Vélemények a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft.

Vélemény

toborzás

, 12 évvel ezelőtt

hm én is lehuztam ott 5 évet. sztem egy cs.... banda aki teheti nagyivben kerülje. inkább más munkát nézzen.Jabilt kerülje mindneki. velem sem kiabált senki a darabszám miatt , probálta volna meg, fejbe vertem volna ott a gyár közepén. Munka nem volt nehéz a fizu olyan amilyen, de az hogy volt olyan akinek 1 hétre hosszabbitották a szerződését az nevetséges volt. Mondom cs.... banda az egész!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

elbocsájtás

, 13 évvel ezelőtt

A páromat levizsgáztatták, majd hat hónap után elküldték sajnálom,mert neki tetszett az állás.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Aki nem bir Dolgozni!

, 13 évvel ezelőtt

Aki nem bir dolgozni meg munka kerülö akkor annak nem itt a helye!lehet mást keresni (ha Találsz)!oszt nem leirni a gyárat.Bezeg mikor a fizetést kaptad akkor jó volt.mindenhol dolgozni kell és sehol semm lehet aludni.Becsületes munkának a Becsületes Bérét kapja mindenki.vagy menyen szoc segélyre oszt feküdjön otthon 20 pujával!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Igen így van,mindenki rosszat mond a cégről pedig ha dolgozik senki nem szól egy rossz szót sem.Én szeretek ott dolgozni,és bízok benne hogy sokáig kapok szerződést.


jabil

, 13 évvel ezelőtt

Eléggé gáz a hely, kiabálnak 12 órán keresztül hogy a darabszám nem megy. Szünet az 2 db van 12 óra alatt. Annak való ez a hely, aki bírja az embertelen körülményeket.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Én még soha nem hallottam ott senkit kiabálni darabszám miatt, pedig le húztam ott pár évet... A szünet meg törvénybe van foglalva! 12 órában 45 perc jár

Azzal kiabálnak aki nem dolgozik! Érdekes módon velem még nem kiabált seni a darabszám miatt. Szünetre is kijutok 5-6 alkalommal. A 45percen is túl lehet csúszni aztért sem szól senki, nah nem fél órával, de 5-10perc nem gond.


nunka

, 13 évvel ezelőtt

Nem tudom mit jajgattok itt .Az a lényeg hogy legyen munkahely.Én 5 hónapig voltam ott mint hangoló operátor és nem volt bajom senkivel.Ha nem költöztem volna el még ott lennék.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka válalás

, 13 évvel ezelőtt

Már korában is dolgoztam 1,5 évet.Most csak 5 hónapot,mint összeszerelő operátor.12 óra masszív állás,kiabálnak az emberekkel"mért nem megy a darabszám,fenyegetőznek,van helyette száz". Akinek nem tetszik ellehet menni,senki nem pótolhatatlan.Két szünet között sok a munkával töltött idő,kéne oda is szünet.Modern kori munka tábor,csak az ostor,fenyítő eszköz hiányzik a kezükből.Nem az ember nem számit ,csak a terv meglegyen,darab szám.Igen,minimál bér van,ha elszámolják rendesen vagy reklamálsz és talán 1-2 hónap múlva el számolják.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hellosztoki

, 13 évvel ezelőtt

Én már dolgoztam itt tőlem 90km re volt és 12óra kinszenvedés volt jó formán csak ülni kellet semmi meló és ha felálltunk akor szóltak érte aki ki bir 12 óra semmitt te vést azt várják cigizés az nincs mert csak szünetek be lehet
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

A toborzásról

, 14 évvel ezelőtt

A toborzásról még annyit, hogy aki legközelebb megy, az vigyen magával valami keményet, amin tud írni, mert asztal az nem lesz, mind a jelentkezési lapot, mind a tesztet ölben kell kitölteni, aki látta a Men in Black első részét, amikor Will Smith jelentkezik fekete ruhásnak, és mindenkinek átszakítja a papírt a toll, na ahhoz hasonló. Lehet ha valaki odahúz magának egy asztalt, akkor felveszik főnöknek is :). Az ügyességi teszt meg olyan, hogy inkább az ilyen autistáknak való, mint Dustin Hoffman az esőemberben, szerintem egy olyan ember 100 % osra megcsinálja :).
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil

, 14 évvel ezelőtt

Nemtom ezen a fizetésen mit kell titkolni, minimálbér......ennyi.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Időben megjött az eszem :)

, 14 évvel ezelőtt

Na múlt héten voltam toborzáson, fel is vettek biodroidnak, amugy is hezitáltam, elmenjek-e, de msot ezek után, amiket itt olvastam biztos nem megyek oda dolgozni....Még a szerződést is kidobtam. Aki meg azt mondja, hogy azok nem akarnak ott dolgozni, akik nem akarnak dolgozni, azoknak meg azt mondom, nem mindenki olyan hülye, hogy minimálbérért mindent elvisel.....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

kérdés

, 14 évvel ezelőtt

Sziasztok! Raktáros van köztetek? Szombathelyi gyárba szeretnék menni raktárosnak. Esetleg pár véleményt írnátok a raktárosi életről?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

kérdés

, 14 évvel ezelőtt

Volt Elco-s vagyok én is. Mechanikusként dolgoztam, s úgy hallom, hogy visszaveszik azokat, kik ezt a munkát végezték! Valaki tud biztosat állítani, vagy valamit? Ha van rá mód, hogyan juthatok be oda? Cím, vagy telefonszám? Előre is köszi mindenkinek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Érdeklődni szeretnék a pécsi Jabil pontos levelezési címére!!!!!


Lista

, 14 évvel ezelőtt

Aki tudja, posztolja már a Jabil műszak-sor vezetőinek, és trénereinek a nevét, beosztását, hagy ismerje meg minnél több ember ezen kiváló embereket
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

véleményem

, 14 évvel ezelőtt

csak röviden a véleményem: 1.,a szerződés lejárta előtt 2 héttel éjszakás műszakban közöltél, hogy 2nap múlva reggel menjek be leszámolni. 2., 12órát dolgozni egy helyben állva 4napig szerintem embertelen dolog, mert ugye túlóra napokat vállalni kell, hiszen egyre kevesebb embere van a cégnek, akiknek egyre több napot kell dolgozniuk.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil

, 14 évvel ezelőtt

Szomorúan tapasztalom hogy a JAbilnak küldött önéletrajzomra még csak választ sem kaptam.7 év elektronikai gyártásban szerzett műszerész tapasztalattal (ebből 5 év mobiltelefon javítás) sem méltatnak még csak arra sem hogy visszaírjanak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

JABIL

, 14 évvel ezelőtt

Sziasztok! Nos a sok rossz véleményt végig olvasva kicsit félve a megkövezéstől, de kiállok a JABIL mellett. Én 1 év 8 hónapot dolgoztam ott a próbaidőm lejárta után először egy kettő hónapos szerződést kaptam, majd a véglegesítésemet fél évig mint minőség ellenőr, majd fél év elteltével lehetőségem lett volna javítóműszerészként folytatni pályafutásom de visszautasítottam ezek után mint hibakereső op. dolgoztam tovább. Önszántamból hagytam ott a céget a jobb fizetés reményében. Jelenleg egy IBIDEN nevű cégnél dolgozom autóipari beszállító Dunaharasztin. A fizetés tényleg jobb "sztárgázsi" ellenben 3 napon keresztül szilíciumot lélegzik be az ember amitől garantált az orr vérzés hosszabb távon a szilikózis veszélye napi több száz kilót mozgatunk meg kézi erővel a kijelölt pihenőhelyek túl szűkek ahhoz hogy minden dolgozónak üllő hely jusson. És mindennek a tetejében a gyárcsarnokban télen sem ritka a 30 fok/Celsius-os hőség nyáron legalább 40 fok meleg van köszönhetően a több száz fokon dolgozó ipari kemencéknek és annak hogy a légkondícionáló minimális hatásfokon üzemel az energiatakarékosság jegyében! Személy szerint vissza vágyom a Jabilba!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Ó te szegény!Látszik,hogy nem volt még igazán jó munkahelyed.De hát ez a kevés munkahely miatt van.


Vélemény

, 14 évvel ezelőtt

Felháborítónak tartóm, hogy 2 hetes munka után, éjjel bemennek és összehívják a dolgozókat, hogy nincs tovább rájuk szükség, mert visszamondták a megrendelést. Milyen megrendelést mondtak vissza? Talán kevesebb mobil telefon készül? Viszont már tréningre jár a következő csoport? Nincs olyan felsőbb szerv ahol ez még nem tünt fel, hogy milyen gyakori a kirugás és felvétel? Persze a papírokat nem adják ki rögtön, hogy a szerencsétlen jóindulatú ember, aki örül, ha munkát talál, mert dolgozni szeretne, nehogy rögtön jelentkezhessen a munkaügyi központba. Fel kell jelenteni őket. Lassan nincs olyan álláskereső a környéken, akit ne v....volna át . Persze büntetlenül.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Tisztelt Sutike! Az a baj,hogy a dolgozók csak tűrnek! Addig míg hatósághoz nem fordulnak a dolgozók,vagy szakszervezetek nem jönnek létre,addig tehetetlen a hatóság.Mondok egy példát:Nyíregyházán a Flextronics Kft,évekig a vasárnapi túlórát,normál időre számolta el,a 200%-os túlóra helyett.Volt egy srác felkereste az egyik kollégámat,és elmondta a történetét! De persze ezt elmondta a soron lévő dolgozóknak is,hogy írják alá ők is hogy nem kaptak pénzt,és 3 évre visszamenőleg megkapják a pénzüket.Erre még majdnem neki estek hogy,hogy képzeli ezt? ki akarja őket rúgatni? mennyen onnan a fenébe,a sorról még csak ne is közelítsenek hozzá mert,ha kirúgják akkor ők nem akarnak vele menni!Mert hát Nyíregyházán csak a Flextronics van! Legalábbis akkor! Na megnyerte a pert! visszamenőleg megkapott 1.2 milliót,2003-ban.Akkor ez nem volt rossz pénz! A Bíróság közölte a cég jogászaival hogy,írjanak egy névsort akik így jártak,Akkor már a cég jogászai mentek az emberekhez,de még így sem merték aláírni!Pedig biztosították őket hogy,ez jogos! Hát addig amíg ilyen emberek dolgoznak ott is,addig nincs mit tenni! Üdv.


MUNKA!

, 14 évvel ezelőtt

Erről nagyon véleményt sem lehet alkotni, az emberekkel játszanak szó szerint! felveszik őket, hitegetik őket, beilleszkednek stb. erre rá 1 hétre elküldik őket?? Milyen munkahely ez? Ezen kéne elgondolkozni! Ezen wan pénz? Hát széép!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 14 évvel ezelőtt

engem február elsejével vettek fel és próbaidő lejárta előtt egy nappal le is számoltattak,én is régi dolgozó voltam.mikor meg másnap mentem leszámolni,ott ültek az oktatásra várók,tiszta röhej mi ott folyik....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szi..... minket

, 14 évvel ezelőtt

én dolgoztam a jabilban,szeretnék visszamenni,de nem foglalkoznak az emberrel. toborzáson is a volt jabilosokat hazaküldték mert nem tudtak velük foglalkozni, mégis azt mondjaák hogy:VÁRJÁK VISSZA A RÉGIEKET!!! kö..... amit művelnek
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

cafetéria

, 14 évvel ezelőtt

Mit tudtok a Cafetéria változásról? Tényleg nem lehet a Tescóban levásárolni a melegétkezésit?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 14 évvel ezelőtt

Sziasztok. Én tavaly dolgoztam a Kellynél, és szeretnék ismét visszamenni Jabilba. Nem tudjátok Debrecenben mikor van toborzás? Írjatok!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Toborzas

, 14 évvel ezelőtt

Nem tudja valaki Tiszaujvarosba mikor lesz toborzas vagy hogy lehetne vissza kerulni??? Egy evet dolgoztam ott tavaluy, ha valaki tud vmit legyen szives irjon!!!! Koszonom
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

érdeklődés

, 15 évvel ezelőtt

kövér istván ,vagyok . szeretnék érdeklődni 2011.12.01. felmondtak, & azt mondták.. 2012.01.05.-után vissza vesznek .Szeretném , ha valaki,tájékoztatna, meg kösszöném előre is.. a reg.sz.12792. volt
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil Pécsett

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni... Pécsett állítólag megjelenik a Jabil és 400 főt foglalkoztatna januárban. Ide szeretnék jelentkezni, mert Elcoteqes voltam és megszünt a cég. Jelenleg a munkanélküliben vagyok regisztrálva. Most akkor aki ide Pécsre szeretne jelentkezni, annak mit kell tenni? Vagy kit kell keresni? Semmilyen infót nem találok azzal kapcsolatban hogy hogyan működik a jelentkezés. :( Légyszi segítsen valaki, sűrgős lenne a válasz... Mert ha nem muszáj, akkor nem szeretnék Zalaegerszegbe menni....túl sok mindent kéne hátra hagynom. :(
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil

, 15 évvel ezelőtt

Véletlenül kerültem ide. Én jelenleg a Zalaegerszegen a Flexnél dolgozom. Ott is sz... a munkahely. A fizetésem több mint sok embernek a "Jabil"-nál, de munka erő kölcsönzők sokat levesznek a dolgozóktól. Természetesen ez csak most van így jövőre, mikor más törvények lesznek (parlament), már kevesebbet viszek haza úgy, hogy többet kell dolgoznom. Ugye az a divat, hogy mindenkit munka erő kölcsönző alkalmaz. Egyébként nem is tudom, hogy ezt hogy engedheti meg az úgynevezett szakszervezet (már, ha nem csak papíron létezne szakszervezet). A Flextronicsnál kötelező a túlóra. Megkérdezik, hogy önként vállalod e, és mikor azt mondod, hogy nem, kapsz egy fegyelmit. Ez több minden megvonásával is jár (bónusz, stb.). Ebben a pillanatban kirúgják azokat a dolgozókat akiknek van fegyelmijük, táppénzen voltak, három hónapon belüli a dolgozó. Rendszeres az üvöltözés, de sorolhatnám a dolgokat. A lényeg, hogy nem ember, és család barát a cég. Mindegy, hogy mit írnak ezzel kapcsolatban a cég vezetői. Igaz a cégnél a Magyar szemétkedik a Magyarral. Tehát az egyik legrosszabb ember típus a magyar vezető (tisztelet a kivételnek). A pécsi elqoteq is akkor kezdett tönkremenni, mikor magyarok lettek a vezetők, és nem Finnek. Mikor jöttek a sárgák, viszont teljesen tönkretették. Most olvasom, hogy megy pécsre a Jabil. Legalább is 400 embernek lesz munkája. Igaz, 170 000 ember él a városban. Ennek a fele biztosan munkanélküli. Mindenkinek kitartást kívánok! Akkor, ha eddig sz@r volt, januártól még sz@r@bb lesz a helyzet Magyarországon. Állítólag rosszabb most a helyzet mint a Rákosi idejében.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

buszok

, 15 évvel ezelőtt

sziasztok. írja már meg valaki légyszike, hogy nyíregyházáról milyen napokon és mikor megy a jabilos buszjárat?! köszike.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

fizu

, 15 évvel ezelőtt

Helló! Gondolkdom, hogy megyek a jabilba dolgozni, de valaki írjon már konkrétumot, hogy mennyit keres pl. egy szerelő vagy egy minőségellenőr, vagy csoprtvezető. meg milyen juttatások vannak még. Köszi
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hello, engem most vettek fel minőségellenőrnek. még nem tudom, hogy mennyi lesz a fizetésem, de több mint a minimálbér, és ehhez kajajegy és kafetéria is jár. Most újra lehet jelentkezni. Csak pályázni kell, ha ügyes vagy hamar bejutsz. Sok szerencsét!

helló énis szeretnék menni a jabilba de nem tudom hogy mikor vagy hogy megyen a bussz meg hogy mikor lessz toborzás és hol köszike


jabil

, 15 évvel ezelőtt

én szerintem a jabil nagyon nem jo munka ami ot va á kriminális 12 két ora nem egy le ány álom ami ot folyik borzaszto és ahogy bának az emberekel mint egy rab szolga tartás.mindenkinek alyálom kerülje ell a jabilt
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 15 évvel ezelőtt

Nem olyan rossz, ahogy lefestik!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toborzás

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok aszt szeretném meg tudni hogy egerben vagy füzesabonyban mikkor lesz legközelebb toborzás mert részt szeretnék rajta venni! mert aszt mondták hogy a régi dolgozokat vissza veszik! :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

mégis mikor?

, 15 évvel ezelőtt

jó gyár, jó fizetéssel csak nem találom ,hogy hanyadikán lesz a toborzás és hol, jelentkeznék én is.:)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 15 évvel ezelőtt

szerintem ez nagyon jó lenne ha felvennék a telefont:).Am már többször teloztam de még most se veszik fel...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

KELY

, 15 évvel ezelőtt

EZ A KELY EGY NAGY HUKMUK CÉG 2 NAP UTÁN SZONÉLKUL KILÉPTETEK ŐKSE TUDJÉK MIÉ MEGSE BIRJÁK MAGYARÁZNI IJEN SZERZŐDÉSEKET CSINÁLNAK HOGY 3 NAPOS EZ NEM CÉG
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 15 évvel ezelőtt

hát én nem tudom engem midék ki eged nek vécere mert kötelesek ha nem engednek ki én felálok és még se szolnak nekem én jo el vagyok csak már unalmas és nem birom az északákat én 5 év ott vagyok szeritemm akor ot akar dolgozni ikáb ne jöjön én is asszt várom kior rugnal k már
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ha lesz a könyvtárban, gondolom reggel 8-kor.HA LESZ???!!mert eddig csak itt olvastam rola,sehol máshol nincs fent.

én is csak itt olvastam róla. Felhívtam a HR-ügyfélszolgálatot, és azt mondták hogy nem lesz semmilyen toborzás.


érdeklődés

, 15 évvel ezelőtt

Valaki nem tudná megmondani, hogy Kunmadarasról hogy lehet bejutni a gyárba dolgozni? Kivel vegyem fel a kapcsolatot?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Most augusztusba akkor lesz Toborzás de csak Polgáron, és nem csak ilyen belső pályázat lesz h azokat veszik vissza akiket már elengedtek,mert olyat is hallottam?!Meg mondták ahányszor felhívtam a Jabilt h csak akkor lesz toborzás,ha a topjob-oldalán meghírdetik és ott nincs fent egyáltalán!mihamarabbi választ szeretnék előre is köszönöm?!!!! :)


Toborzás

, 15 évvel ezelőtt

Sokminden kering a levegőben. De seniki nem tud semmit, senki nem mond semmit... Eső előtti csend !!!!!??? Azt hallottam, hogy július 29-én toborzás Miskolcon az Icc Irodaépületben (Mindszentér). De aki illetékes személy lenne ebben az cáfol mindent... Sehol sem hírdetik a toborzást.....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Itt tudod megnézni. Ha itt nincs akkor nem terveznek egyelőre. Itt mindig meghirdetik. http://www.borsodjobs.hu/search/job?query=jabil&commit=Keres%E9s


toborzás

, 15 évvel ezelőtt

ha valaki tudja mikor lesz toborzás miskolcon a jabilba irja már meg. köszi
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Elköszönes

, 14 évvel ezelőtt

Kedves kollégák ! Úgy döntöttem hogy a mai nappal befejezem a JABIL -ban a pályfutásomat, leszámolok. Elég sok időt töltöttünk el együtt , jól és kevésbé jól is . De ez már a múlté .Jó volt veletek dolgozni, szivesen emlékezem vissza a veletek el töltött időkre . Kivánok a munkátok kitartást és sok sikert. A magán életetekben sok boldogságot. Üdvözlettel : K. M . Tsz: 5860 Kérem adjátok le
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Biztonsági őr

, 14 évvel ezelőtt

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy melyik security cég őrzi jelenleg a jabilt, és hogy hogy lehet bejutni őrnek. Válaszotok előre is köszönöm!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Patent Security!!! 4nap melo másfél nap pihi 7tol 7ig Fizu pedig 1,1,0, kornyeke


Toborzás

, 14 évvel ezelőtt

Sziasztok, nem tudnátok megmondani hogy Nyíregyházán mikor lesz toborzás ÉN NAGYON SZERETTEM OTT DOLGOZNI előre is köszönöm
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

nem értem

, 15 évvel ezelőtt

nem tuggyátok mikor indul be ujra a talladega?mert legalább három hete ithon nyaralok.és hogy mennyit kapok állás időt?meg hogy mikor indul be ujra?köszi akárki is ír.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 15 évvel ezelőtt

Én 2 éve dolgozom a Jabilban de még wc re se engednek ki néha, pedig én tökéletesen végzem a munkámat és nagyon gyors is vagyok!Vannak olyan csoportvezetők akik csak azért azok mert benyaltak és nem tudnak egyes állomásra sem beállni és csinálni nem értem egy ilyen minek csoportvezető? És nem új csopi kb 1 éve....már az, ránk már szóltak amiért nevettünk és kulturáltan beszélgetünk a darabszám is megvolt minden csak pofára megy volt olyan munkatársam aki egy napot sem volt táppénzen és fegyelmit sem kapott jól dolgozott mégis kirúgták!Engem az nem érdekkel hogy milyenek a főnökök mert ő dolguk de inkább azt kéne megválogatni hogy ki csoportvezető és ki tréner mert egy analfabétát feleslegesen tesznek erre a helyre ha nem tud normálisan viselkedni és nem érti a dolgát!! Vannak normális csoportvezetők is meg emberek..de ez nagyon ritka...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Lujzi

, 15 évvel ezelőtt

Lujzi úgy védi a vezetőket, hogy ő is az, vagy bértollnok.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 15 évvel ezelőtt

Énis dolgoztam ott D műszakos ként de amit ott művelnek az már tényleg durva. Nekem az első két hónap jó volt de aztán mindenki kimutatta a foga fehérjét.Pláne a főcsopi. Nekem csak a szünetekkel volt bajom meg azzal,h sosem volt meg az állandó helyed. Össze vissza raktak mint egy zsák krumplit. Kész röhej. Egyébként van benne valami,h pofára mennek mert én soha nem mehettem el szabira még akkor se ha tudták,h az éves szabit nem vihetem át a következő évre. De vannak jó részek is benne pláne ha jó a csapatod. Egyrészről vissza mennék mert az én megyémhez képest ahol lakom nagyon jó a jabilos fizu!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

-

, 15 évvel ezelőtt

Igaz, hogy valaki meghalt a RIM-en most? Mi volt a baja? Mi lett vele?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toborzásról

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok. Meg tudná valaki mondani h Debrecenben, v Hböszörményben mikor lesz toborzás? Köszönöm.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Itt meg tudod nézni. ha nem mutat semmit, akkor nem terveznek egyelőre toborzást. Egyébként áprilisban már volt mindkét helyen. http://www.hajdujobs.hu/search/job?query=jabil&commit=Keres%C3%A9s


Jabil

, 15 évvel ezelőtt

Az a baj, hogy itt a környéken nem sok munkalehetőség van és hát, ebből kifolyólag elmegyünk és elviseljük a dolgokat. Ez van, fizetnek és dolgozunk. Volt olyan, hogy el kellett döntenem eszek vagy a mosdónál álok sort. És sorba álltam és inni még volt időm. Olyan ez a hely, mint valami munkatábor, de fizetnek, aránylag tiszta hely, és biztonságos. De csak az a cég szerencséje, hogy ennyire szüksége van az embereknek a pénzre, különben rég bezárt volna!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toborzás

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok. Tudja valaki mikor lesz legközelebb toborzás a tiszaújvárosiba? Köszönöm
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munkakezdés

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok kedves kollégák! Engem a napokban vettek fel a B-műszakba. A Taladega PRD-részlegen vagyok! De egyelőre még csak ott állok, és nézem, hogy ki mit csinál, mert munkát nem tudnak biztosítani! 3 napon keresztül végig csak álltam, a kutya hozzám se szólt, rettentően unalmas volt!!! Csak akkor azt nem értem, hogy minek veszik fel sorra az embereket, ha nem tudnak nekik munkát biztosítani?!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toborzás

, 15 évvel ezelőtt

nagyon szeretnék ott dolgozni ,mert a barátom is ott dolgozik És csak szeretném megkérdezni mikor lesz miskolcon toborzás ? szeretnék ott dolgozni!!! amugy én már dolgoztam ott csak nem hoszabitotak meg.és olyan jó volt ott dologozni!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

mikor lesz toborzás legközeleb a tiszaujvárosi jabilba?


Toborzásról

, 15 évvel ezelőtt

Mikor lesz toborzás Miskolcon? Mert nagyon szeretnék ottdolgozni!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

B műszak

, 15 évvel ezelőtt

én egy B műszakos dolgozó vagyok a RIM-en más néven húsdaráló a tisztelt főnökséghez intézném szavaim. Nagyon tudnánk értékelni ha a dolgozókat emberszámba vennék a sorvezetők és a műszakvezetők (nem csak a fegyelmiket osztogatnák 1 szál cigiért) arról nem is beszélve hogy ők órákat vannak a dohányzóban. És úgy beszélnek az emberekkel mint egy kutyával. Ha tetszik a fejed kapsz szerződést ha nem akkor mehetsz.(ha nem nyalsz repülsz). Főként a PRD-n. Remélem olvassák és tesznek is valamit ellene. Egy dolgozó RIM-PRD
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

kérdés

, 15 évvel ezelőtt

Ha az egyik kollega bepereli a másikat és már fél éve nem dolgozik ott az illető és még mindig ragaszkodik a perhez akkor szerintetek jó az a munkahely és ezek után a gyanusítottat ez alapján ítéli meg mindenki és nem veszi vissza se a Jabil se más munkahely mert taccsra vágta.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Toborzás!!!!!!

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok!!Valaki nem tudja véletlenül,hogy mikor lesz toborzás a jabilba???Fontos lenne!! köszönöm!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ird be a google-ba valószinüleg kiadja!

Polgáron lesz nyílt toborzás 2011.05.09.-én 8.30.-kor a Műv köz.-ba


kérdés

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok!Egy kérdésem lenne. Pár napja vettek fel a céghez,mint minőségellenőr.Az SMT csarnokban fogok dolgozni,a SIAE-részlegen.Tudja valaki hogy itt mi a feladatkör?Telefongyártás vagy más valami?Előre is köszönöm a választ. Egy dolgozó.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kedves kolléga a te munka területeden nem telefon hanem panelekkel lesz dolgod!!Meg nyugtatlak hogy a gyár egyik leg jobb helyére kerültél!!!Ha már melózol keres meg ott fogok dolgozni nem mesze hozzád a filteren üdv....Ja és én Bmüszakos vagyok!!!A nevem pedig Viola!!


Toborzás

, 15 évvel ezelőtt

Toborzási nap Hajdúböszörményben!!!!!!!!!! http://www.borsodjobs.hu/job/show?id=189218&utm_source=jobalert&utm_medium=mail
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

műszakpótlék

, 15 évvel ezelőtt

Én jövő héten kezdek minőségellenőrként. ide van írva, hogy a fizetés br. 88 E + műszakpótlék. Mennyi az a műszakpótlék kb.? Ki mennyit kap?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Február elején voltam toborzáson. És most küldtek levelet.

Ilyen munkákra csak a toborzáson lehet bejutni. Semmibe sem veszik, ha beküldünk egy önéletrajzot.

Azért mondták azt biztos, hogy nem vesznek fel senkit, mert már volt egy lista, akik ott voltak a toborzásokon ugye. És előbb azokat és majd utána ha lesz üres hely, akkor lehet szólnak.

Műszakpótlék az órabéreden felüli összeg,14től 22ig 15százalék,22töl 06ig 30százalék!fizetesed túlóra nélkül kevéssel kevesebb mint az alapod,85körül lessz!

nem hivogatni kell,elkell menni valamelyik toborzásra és felvesznek!ezt magyaraztam sok munkanélküli lusta ismerösömnek...


Hozászolás

, 15 évvel ezelőtt

Én másodgyára vagyok a Jabil dolgozója az a véleményem hogy azért alakulnak a körülmények a cégnél!!Tavaly még szinte csak álló cellák voltak mára már szinte mindegyik ülő...Oké hogy sok a 12-óra de ki lehet bírni hisz nem fizikai munka. Mindenűt dolgozni kel aki akarja meg tudja szokni!!!Tehát ne higgyetek mindent el amit mondanak a cégről fele nem igaz..Üdv egy B-műszakos Ericsson-os dolgozó!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabilról

, 15 évvel ezelőtt

Februártól ott dolgozom és igaz hogy a fizetés lehetne több is de munka egyáltalán nem nehéz.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

A munka elől nem lehet a cégnél elbújni, az igaz, de nem vészes.Viszont vannak olyan "munkatársak" akik az első műszaknapon reggel 7-es!!! szünetben lerogy az első padra "mikor lesz már vége !" szöveggel. Az ilyen minek jön be egyáltalán? Nem kötelező dolgozni, otthon is lehet nézni a tv-t, és várni a segélyt.Vannak ennél rosszabb munkahelyek is kevesebb pénzért.


munka

, 15 évvel ezelőtt

3 hónap után nem küldtek el ez jó de oda bent egyre sz.....bb a helyzet mióta a szupercellák alakultunk azóta az embert folyton meg alázták,ordibálnak,és az őrületbe kergetik néha ideggegkel nem lehet bírni duplájára emelték a darab számot a fizetést meg úgy osszák ahogy a hasukra ütnek nekem még mai napig is tartoznak tavaly-ról 2 túlórával de azt mondták már rég ki fizették egy jelenlegi rim A-műszakos
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ez nemigaz!ha rendesen feliratod magad és rászanod erre magad hogy az admin felirjon biztosan,mindig kifizetik a tulórát!


orvosi

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok! Lenne egy kérdésem az orvosi vizsgálattal kapcsolatban. Milyen a színtévesztő teszt? Ilyen, mint ezen az oldalon? http://www.webbeteg.hu/tesztek/47/szinteveszto_teszt Köszi!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 15 évvel ezelőtt

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy mennyit lehet ott keresni,egy sima dolgozónak?Köszike.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toborzás

, 15 évvel ezelőtt

Sziaszitok engem is érdekelne, hogy hol és mikor lesz legközelebb toborzás.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 15 évvel ezelőtt

szisztok szeretnék én is jelentkezni össze szerelönek!Ha valaki tud segíteni irjon . köszike minden infoért .!:) :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Csak toborzásos vesznek fel.Figyelni kell hol lesz legközelebb toborzás.


színtévesztő

, 15 évvel ezelőtt

Az egyik barátom színtévesztő (enyhén, zöld-sárga). Minőségellenőrnek vennék fel őt is, mint engem. Jövő héten lesz neki az orvosi vizsgálat. Felveszik így vajon?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nem,tuti nem.


Munka

, 15 évvel ezelőtt

ne haragudjatok de minek megy valaki oda dolgozni aki se írni se beszélni nem tudd ráadásul színtévesztő is? És a legfontosabb nem akar dolgozni, csak a szája jár. Természetesen én bármikor vissza mennénk akár már holnap, de sajnos erre nincs lehetőség jelen állás szerint! Egy volt Á.műszakos
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szia ahogy látom neked sem erősséged az írás :-D


toborozás

, 15 évvel ezelőtt

sziaztok ha valaki tudja hogy mikor lesz március közepétöl toborozás léci irjátok meg nagyon fontos köszike
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szia! Ezeken az oldalakon meg lehet nézni. Ha nincs meghirdetve a toborzás, azt jelenti, hogy nem terveznek még. http://www.borsodjobs.hu/search/job?query=jabil&commit=Keres%E9s http://www.szabolcsjobs.hu/search/job?query=jabil&commit=Keres%C3%A9s http://www.hajdujobs.hu/search/job?query=jabil&commit=Keres%C3%A9s

Sziasztok!Én csak annyi segítséget szeretnék kérni,hogy nekem a párom ott dolgozik ennél a cégnél és ha én jelentkeznék ide dolgozni és esetleg fel is vennének akkor lehet-e olyan eset,hogy egy műszakon legyünk a párommal,hogy a szünetek amit kapunk azok a napok egy napra essenek?

Szia! Most hívtam fel őket (03.10) Azt mondta egy "kedves" hölgy a telefonban, hogy nem lesz mostanában toborzási nap sehol az országban, csak állásbörzéken vesznek részt.

Aniko23 neked meg csak annyit szeretnék írni, hogy simán megteszik azt, hogy nem egy műszakba tesznek titeket. Semmi garancia arra, hogy a szabadnapjaitok egybe fognak esni. Saját tapasztalat.

Ne haragudj barátom de előbb írni tanulj meg aztán vonj felelősségre mást!

syaztok köszi szépen hogy válaszoltatok akérdésemre ha meg tudtok valamit irjatok minden nap átnézem a komentárokat köszike

syaztok ha valaki tudja mikor lesz március végén április elején miskolcon toborozás irjátok meg köszike


toborzás

, 15 évvel ezelőtt

Nem tudja valaki, hogy márciusban lesz e még toborzás??? Vagy mikor lesz a legközelebbi???
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil

, 15 évvel ezelőtt

Én is szeretnék a Jabilban dolgozni!de sajnos későnn tudtam meg a nyiregyházi toborzo napot.Ha valaki tud valamit irjon.Előre is köszönöm.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

állás

, 15 évvel ezelőtt

Szeretnék a gyártósoron elhelyezkedni.Úgy hallottam,hogy most 8000 új embert keresnek.Hogy tudnék erre jelentkezni?Aki tud segíteni,szóljon.Előre is köszönöm!Nagyon fontos lenne.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Biztos hogy felvesznek?

, 15 évvel ezelőtt

Voltam én febr. 3-án Nyíregyházán a toborzáson. A minőségellenőrt ajánlották nekem. Szerződés nem volt még. Mondták, hogy most 28-án kezdődik a munka, és addig szólni fognak. De eddig még nem hívtak fel. Biztos hogy felvesznek? Vagy mondhatják azt is még, hogy csak nem vesznek fel. Kellene ugye még az orvosira is menni, hétfőn meg kezdődik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Egyik ismerősöm is ugyan így járt, hogy "felvették" és küldik a papírokat de ő se kapott semmit!


hozászolás

, 15 évvel ezelőtt

nekem nem volt semi bajom a jabillal elég sok hüjeséget meg csináltam de csak az a vicces hogy a jelenléti iv nem töltése miatt rugtak ki.én szinte negativat nem tok mondani a hejröl és aki azt mondja hogy nyelv kell az nagyon elfeküdte a száját. mert én nem ......tam senkinek még is jol elvoltam az "A" müszakban
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nem csodálom a Cég döntését,mikor felvettek nem vették észre,hogy nem tudsz írni.../helyesen/


hoszabitás

, 15 évvel ezelőtt

sziasztok én majd 3 honapja vagyok a cégnél és az a kérdésem menyi esélyem van arra hogy meghoszabitsanak nem hiányoztam nincsen fegyelmim (még szabin sem voltam) a szünetek idöpontját percröl percre betartom köszi a válaszokat
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toborzás

, 15 évvel ezelőtt

Valaki meg tudná nekem mondani hogy Miskolcon mikor lesz toborzás? Elöre is köszönöm
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szia!!Ezekszerint mostanában nem lesz de hetente nézni kell jövöhónapban biztos hogy lesz megfogom ide irni ha tudom :)

Ezen az oldalon most van két olyan munka is, amihez nem kell diploma. Postán kell jelentkezni rá. Ez a 2 állás a toborzási napon is ott szokott lenni.

http://www.careerjet.hu/allasok/j/jabil_circuit_magyarorszag_kft.html


Toborzás

, 15 évvel ezelőtt

Ha valaki tudja mikor és hol lesz legközelebb toborzás az írjon már légyszí.előre is köszönőm.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Itt meg lehet nézni. http://www.careerjet.hu/allasok/j/jabil_circuit_magyarorszag_kft.html Ott vannak az aktuális állások (diplomás) és a toborzási napok is mindig itt vannak (már 1 héttel a nap előtt)

Én is Szeretném tudni nekem nagyon fontos lenne még a hónapban szeretném köszönöm :)

Jah és jó az a link amit irtál csak sajna a toborzás nincs fent csak a diplomás munkakörök :(

Ha ott most nincs toborzás, akkor azt jelenti, hogy egyelőre nem terveznek. Nézni kell úgy hetente kétszer ezt az oldalt, és ha látsz, akkor lesz. Én is itt néztem ki.

Ezen az oldalon most van két olyan munka is, amihez nem kell diploma. Postán kell jelentkezni rá. Ez a 2 állás a toborzási napon is ott szokott lenni.


vagyonőrök és pláza cicák

, 15 évvel ezelőtt

gyönyörü a hozzá állás 13-órát fagyoskodtam tiszaujvároson a -8 fokban mint egy kivert hajléktalan!!!!!!!!!!!!!mert nem volt a trénig listán a nevem .persze fél nyolckor közöltéka drágák mikor már el ment az ingyenes járat köszi szépen jó volt. a seregben nem szivattak meg igy mint ott.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Toborzás

, 15 évvel ezelőtt

Szeretném megtudni Nyíregyházán vagy a környéken mikor lesz toborzás.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Most volt, negyedikén ha jól tudom. De 500.embert vettek fel három megyéből, akik ott dolgoztak senkit nem vettek vissza.

Február 3-án volt NYíregyházán.De látszott hogy nagy kivételezések voltak,nem mondták meg senkinek azt sem hogy hány pontot ért ell,nem értem hogy ha valaki kíváncsi rá miért nem mutatják meg a tesztjét.Én példáúl kétszer voltam tesztíráson a 40 ponttbol 36-38 pontot értem ell most meg 20-at sem?igaz hogy beteg volttam de tudom mit csinálttam meg hogy át mehessek!!Ha valakinek meghívója volt miért kell csinálni újból jelentkezési lapot?Volt egy úr aki azt sem tudtta hova kell a nevét írni,ja persze volt ismerőse ezt többen is látták.Szóval fejre menttek!!előttünk volt egy óra is kijöttek nekünk a teszt írás egy jó tíz perc!!Akkor ez mi???????


vélemény a toborzásról

, 15 évvel ezelőtt

Szerintem ez elképesztő volt amit a Jabil mutatott magáról a nyíregyházi toborzás során. A szervezés teljes hiánya csak rontotta a helyzetet. Tömegnyomorban tolakodva a neveket kiórdítva szólítják az embereket, a sikertelen teszteseket is odahívva, mindenki előtt megszégyenítve: "bocsi most nem sikerült" szavakkal. Hihetetlen! Legalább mondták volna az embernek, hogy csomagoljon egy jó kétnappi hideg élelmet, mert sajnos mi ilyen tempóban dolgozunk.1 óra leforgása alatt kevesebb mint 20 ember neve hangzott el ami barátok között is satnya teljesítmény. Volt olyan ember aki a tesztírást követően a teszten egy pitiáner feledat miatt elbukott mert izgult és picit félreértelmezte, holott a másik 3 része a gyakorlati elvárásoknak maximálisan teljesített volt, valamint a megírt teszten is csak 1-2 pontot vesztett. Hihetetlen számomra, hogy még olyan emberek akik alig rátermettek valamire is az életben felvételt nyernek, míg pl. az ilyenek mehetnek a búsba, teljesen mindegy milyen anyagi helyzetben vannak,és talán ha még gondolják akkor 6 hónap múlva ismét jöhetnek lealáztatni magukat. Ha a gyárban ilyen a termelés mint amilyen itt a szervezés akkor nem tudom én vennék-e az ott gyártott termékből.(tiszteletem a becsületes és rátermett dolgozóknak) Gratulálok Jabil!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szalagmunka

, 15 évvel ezelőtt

A következő munkák közül melyik szalagmunka? összeszerelő, minőségellenőr, javító műszerész, beültetőgép-kezelő, anyagellátó, raktáros.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

füstmentesség

, 15 évvel ezelőtt

Nekem egy fő problémám,kérdésem,véleményem lenne! Az érdekelne,hogy a rim smt-n mikor lesz megoldva a NEM DOHÁNYZÓ emberek füstmentes friss levegőre jutásának az ügye.Ugyanis nem lehet csak a cigiseken keresztűl kijutni a levegőre és vissza ugyanúgy!Ez még semmi,mert legfeljebb nem megyek ki!De amikor már egyes emberek nem a -10 fok felé engedik ki a füstöt a dohányzóból hanem befelé a csarnokba és rendszeresen az már mindennek a tetetje!!!Azt hittem megfulladok a legutóbbi 3 nap alatt.Végig erős dohányszagban kellett dolgozni!Már többször lehetett érezni,de most ez nagyon sok volt!!!Ezt a problémát jó lenne megoldani!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Erre csak azt tudom válaszolni, hogy jobban is odafigyelhettél volna a tréningen, és akkor tudnád, hogy az SMT csarokban túlnyomás van.(ha kimentél volna a dohányzóba érezted volna is) Tehát be NEM kerülhet füst!


munka

, 15 évvel ezelőtt

Azt szeretném megkérdezni,hogy december 30-án számoltam le lejárt szerződés miatt, most olvastam február 3-án lesz toborzás, érdemes-e elmenni vagy felesleges?Köszönöm a válaszokat! Egy volt Á.műszakos!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 15 évvel ezelőtt

én dolgoztam a Jabilnál csökkent munkaképességűként.aki mocskolja a céget annak szerintem büdös a munka,és mindegy hová megy dolgozni.miért nem tanult, hogy vezető lehessen bár én semmilyen körülmények között nem lennék az mert amennyi link emberrel kell nekik foglalkozni hát ahhoz jó idegrendszer kell.Akárki akármit mond jó munkahely és a 12 órát ha én kibírtam mert dolgozni akartam kibírja más is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jó hely a JABIL

, 15 évvel ezelőtt

Jó hely a JABIL én szerettem ott dolgozni!!! Visszaakarok menni!!! Mikor lesz toborzás!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

2011 02 01 kedd 08 30 kor az itc irodaházban lesz toborzás miskolcon


MEO-s leszek, segítsetekpár dologban! Köszönöm!

, 15 évvel ezelőtt

Valaki írna egy pár sort, hogy milyen a minőségellenőrök "élete" a Jabilnél? És hogy óránként kb. hány telefont (vagy nem tudom, más cuccot gyártanak-e ott) kell átnézni? És valaki mondja meg végre, hogy jó, vagy rossz-e ott dolgozni! Mert az oké, hogy mindenkinek más a véleménye, de lehet összegezni, azt hiszem! Konkrétan a minőségellenőrök területére értem. A kajaidők hogy vannak ott? Állómunka, vagy ülőmunka (szintén a minőségellenőrre gondolok)? Van-e valami, amit jó tudni a MEO-val (illetve főnökökkel kapcsolatban... stb)? Legyen szíves, írja meg valaki! Köszönöm! (Ja, és hogy a rossz pletykáknak mennyire lehet hinni, amik itt terjengenek?)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toborzás

, 15 évvel ezelőtt

én azt szeretném megtudni,hogy mi az mit feltétlenűl magammal kell vinnem egy toborzásra?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

irjátok már meg mikor lesz toborzás aa jabilnál én is megprobálnák bekerülni nincs más lehetöségem egyenlőre.

Február 3-án 8:30 Nyíregyháza MÜV-ház.


vélemény

, 16 évvel ezelőtt

sziasztok én 18 hónapot dolgoztam a gyárban.nem a munkával volt bajom hanem az emberek viselkedésésével.először mindenki adja az ártatlan bárányt addig amig öszzeszerelő.na de utána.ők a legundoritóbb modoru emberek a gyárba.tisztelet a kivételnek.de ha muszáj ők is kiengedik az embert,a szükséges illemhejiségre.igaz monoton munka,de ezt válallja az aki alá irja a szerződést.nos nekem a hr rel volt problémám.mivel egy külfödi munka miatt 2 héten belül le kellet számolnom,de közölték velem hogy 1 hónap felmondási időt kell le töltenem,de nem is ez volt a probléma,hanem 1 héten keresztül minden nap behivtak hogy most megcsináljuk a papirokat,de hiába.nekem ezt az utikölcséget ki állta volna?nagyon 1 szétszort hr mert a bérszámfejtés is eltér minden hónapba a ténytöl.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szomoruság

, 16 évvel ezelőtt

sajnos csak a negativ hozzászoloknak tudok igazat adni! :(( mi is ot voltunk a feleségemel mikor az a hölgy volt ott kinek a barátnöjét nem engetékbe ! sajnos a nejem is látta a véres nadrágos hölgyet!!! és mesélt is rola !! engem sem engetekbe az nap pedig mi is egyeztetünk a hr-es hölgyel hogy egyszere szeretnénk meni ö azt mondta hogy mehetünk de sajnos én se jutotam tovább aportánál ennek eredménye az volt hogy 3-orát várttam a páromra! a nejem sikeresen vizsgázot 68 pontbol 66 elért ez volt az elmélet de még lesz gyakorlat 3-nap tehát amit sajáteröböl kell utazgatni az a legg jobb esetbe is 7-nap nos mindenki maga döntiel hogy kinek mi és menyit érmeg!az biztos hogy aki jo helyre teszibe a fenekét annak jo de aki nem szerelö, stb azoknak sanyaru asorsuk és az utolso mondat miért engedjük hogy ez igy legyen talán azért mert a kényszer mdndennél nagyob UR mint hozzánk hasol több családnál is !:((( az olyan egyszerü és sokat türö munkás embereknek kivánok nagyon békés és nyugodalmas karácsonyi ünnepeket és boldog uj évet !!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil szállás

, 16 évvel ezelőtt

én azt szeretném megtudni h a szállás milyen és h hol van, hogy lehet oda bejutni hol kell intézkedni ha nem tudok bejárni máshogy?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

egy volt dolgozó

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok én is dolgoztam a Jabilnál.Az a somorú helyzet hogy ugy bocsájtotak el hogy nem is tudtam róla. Dolgoztam még két éjszakát mire kiderült hogy semi keresni valóm a gyárban. Szóval senki nem figyelmeztetet arra hogy én már nem kell menjek többet. Söt mikor harmadil éjszaka be mentem és meg kérdeztem a csopit még azt mondta dolgozak nyugotan én erre csak anyit mondtam hogy ha el vagyok bocsájtva akkor hogyan gondolja. Ráadásul a két napi béremet sem fizeték ki és erre az idöre járt három nap szabadság és még a mai napig nem kaptam meg a pénzemet. Meg dolgoztam érte A Hr-röl anyit hogy ök tényleg nehezen veszik fel atefont.SZÓVAL ÉN MEG LÁTÁSOM SZERINT MÉG FEJLÖDNI KELL ENNEK A CÉGNEK. A munkával nem volt bajom szeretem csinálni összeszerelö voltam nem hiányoztam nem késtem nem követem el semit amiért meg rovást kaptam volna mégis lapátra tettek. A csopi biztatot hogy következö héten lesz toborzás menyek el mert vissza vesznek. El mentem a toborzásra és ott szembesültem a dologgal hogy nem vagyok vissza vehetö. Mai napig senki semit nem mond miért küldtek el.Mindenki mutogat mindenkire de a felelösséget senki nem válalja hogy mi történt és miért van ez. Azóta már néhány toborzáson részt vettem de mindig ugyan az a válasz egyenlöre nem vissza vehetö.De azt senki nem mondja hogy meddig. Mem érzem ugy hogy hibát követem volna el a hozá álásommal sem volt baj be jártam tulórázni ott voltam amikor csak kellet.Valaki meg magyarázhatná már végre hogy mi történt.Szóval velem ez történt nem tul rég.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nem gyengén nehéz ennyi hibával olvasni :D Enyhén szólva megfájdul a fejem tőle :D


Elérhetőség

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem, hogy miért ilyen nehéz elérni a kedves ügyfél szolgálaton dolgozókat? Nekem egy olyan problémám van, hogy a megadott adat egyeztetésre nem tudok elmenni csak egy nappal később, hívtam is már kb 4 számot ebből egy felvette és csak 1 óra kapcsolgatás után, tudtam is beszélni egy úrral aki visszahív, hogy mehetek e abban az időpontban ( 3 napja várom kedves hívását).
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

erdeklodes

, 16 évvel ezelőtt

en csak anyit szeretnek tudni hogy menyi a fizu mint kezdonek ha oda menek dolgozni es hogy van e munkas szallo ha valki tud valamit ira meg koszonom
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Fizu elmegy... Mindenkinek más:) Szálló pedig van:)


jabil munka

, 16 évvel ezelőtt

Én már kb. 9 hónapja dolgozom a cégnél és nekem tetszik. Logisztikán dolgozom és nekem ne mondja senki hogy összeszerelőként vagy debug rework-ként nagyobb a felelőssége és több a munkája. A felvételizésről meg annyit , hogy a toborzáson mindenkinek elmondják , hogy önköltséges a bejutás de ezt utánna visszafizetik. Az nyavajog csak akinek büdös a munka!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

meló

, 16 évvel ezelőtt

Én pár hónapot dolgoztam ott és a következőket mondhatom. Napi 12-órás folyamatos álló munka ami magában hosszú, utazás ami szintén sok 2-2 óra oda-vissza. De ezt már az elején tudtam ezt én vállaltam. Azt viszont senki sem mondta hogy ekkora lelki terrort kell minden egyes bent töltött napon elviselni. Eleinte még volt 3 szünet már csak 2. Nehogy azt mondja valaki hogy a harmadik is meg van mert az ahogy azt kiírták az botrány. Mert aki nem áll be a tömegbe de még aki beáll is van hogy negyed 7-kor esik ki a csillagkapun. Ráadásul a darabszámot is úgy felvitték hogy mi dolgozok éppen ha úgy csináljuk mint az örült éppen megtudjuk csinálni de a gépek nem. Pedig ezt ők is tudják. Akkor tudunk zöld órát csinálni ha két helyen tesztelünk amit nem engednek. A mi csopink azt követelte hogy a zsebünkben szaladgáljunk a telefonnal és amikor senki nem látja teszteljük ugy a cft mint a vft. Szoval hiába akarunk mi haladni ha mindent elkövetnek hogy ne lehessen. Mostmár nem csak bónusz szünet nincs mert nincs darab szám de bónusz pénz sincs. Egésznap csak a fenyegetés és a terror .
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nagyon negatív?Gyere dolgozz a soron,mint összeszerelő egy idegbeteg csopi alatt,utána megnéznélek...

Ugyan már,nagyon jól tudjuk az obások mikor jönnek be szünetről,meg akkor mennek ki,mikor akarnak!


Jabil

, 16 évvel ezelőtt

Nekem semmi bajom nincs a jabillal.Kellemeset csalódtam benne :D.Amit hallottam róla a fele se igaz.Lehet hogy másoknak furán hangzik de szeretek itt dolgozni!! :D
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Ez dícséretes,szabad tudni a beosztásod?Gondolom nem operátor vagy.


másik fórumon írták

, 16 évvel ezelőtt

Na szóval! Voltam a múltkori toborzáson,és csodálkoztam,hogy mindenki rosszat írt a JABIL-ról.Akkor az volta véleményem,hogy a sok rossznak a fele sem igaz. Hát az a nagy helyzet,hogy véleményemet szeretném megváltoztatni. Tegnap kellet mennem az üzemorvosi vizsgálatra. Közölték velünk,hogy ki kell menni vizsgálatra a gyárba,és ezt mindenkinek úgy kell megoldania ahogy tudja. Én és az egyik barátnőm együtt szerettünk volna kimenni,mert így tudtuk megoldani a kocsi kérdést.Igen ám de neki 23-ára volt időpontja,nekem meg 19-re.még a toborzás utáni napon felhívtuk őket,hogy meglehetne-e oldani azt,hogy 19-én mennénk mind a ketten.Mondták,hogy persze,természetesen,nincs belőle semmi probléma.így tegnap neki is indultunk az ismeretlennek,mondván,ár a célnál vagyunk. Igen ám de a kapuban ért bennünket a hidegzuhany.Én bemehettem,de a barátnőmet nem engedték be,ugyanis nem volt a neve a listán.mi mondtuk,hogy telefonáltunk,és azt mondták,hogy minden rendben van,mehetünk.de ezt a portán nem közölték. Fél órát vártunk a portán,mert azt mondták,hogy utána néznek. Fél óra múlva közölték,hogy én mehetek az orvoshoz,de a barátnőmnek 23-án kellene visszajönnie. Én bemendtem,és sikeresen túl jutottam az orvoson,bár előttem vagy hat embert elküldött,mert viszeres volt a lába. Tehát akinek van viszér a lábán az már ne is menjen el a toborzásra,mert csak az idejét vesztegeti. Ha már benn voltam a gyár területén gondoltam megpróbálom a barátnőmet is bejuttatni. odamentem az egyik személyzetis ablakhoz,ami előtthárman álltak,mint ki derült a felmondásukat adták be. Sorban állás közben el néztem az embereket,vagy inkáb mondjam azt ,hogy rabszolgákat. Mindenki arcáról sütött a megtörtség,és a fáradtság.És akkor ott a sok ember közt meg láttam azt amiért úgy döntöttem,hogy nem leszek JABIL-os dolgozó. Egy húsz év körüli lány volt,kék köpenyben,a köpeny alatt valaha fehér nadrág,ami most piros volt a vértől.Nem értettem a dolgot,mire az egyik hölgy aki előttem állt a sorban és a felmondását akarta beadni,elmesélte,hogy nem ez az első,hogy ha nincs meg a norma,akkor nincs szünet.Ha nincs szünet ,akkor wc-re sem lehet ki menni,így akinek meg van a havija az gyakran jár így. Ennél megalázóbb helyzetet sosem láttam még. Ebben a gyárban nem nézik embernek az ott dolgozókat. És ami még tetőzött a dolgon,hogy aki megfelelt az orvosnál,közölték vele,hogy 3 napot ön költségen be kell menni,betanulás céljából,majd +1nap vizsga.és ha ott is megfeleltél,akkor felvesznek.Az,hogy én Debrecenből tegnap el mentem,nekem 5000ft volt.ha még 3+1nap mennem kell az már összesen 25000ft.és még akkor sem biztos,hogy felvesznek.Hát ne nézzenek már hülyének. Ezt a gyárat fel kellene jelenteni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jól döntöttél hidd el amit láttál csak a jéghegy csúcsa. Az a baj hogy az emberek ki vannak nekik szolgáltatva. Ezt ők tudják és ki is használják. Valóban az kellene hogy sok dolgozónak egyszerre kellene ellenük fellépni. Mert egy-két ember nem ér semmit. Deaddig még ez nem történik meg azt tesznek amit csak akarnak.

Hasmenésem volt,a 2.kikéredzkedésnél a csopi már fel volt háborodva,hogy mit képzelek én?Némelyik azt hiszi magáról,hogy ő a vezér.Főleg a fiatalabbja csak röhög rajtunk,van rendes is,volt szerencsém mindkét fajhoz.

Akkor sem tőrtént semmi amikor augusztus 20-án dolgoztunk,pedig a munkavédelmisek is kint vóltak.


?

, 16 évvel ezelőtt

Először is nem kötelező a Jabilba jönni dolgozni, ha nem tetszik. Ha pedig ide jössz, akkor tartsd be a szabályokat. Ha problémád van, akkor menj bíróságra. Én is nemrég jöttem ide, és nem is olyan rossz hely. Nem tudom, hogy honnan veszed azt a marhaságot, hogy a tanulóidő napjaira is neked kell fizetned a bejövetelt. Össze kell gyűjteni a vonat vagy buszjegyeket és le kell adni a HR-en. Ott elszámolják neked. Azok szoktak panaszkodni akiknek büdös a munka.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Gratulálok.

, 16 évvel ezelőtt

Az a nagy helyzet hogy voltam Toborzáson.ezek után hivtak adategyeztetesre,ami meg történt,saját pénzemen ami 4000 ft oda vissza.Mivel a munkaugyi kozpont nem adta ki a TB kiskonyvet ezért nem léptettek be.elküldtem postan és közölték hogy ismét adtegyeztetés,természetesen az én sajat pénzemből,ami azt jelenti hogy fél honapra majdnem nem kapok annyit amit elbuszozok,vonatozok.Hogy miert nem adja ki a munkaugyi a tb konyvet olyanhamar?csak azért,mert fel vesznek,van 2 nap oktatas,ha nem sikerül az utánna lévő teszt,akkor van 2 nap munkaviszonyod.felesleges adminisztrációs munka!Mindemellett sok igazság van benne amit a Jabilról irnak!Ezzel foglalkoznak a HR es kiscsajok akik nem tudnak mast csak a s...... rázni.Ha elmondod mi a bajod,nem érdekli őket.Telefonon bárkit elérni szinte képtelenség. Köszönjük Jabil!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

...

, 16 évvel ezelőtt

Ne várjatok semmi jót a Matrix-tól!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

állás

, 16 évvel ezelőtt

Van most Toborzás a Jabilba Nyíregyházán nem tudja valaki?....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Jabil Circuit Gyárto Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!