőtt
Manocskamami , 16 évvel ezelőtt
the king , 16 évvel ezelőtt
Érdekes , 16 évvel ezelőtt
manómami , 16 évvel ezelőtt
Manócskamami , 16 évvel ezelőtt
erzsó , 16 évvel ezelőtt
Érdekes , 16 évvel ezelőtt
Bacon06 , 16 évvel ezelőtt
baba , 16 évvel ezelőtt
Péntek Tibor , 16 évvel ezelőtt
rbg , 16 évvel ezelőtt
Olasz , 16 évvel ezelőtt
kukori , 16 évvel ezelőtt
EVYKE , 16 évvel ezelőtt
Ashanty , 16 évvel ezelőtt
Rim , 16 évvel ezelőtt
Tó , 16 évvel ezelőtt
Devoka , 16 évvel ezelőtt
Orosz József , 17 évvel ezelőtt
GOJ , 17 évvel ezelőtt
Noxika , 17 évvel ezelőtt
anonimus2009 , 17 évvel ezelőtt
bözsi , 17 évvel ezelőtt
Gabbb , 17 évvel ezelőtt
Tóth M Vanda , 17 évvel ezelőtt
váradi antal , 17 évvel ezelőtt
M.TIMI , 17 évvel ezelőtt
emi , 17 évvel ezelőtt
Timbóóó , 17 évvel ezelőtt
szilagyikati@ index.hu , 17 évvel ezelőtt
tibibika , 17 évvel ezelőtt
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
Tenleg Ratyi vagy ha hagyod magag