Vélemények a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft.

Vélemény

vélemény

, 16 évvel ezelőtt

Noss vannak itt megoszló vélemények még is azt vallom ,hogy a Jabil azoknak a dolgozóknak megfelelő akik a közelben laknak mert én 75km-re lakom és a 12órásmunka után még haza utazni összesen napi szinten 16 órát vesz el az életemből és így nem sok időm jut a családra a mosására a főzésre és akkor még nem pihentem nehéz és itt is mint mindenhol azoknak jó akik magas beosztásba vannak én Minőség ellenőr vagyok és mindig csak más szemetét kell eltakarítanom és mindig ordítanak velünk...erről ennyit ha én is keresnék 200000-t nekem sem nyígna a szám...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Állás

, 16 évvel ezelőtt

Én nagyon szerettem a Jabilban Dolgozni,még akkor is mert akadtak problémák!!Igaz muszáj voltam ott hagyni egészségügyi okok miatt,de bármikor kész lennék hogy vissza menjek!!Ha TUDTOK Ilyen lehetőséget,hogy miként lehet oda vissza jutni Kérlek Titeket hogy Áruljátok el!!Tisztelettel:Eg volt Jabilos dolgozó
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

tesztek

, 16 évvel ezelőtt

en meg mar 10 honapja vagyok ott minöseg elenorkent olyan unalmas az a reszleg hogy oszeszereonek kertem magam es nem engedtek egy összetört szivü 24 eves 6 gyerekes apa 2 iker gyerekem van 2 fiu iker 2 lany iker udvözlettel nyaloka
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok! Most fog lejár a szerződésem 30án volt pár igazolatlanom mennyi az esélye hogy hosszabbítanak szerződést? egy d műszakos!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Tovább képzésen azt mondták hogy megpróbálják kiszűrni azokat akiknek fegyelmiük vagy igazolatlanjuk van! De ha nincs fegyelmid és jól végzed a munkád még ha nem is kapsz automatice szerződést a csopid akkor is kérheti hogy hosszabítsanak ha szüksége van rád!


Jabilról

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok! Én is a Jabilban dolgozok már lassan 5 éve. Én szeretek ott dolgozni. Én is összeszerelőként kezdtem és csináltam csináltam. Most jelen pillanatban nem a soron vagyok, de még akkor is szerettem ott dolgozni, mikor összeszerelő voltam! Mindenhol dolgozni kell, nem nyafogni, minden munkahely egyforma... erről ennyit!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

cenzura

, 16 évvel ezelőtt

Kedves vezetőség tisztelt cenzura. Nem tudom miért van az hogy az állítólagosan demokrációban lévő országunkban megtörténhetnek ezek a dolgok de engem inkább emlékeztet mondjuk az 50-es évekhez ez a hozzá állás. Ha valaki elmondja a tutit ti azonnal törlitek, ha valaki igaz véleményt mond azt szerintem meg is büntetitek. Csak sajnos már mindenki tudja hogy ti mennyit is értek. Jó lenne ha észre vennétek hogy már 2010-et írunk elmult már a rabszőlga tartó társadalom és az a vad kizsákmányoló kapitalizmus is. Söt az a rettentö sokat szidott szocializmus is az ávos auto sem jár már.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Utolag ezt is tudom törölni fogjátok mert nincs bennetek még ennyi gerinc sem hogy engedjétek hogy itt maradjon. De ez akkor sem sokáig müködni remélem tudjátok.

Cqa-- > neked ennyi a szókincsed? :D Egyébként tényleg van kicsi negatívitás benne...de igazság is:)


mi vanveletek

, 16 évvel ezelőtt

sajna muszáj értékelni de tesék -10.000 ha igy megytovább akor PUFF a cégnek
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

toborzás

, 16 évvel ezelőtt

érdekes hogy folyamatosan azt hírdeti a cég hogy bővűl, de azt valahogy elfelejtik hozzá tenni hogy mennyi embert küldenek el. Még a jó dolgózókat is! Amúgy nem lenne ez olyan gány hely, de ahhoz sokat kellene változni az űzletpolitikának.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 16 évvel ezelőtt

Nem tudom, hogy mi a baj azzal, hogy dolgozni kell. A fizetési elszámoláskor ha nem jó be kell perelni a céget, nem kell itt nyafogni. A másik pedig, nem muszáj a Jabilban dolgozni, senkit nem köteleznek rá. Ennyi...........
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szerintem te is jó helyen vagy mert ha ott lennél ahol sok más mindenki nem ezt mondanád.


nem rossz

, 16 évvel ezelőtt

én jol jártam a jabil-lal mert 1 hónapig melóztam és 2 hónapig voltam táppénzen a semiért, és mindezért 208000 ft utaltak a számlámra. köszi
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Érdeklődés

, 16 évvel ezelőtt

Tényleg csak 3 hónapra vesznek fel embereket? A fizetés tényleg igy van,hogy alig akarnak fizetni? Az étkezésit hogy vonhatják meg,ha táppénzen vagy hisz az akkor is jár,ha azon vagy? Műszakok közül melyk a legjobb? A szalag munkán kivüli munkák azok is rabszolga munkák? Mennyire jön ki a nettó pénz ha nem túlórázol semmennyit sem? A beültető gépkezelő nagyon gáz vagy nem?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ÉRDEKLŐDÉS

, 16 évvel ezelőtt

Elmegy bár lehetne jobb is
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

leszámolás

, 16 évvel ezelőtt

nem tudom miért nem mehetek már leszámolni! az uj munkahelyemet el fogom veszteni ha nem állok be hamarosan! aki tudja a választ irjon! sürgős!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nem tudom ki mondta neked hogy nem lehet leszámolni. Ilyen nincs csak a JABIL-ban vannak ilyen dolgok ami természetesen nem legális. Ők azt hiszik rájuk minden téren külön törvények vonatkoznak olyanok amiket saját maguk gyártanak. Ne hagyd magad menjél oda és csapj az asztalra . az a baj az emberek naivak és mindent elhisznek ha azt egy nagyobb beosztásu ember mondja nekik. Pedig sokszor még ha kérdeznek is hazudnak.


fizetés

, 16 évvel ezelőtt

Nekem a fizetésemet számolták el, nem gyengén....:( Kaptam kb.14E FT.-ot...a normál helyett... Csak nem tudom az albérletemet és a számláimat hogy fogom kifizetni, mert 1ik számon sem lehet az illetékeseket elérni... Szép munka...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

no fizetés

, 16 évvel ezelőtt

Ma reggel jött meg a fizetésem....3200 ft, 1 hónapról! Azt a könyvelést, korrekt cég! pfff....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Táppénz

, 16 évvel ezelőtt

Hali mindenkinek sajna még nem kaptam meg ,a Táppénzemet lehet hogy jobb lenne ha jogi úton intézkednék???????
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Túlóra

, 16 évvel ezelőtt

Hát tudod az egyik túlórás azt mondta nekem,hogy ő túlórázni jött és nem dolgozni.Egyébként a mi cellánk felháborodott azon,hogy a túlórások dolgoznak mi meg nem.Sokkal nehezebben telik így az idő. Amásik dolog,nem tudom kiket láttál aludni,ugyanis műszakban ezért fegyelmi jár.Miért nem szóltál a felettesednek? Hát ne gyere a C műszakba túlórázni,nem kötelező!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

tulora

, 16 évvel ezelőtt

Tegnap éjszaka tulorázni voltunk a C-müszakba,vagy 15-en voltunk.müszak kezdéskor összehivták a C-müszakosakat,hogy akinek van szabi az menjen haza,ezzel nincs is gond ezért mentünk,de a c müszakbol maradt 2 sorra valo ember,nos ezeket kivették a sorrol és beraktak minket dolgozni,ök meg egész éjszaka logatták a lábukat meg aludtak a széken minket meg hajtottak,ök meg jot röhögtek rajtunk,hogy hagy dolgozzanak a hülyék. Ne értsen félre senki dolgozni mentünk,de nem azok helyett akik ott vannak hanem,hogy a hiányzo embereket kipotoljuk. A mi müszakunkban aza szokás,hogy a tulorást odarakjuk ahol nincs ember,nem magunk helyett dolgoztatjuk,mi meg nézzük. Egy a lényeg soha többet nem megyek C müszakba tulörázni,ne csodálkozzanak ha nem lesz helyettük senki ha szabira akarnak menni......
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Táppénz

, 16 évvel ezelőtt

Nem tudom hogy mikor számolják el a Táppénzemet mivel már leadtam 2010 09 29 én jeleleg is korházi kezelésekre járok ill nem tudom kiváltani a gyogyszereimet jó lenne ha minél hamarább választ kapnák köszönöm
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

...

, 16 évvel ezelőtt

Reagáltak az email-emre,holnap megyek adategyeztetésre,péntektöl meg melo,ismét B-müszakos leszek. Tanácsolom aki be akar kerülni probálja meg emailben elküldeni az önéletrajzát,mert toborzás nem lesz.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szia!! Melyik e-mail címre írtál? Mert én is szeretnék visszakerülni a céghez! Előre is köszi a segítséget!


Nincs aki válaszolna

, 16 évvel ezelőtt

Többszöri pályázat beküldésemre semmiféle választ nem kaptam.Vajon miért?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

KÉRÉS

, 16 évvel ezelőtt

sziasztok azt hallodtam hogy Debrecenben most lesz toborzás ha valaki tudja légyszives írjon rám előre is ködzönöm
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Rosszul tudod idén nem lesz toborzás


munka

, 16 évvel ezelőtt

sziasztok Elöször is érdeklödnék,hogy mikor lesz toborzás mert ugy hallottam lesz oktoberben. Nekem sajnos Aug.31-én lejárt a szerzödésem és nem hosszabitotték meg,mint késöbb kiderült adminisztrácios hiba miatt.Pedig csoportvezetö voltam.Ugyanis én A müszakos voltam de átkértem magam a B-be amit le is beszéltem de az adminok nem rögzitették igy a jellemzésemben az állt,hogy nem járok dolgozni 2 honapja igazolatlanok a napjaim. holott fizetést kaptam jelenlétit töltöttem nem tünt fel senkinek. Utána jártam a dolognak és azt az igéretet kaptam hogy hamarosan értesitenek,hogy mikor mehetek vissza,ez még nem történt meg. Sajnos rajtam kivül még 2 ember járt igy most várjuk a fejleményeket.Én szeretnék visszamenni dolgozni szerettem ott lenni,akárki akármit mond ez is csak melo itt is dolgozni kell,és ha bevállalok 2-3 tulorát egész jo a fizi. Akinek meg büdös a munka az éljen segélyen...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

neked mint csoport vezetőnek biztos jobb a helyzeted mint nekünk összeszerelőknek és a béred sem azonos a miénkkel. Persze nekünk is változó a helyzetünk sok függ attól is melyik műszakban és melyik csoportvezetőnél vagyunk beosztva. De csak azt tudom mondani hogy az-az egész cég inkább hasonlít egy cirkuszhoz hihetetegy kész átverés show-hoz mint munkahelyhez. Nagyon sok esetben nem tudom eldönteni kínomban sírjak-e vagy csak nevessek bizonyos szitukban. komolyan mondom kb. az óvodában láttam utoljára azt amikor még a gyerekeket odajárattam mait ott csinálnak a dolgozókkal teljes lelki terror folyamatos félelemben tartás a módszerük. szinte már félelmetesen nevetséges szabályok amik csak beteg emberek fejéből pattanhattak ki. Ha még el is hiszik hogy ezzel bármivel előrébb vannak tényleg kezeltetni kellene magukat.


....

, 16 évvel ezelőtt

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet jelentkezni a jabilba dolgozni?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 16 évvel ezelőtt

nem muszáj itt dolgozni senkinek akinek nem tetszik keressen más munkát majd megtudja hogy máshol sem jobb semmi.1dolgo
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

menetrend

, 16 évvel ezelőtt

Kérném, hogy aki tudja, írja már meg nekem, hogy Debrecenből mikor indul és pontosan, mely megállókban áll meg a Jabilos busz. Előre is köszönöm a segítséget.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ez jó munka pedig

, 16 évvel ezelőtt

én németbe dolgozok 30 napol 26ot hentesként napi14-16 órába és igy kapok 300ezret na akkor ehez mit szoltok.szerintem jó az a jabil én is dolgoztm ott csak most nagyon kell a lé de ha haza jövök mihejt lehet visszamegyek.eröl ennyit
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

meló

, 16 évvel ezelőtt

csá jó hely a jabil csak az a baj hogy mindíg akadozik a munka.szerintem ezen kellene javítani.csá
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

olvasd el és lépj

, 16 évvel ezelőtt

http://www.barikad.hu/jobbik_emberhez_m%C3%A9lt%C3%B3_munkak%C3%B6r%C3%BClm%C3%A9nyeket_multikn%C3%A1l-20100920
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szia

, 16 évvel ezelőtt

szia biglaca köszönjük szépen hogy visszaírtál de ha véletlenül tudnád hogy mikor van toborzás Debrecenben létszives szólj ha tudsz köszönjük előre is
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jó ideig nem lesz, sehol toborzás.


Kérés

, 16 évvel ezelőtt

Tudni szeretném mi a teendő ha a tesztet megírtam,de tanfolyam miatt halasztást kértem de a telefonszámot amit adtak nem érhető el?Köszönöm. Üdvözlettel:Nóra
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Toborzás utáni értesítés

, 16 évvel ezelőtt

Érdeklődnék: 2010. au. 24. -én Debrecencen volt toborzás ,mikor kapunk értesítést?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

kérdés

, 16 évvel ezelőtt

Novemberben lejár a szerződésem,minőségellenőrként dolgozom.Mire számíthatok,lesz hosszabítás,vagy keressek másik m.helyet?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Család és munka

, 16 évvel ezelőtt

Tisztelt Jabil vezetőség! Férjem még három hónapja dolgozik önöknél a C műszakba Papp Sándor a neve.Ez idő alatt összejött egy kolleganőjével, aki miatt most elköltözött itthagyva engem és a két gyereket. Kérdezem én erre a munkahelyre dolgozni vagy ismerkedni járnak az emberek? Egyáltalán milyen nő az akinek két családos nős ember kell, igaz csak a férjemet hibáztathatom. Amennyiben a Jabil fontosnak tartja a munka mellett a családot is megkérném Önöket beszélgessenek el mindkét félel. Nem azért mert visszafogadnám a férjemet, hanem csupán a munkahelyi kapcsolatok betartásával kapvsolatban.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Minden munkahelyen előfordul, hogy összejön valaki a munkatársával. Ez nem csak itt, máshol is így van. Nem hiszem, hogy a vezetőség foglalkozni fog a te kéréseddel, mert az emberek magánéletéhez nem sok közük van. Neked kellene leülni és elbeszélgetni a férjeddel...és talán elgondolkodni azon is , hogy te miben vagy hibás...


jabil

, 16 évvel ezelőtt

Valamelyik nap ezt osztogatták a gyárból kijövő munkásoknak: Tisztelt JABIL Munkavállalók! A JABIL-nál egyre több olyan esemény történik, ami a munkavállalók érdekeit, jogait, emberi méltóságát sértheti. Ezért a Jobbik Magyarországért Mozgalom Tiszaújvárosi Szervezete és Balla Gergő országgyűlési képviselő - a választási programban leírtakhoz hűen - szeretne fényt deríteni az Önök cégénél lévő jogsértésekre! Aki a mai világban a munkáltatóját bírálja, könnyen bajba kerülhet. Ezért szeretnénk Önöknek segítséget nyújtani, hogy minden visszaélés napvilágra kerüljön, valamint a megfelelő hatóság érdemben kivizsgálja! Amennyiben úgy érzi, hogy Önt is sérelem érte, akár névtelenül is jelezze a [email protected] e-mail címen, vagy írásban a Jobbik tiszaújvárosi irodájában: Tiszaújváros, Munkácsi M. út 12. Ha szeretne emberi környezetben emberként dolgozni, ragadja meg a lehetőséget, hogy változtatni tudjon! Csak mi segíthetünk!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Álláskeresés

, 16 évvel ezelőtt

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy mikor lesz toborzás Debrecenben örülnék ha valaki visszaírna mert a barátomnak nagyon kellene hogy tudjuk előre is köszi
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Épp ma kérdeztem az elkövetkezendő 2 hétben nem lesz toborzás sehol.


kérdések?

, 16 évvel ezelőtt

syasztok én még csak a tesztet csináltam meg és nem tom hogy ijenkor mi is van mert azt mondták hogy két héten belűl meg kűldik de nem vagyok ojan biztos benne hogy lesze valami belűle.Szeretném ha valaki fel,világositana csak egy picit.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil vélemény

, 16 évvel ezelőtt

hát sziasztok én már lassan 3honapja a jabilnél vagyis kellynél vagyok és nagyon teccene ha mindenki ugyan annyitdolgozna mint én vagyis mi operátorok df esek ugyanannyit dolgoznának a csopik vagy a sorvezetök kis nyalis ... ok!amnem rossz hej ki lehet birni deaz bizti hogy innn senki nem megy nyugdijba:D!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szék

, 16 évvel ezelőtt

rohadt rossz a 12 órás állás az irodákban is állni kellene a kis incifinci kiscsajoknak is és viselni kellene nekkik is azt a rettenetes köppenyt ami olyan meleg mint amilyen melegben a dolgozók viselik
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

cég

, 16 évvel ezelőtt

Most kezdek majd dolgozni de egyenlőre nem tudok mit irni csak azt látom hogy itt csak nagyon rosszakat irnak róla.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Na, mi a véleményed a cégről 1 hét után?????????

Sziasztok. Ha valaki tudna segíteni, hogy tudok mint biztonsági őr elhelyezkedni a cégnél. Várom a válaszokat. [email protected]

http://www.barikad.hu/node/60899


jabil

, 16 évvel ezelőtt

Aki szeretne tenni valamit a Jabilban folyó törvénytelenségek ellen, az itt tehet bejelentést. Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Főfelügyelőség http://www.ommf.gov.hu/
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

http://www.barikad.hu/node/60899


Csak úgy

, 16 évvel ezelőtt

Üdv mindenki. Jómagam a holnapi napon fogok kezdeni. Tesztírás aztán gondolom megyünk befelé a RIM-re. Hibakereső operátorként fogok dolgozni (debug), és kíváncsi leszek hogy milyenek ott a körülmények és hogy konkrétan mi lesz a feladat köröm mivel egyik tréning videón sem mutatták be a debug részleget. Ha valaki eeről még a mai napon tudna valamit mondani azt megköszönném.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Toborzás

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok! Nem tudja véletlenül valaki, hogy Nyíregyháza környékén mikor lesz toborzás a Jabilba?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

milyen

, 16 évvel ezelőtt

Én is kíváncsi lennék végül is milyen ez a hely.. mert az hogy hőség van, meg kevés szünet, ilyesmik.. az szinte minden gyárban úgy van, én is dolgoztam már gyárban.. talán a legkritikusabb pont a fizetés lehet.. mert az nem mindegy hogy 12 órát dolgozol 3 műszakos felbontásban pl. 67 ezerért vagy 110 ezerért.. esetleg többért ha túlóráztál.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

http://www.barikad.hu/node/59076

Hello! A haverom a jövő héten kezd a Jabilnál. Engem az érdekelne, hogy milyenek az ebédlőben a kajálási feltételek, és hogy mit jelent az, amiről már többen is írtatok, hogy lopják a kaját...honnan? Nincs valami zárható öltöző, ahová el lehet tenni az otthonról vitt kaját? Az is érdekelne, hogy a 12 óra alatt mennyi szünet, pihenő idő van, és ez általában kinek, mire elég? Előre is köszönöm, valaki minél előbb válaszoljon!!!

Köszönöm a válaszod, ma kezdett a haver. Kíváncsi vagyok, mi lesz a véleménye...


kelly

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok! A Kelly-nél dolgozik valaki? Állítólag az is ott van a Jabilban,de más cég.A környékünkről oda is toboroznak embereket.Egykutya a két cég?Írjatok!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hőség

, 16 évvel ezelőtt

Munkaszervezéssel kell biztosítani, hogy a munkavégzés során óránként legalább 5, de legfeljebb 10 perces (hőségriasztással, illetve hőségriadóval járó időszakban ennél akár hosszabb) pihenőidők beiktatása történjen, melyet lehetőleg a környezethez képest hűvösebb, lehetőleg komfortzónába eső, megfelelő ülő alkalmatossággal ellátott (pihenő)helyen töltsenek el a dolgozók. http://www.ommf.gov.hu/index.php?akt_menu=172&hir_reszlet=258
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

bérrabszolgaság

, 16 évvel ezelőtt

Még szép hogy titkos a bér! Én is titkolnám ha éhbérért dolgoztatnék.Átlag 65000ft-os bér, megalázó bánásmód, embertelen munkakörülmények. Ez a Jabil!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil melo

, 16 évvel ezelőtt

sziasztok.en pár napot dolgoztam a jabilnál.mocskos egy cég.kiszurja az ember szemét minimál bérral 12 orában.embertelen modal bánnak ott a szegény emberrel.nem is beszélve hogy nem lehet vizet inni 2-3 ora hoszat,az ember wcre sem tud kimeni mert szivassák az örök az embereket.mocskosok.tiszta börtön az egész.a cellák is olyanok mint a böriben.durva.hajtssák csak az embereket ott.es az embereket jol ki is használják.kihajtssák a belüket csak legyen meg a termelés.rabszolgaként kezelik az ember kutya lenne.a csillagkapunál meg az örök nem adjak meg a tiszteletett sem.aki oda akar menni ne tegye inkább.az örök az hiszik hogy a csillagkapunál hogy rendörök.közben nem.milyen az amikor 12 ora után szemétkednek az örök.durva es elháborito.több száz ember van a kapunál,es olyan mintha a börtönben lenne es ugy engedik ki.undorito ez az embertelen bánásmod.üdv:egy bérmunkás nö. .
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

http://www.barikad.hu/node/59076 ezt nézétek meg igaz dolgok a tiszaujvárosi jabilrol,mik mennek ott.


penz

, 16 évvel ezelőtt

nagyon rosz a gyar en 2 honapig kint ültem a dohanyzoban mert nem volt munka es meg mindig kinn ülnek sokan a fizetest meg nem kuldik idoben
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szia, a Tiszaujvárosi Jabilról beszélsz? Nem tudok rólla, hogy kinnt ülnének az emberek a dohányzóba, de ha igen, ennek miért nem örülsz? A fizuról sem tudok, hogy késne. Most is rajta volt időben a számlán.


Állás

, 16 évvel ezelőtt

Igaz,hogy én még csak tréningen voltam és most fogok vizsgázni.Nekem eddig csak jó tapasztalatom van.A trénerk nagyon segítőkészek,minden kérdésre válaszolnak.Néhányan olyan hülyeségeket tudnak itt kérdezni:pl. mikor lesz fizetés és mennyi.Nos aki már dolgozik vagy részt vett a tréningen annak tudnia KELL ezeket az információkat.A bérek titkosak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

További kérdések,és vélemény

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok!Én tegnap voltam toborzáson, fel is vettek misőségellenőrnek és jövőhéten kezdek.Szeretnék lehetőleg a legtöbbet megtudni hogy milyenek a körülmények,tényleges kifizetés és juttatás,a bérlet visszatérítés,ellátandó feladatok,stb! És még egy kérdés én kérhetem hogy melyik műszakba kerüljek,mert már ezt is hallottam! És egy kis egyéni vélemény:Nekem nagyon fontos a munka,mert az egyedülálló édesanyámnak én segítek be aki 3 kiskorú gyermeket nevel,úgylátom hogy itt inkább negatív vélemények sorakoznak,de akinek muszály valami pénzkereseti lehetőség után kajtatni ami legális,az örül ha itt borsodban munkát kap! Én lassan 4 éve minden lehetőséget megragadok hiába tanultam,most 21 leszek volt mikor egy diszkóban este 6tól 8-ig talpon kellett lenni és kiszúrták a szemem 3000ftal!Igaz hogy a toborzás kissé hosszúra sikeredett és tényleg csak rosszat hallottam a Jabilról,mégis mikor megtudtam hogy sikerült és mehetek dolgozni majd el repültem örömömben.(nem vagyok egyáltalán naiv)MIndenért meg kell dolgozni az biztos,és ha valamit is akarok segiteni a családomnak akkor muszály,pedig megtehettem volna hogy egy fősulin ülök és várom hogy eltartsanak,de nem ilyen fából faragtak!Szerintem ez az emberi kitartáson , és célok kitűzésén is sok minden múlik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

*

, 16 évvel ezelőtt

Azt szeretném kérdezni minőség ellenőrnek mit kell csinálni a RIM workcell-ben?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Érdeklődés

, 16 évvel ezelőtt

Helo!Aki tud segitsen,12 órát kilehet birni,a fizetés mennyire jön ki amit kézhez kapsz tulóra nélkül, és túlórával?Szünet hogy van?Étkeezés hogy van megoldva,utazást teljesen állják,a beültető gépkezelő az jó munka,köszi aki sgit!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

SZIAZTOK

, 16 évvel ezelőtt

HALI ÉN IS CSAK ROSSZAT HALOTAM ERRÖL A HELYRŐL. 12 ÓRÁBAN MIT EGY ROBOTTAL UGY BÁNNAK , A FIZETÉS MEG REZSIRE MEG KAJÁRA KEVÉS MERT A JO KIS VÁLLALKOZOK OT IS BE NYELIK
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Attól függ hova kerülsz, én is sok rosszat hallottam, de ahol én vagyok ezekkel a dolgokkal nem találkoztam


Jabil

, 16 évvel ezelőtt

Én visszamennék,de csak a SMT re tesztoperátornak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

fizetés

, 16 évvel ezelőtt

Nem rég kerültem a jabilba és azt szeretném kérdezni, hogy fizetést hányadikán szokták utalni, előre is köszi a választ
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

A fizetés legkésőbb 5-én rajta van a számlán.


jabil

, 16 évvel ezelőtt

Tényleg igaz,hogy három hónap múlva elküldik az embereket? Pedig örültünk, hogy legalább november közepéig lesz szerződés...:((
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Ha jó dolgozol nem küldenek el.


toborzás

, 16 évvel ezelőtt

Én is hallottam mi folyik a jabilba de azt is ,hogy a munkával nincs baj csak a klimával.Most szeretnék én is jelentkezni mert sajnos nincs más munka lehetőség pedig probálkozok.segitsetek ha tudtok hogy mikor lessz toborzás a tiszaújvárosi jabilba.fontos lenne.köszönöm. KATA
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Kérdés

, 16 évvel ezelőtt

a fizetés milyen?Minimálbér?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Ha nincs túlórád akkor minimálbér.


?????????????

, 16 évvel ezelőtt

sziasztok,tudnátok segiteni,a,kálkodzski zolinak kéne a tel:száma ha tudjátok irjátok már meg légyszives.erre,06308318896.amugy én 6-ho,dolgoztam itt és nekem jó tapasztalataim voltak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 16 évvel ezelőtt

aki elhiszi nekik amit mondanak ajabilná annak ugy kell. ezek hazugok és kihasználják az embereket ,nem szabadna megengedni a kormánynak ezt amit tesznek az emberekkel, ellenőrzést kellene tartani és embereket megkérdezni mi a véleménye erröl,büntetni az ijen munkáltatot.csak sajnos illetékes nem néz utánna mijen ez valojában.ijenkor hol a munkaügyi ellenözés.a szerzödések ellenörzése mert az emberek nem maguktol mennek el hanem 3 havonta cserélik őket igy kapnak támogatást .mocskosság
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

panasz

, 16 évvel ezelőtt

sajnos nem jo véleményem van erröl a hejröl ,ok nélkül 3 honap után elküldik az embereket és utánna toboroznak megint csak sajnos nem lehet öket feljelenteni mert olyan papirokat iratnak alá az emberekkel nem tudják értelmezni , ez undorito igy vissza élni az emberek bizalmával ,ők csak dolgozni szeretnének erre kihasználják öket, szomorú hogy velünk mindent meg lehet tenni sajnois ez magyarország,
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

állás

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy legközelebb hol és mikor tart a Jabil toborzásokat!előre is köszi a válaszokat!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 16 évvel ezelőtt

skacok sajnos az emberre rászólnak meg lehordják de innen látszik hogy ti sosem dolgoztatok még mert mindenhol rászólnak az emberre meg ba%=ogatják. Dolgozni meg kell. Meg hiába 12 óra de csak 14-16 napot dolgozol kiszámolva. Úgyhogy legyetek főnökök vagy vezérigazgatók ha nem szeretitek ha valaki piszkál mert mindenhol fognak...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Igazad van. Ha már valahol heti 3 napot dolgozol csak, az már eleve nem lehet rossz hely.

Hál Istennek én Romániában élek, és messze van tölem a Jabil. Máskülönmben én igényes ember vagyok, és kivárom a jó munkahelyet. Nem ugrok bele a gyártósor-rabszolgaságba. Szerencsémre vannak szüleim, akik mellettem állnak, még akkor is ha lenne családom (igaz akkor a férjem is keresne).


Érdeklődés

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok érdeklődnék hogy milyen munkarendek vannak a Jabil-ben ez alatt értem én a műszakokat hány müszak van,hogy kell járni,menyi a fizetés egy összeszerelő munkásnak,amugy debreceni vagyok!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

utalvány

, 16 évvel ezelőtt

Igérték,hogy melegétkezési utalványt is adnak, eddig sehol semmi....Hogy megy ez?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 16 évvel ezelőtt

Szia pisti.Hát ha a te ismerősöd meg van elégedve a jabillal, akkor vagy mérnök lehet, vagy a vezetőségből valaki, mert a melósok közül szerintem senki nincs megelégedve ezzel a céggel. Másrészt amíg vannak olyan emberek akik, eltűrik hogy úgy beszéljenek vele, mint egy barommal, és amig vannak emberek akiket nem zavar hogy teljesen hülyének nézik, addig nem fog változni fikarcnyit sem ennek az országnak a jövője!szerintem az emberek nagy része igenis akar dolgozni, csak nem olyan helyen ahol a munkás csöppet sincs megbecsülve!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jelentkezés

, 16 évvel ezelőtt

Heni, Írj egy fényképes önéletrajzot, menj el a Jabilhoz, a portán adnak jelentkezési lapot. a cím Huszár Andor út 1. A T.újvárosi buszállomásról reggel és este 6:35 és 6:45-kor jár ingyenes Jabil busz.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil

, 16 évvel ezelőtt

Sokat elmond a cégről, hogy az összeszerelő csarnokban amíg olyan vevőnek gyártottak aki előírta, hogy huszon 1-2 fokos hőmérsékleten lehet csak gyártani, addig szinte mindíg tudták tartani ezt a kellemes szobahőmérsékletet. Most, hogy az aktuális vevőnek nincsenek ilyen elvárásai, a dolgozők százai még hőségriadó idején is akár 35 fokban robotolnak, és némelyik főnök még azér is szól, ha a beosztottja felhajtja a köpeny ujját. Ennél a cégnél akármit változtatnak, a körülmények minden változással egyre roszabbak lesznek. (oké fizut most emeltek 4-8%-ot Sajnos errefelé nincs más munkahely.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Miért te szerinted Itt Dercenben van munka? Mármint hasonló területen.


Jav.

, 16 évvel ezelőtt

Bocsi de nem volt jó a klaviatúrám remélem mindenki értette!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jabil

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok! Én jelnleg is itt dolgozom túlvagyok egy túlórán amit tegnap válaltam ezzel még gond nincs! De ahogy ott az emberel beszélnek ezek a tetvek nah meg a biztonságiak ne haragudjatok felháboritó! És itthon nekem else hiszik mi van itt! Napi 500 ember felszánol amit nem is csodálok.Nagyon gondolkozom rajta h én is felszámolok, elég nekem hajnali háromkor kelni den egésznap piszkálnak ezek, már rég meg lett volna a fegyelmim de nem irták be sajnos! Nah a fegyelmi a másik mindig ezel fenyegetnek mondtam is a csopinak irjál be háromat azt szevasz! A fizetést nem szabad megbeszélni dehogynem mindenki ugy kap fizut! Megjött az első félhavi fizum. nekem s kollegáimnak mindenki mást kapot! Hogy is van ez?Miért tegezi a kis oöcs tréner meg mindenki az idősebbiket? Én nem tegeztem őket még akkor se ha megengedték az idősebb kolegáim tartom magam olyan embernek h ha megengedi akkor igen de lehet h még akkor se veszem a bátorságot! Sok kérdés van bennem de hagyom inkább nem bosszantom fel magam! Üdv Nyíregyről egy dolgozó!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

állás

, 16 évvel ezelőtt

Állással kapcsolatban szeretnék érdeklődni hogy most van e oda felvétel a Jabilba? Esetleg toborzás Nyíregyházán lesz e valamikor.Fontos lenne,szeretnék ott dolgozni! pár ismerősöm is ott van és jó hely azt mondják!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hali! Debrecenbe jönnek mostanában?


éjjel

, 16 évvel ezelőtt

Kiváncsi vagyok,miért éjjeli műszakban vizsgáztatják a már amúgy is fáradt dolgozókat?! Több őrás buszozás után ,éjfélkor,meg éjjel 2 kor embertelenség vizsgáztatni!!!Vagy arra megy ki a dolog, hogy minél többen elbukjanak???
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Ha megtanultad akkor mindííííg minden körülmények között tudod:)))


már magam sem tudom

, 16 évvel ezelőtt

én igazából érdeklődnék, vagy kérdeznék... de amiket olvastam lehet nem is megyek ide:S én nyárra akartam, ami még egy hónap menni a Jabilba. de gondjaim lennének azzal is h nemtom hánytól kezdődnek a műszakok, és elég szar a közlekedés mifelénk, és messze van Tiszaújváros.Miskolcról indulnak Jabilos buszok, és mikor? Sajókeresztúrból gondolom nem vagyis nem hallottam róla... de amiket írtok, gyomorgörcs, idegesség az van így is, rabszolgatartó bánásmód.kevés pénz... és vizsgázni kell minden héten? én hülye vok :S :D szal fogalmam nincs mit tegyek.. de van valami teszt? mert én kaptam jelentkezési lapot..azt elküldöm pl és van valami teszt? ami ki tudja mikor indul és vége addig a nyárnak.. ez elég kiábrándító... eddig a távolság miatt hezitáltam, de így már nem szimpatizálok a hellyel :S sziasztok!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Sziasztok!!! Valaki segítsen már nekem!!! Szeretném megtudni hogy mikor lesz legközelebb Miskolcon toborzás! Előre is köszönöm a segítséget!! Tel. számom:0620 574 4495!!! Köszi! Ency


Kérés

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok!Én egy kéréssel fordulnék hozzátok!Én egy 21 éves miskolci lány vagyok,érettségivel és szeretnék a Jabil-ban dolgozni mert valahol kell.Sajnos most a környéken nem lesz toborzás és nem tudom hogy lehet-e valahogy közvetlenül jelenkezni valamilyen pozícióra!A segítségeteket köszönöm!Üdv.:Heni
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 16 évvel ezelőtt

Én 3 hétig dolgoztam a Jabilba, mit mondjak undorító az egész.Nem elég a 12 órás munkaidő, minden héten vizsgázni és persze az emberekkel úgy beszélnek minttha állat lenne.Folyton fenyegetnek és fegyelmeznek! Egy kérés, ha valaki tudja a c műszakosok közül milyen Balázsnak hívják a Rim es oktatót írja már meg! Előre is kösz
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

meló

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok!én tt dolgozom! Minőség ellenőrként a Rimen az smt-n ott én elvagyok! jó a csapat is! De a C műszaknál nincs jobb! Nem kell ezen szarozni! Jelentsétek fel őket!:)Nagy hírverés után elgondolkodnak!:) üdv a Qc -is:)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

??

, 16 évvel ezelőtt

Na össze lettem zavarva! Nekem nagynéném minőségelenőr ott és neki nagyon bejött! Azt mondja h csak ül a cpu előtt és figyeli a munkát! Én kereskedőnek tanulok de otthagyom mert egy rakás kaki az egész gyakszin nem kapok semmit és lehajtanak, 8 órára 1 szünet jár!Nem hiszem h ennél rosszab lenne! Vélemény?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Attól függ hogy a df-be vagy az smt-n van az ember:)


munka

, 15 évvel ezelőtt

szerintem aki nemtudja vagy nem dolgozott még a jabilba az ne írjon véleményt én jelenleg is ott dolgozom és én is egy hányingernek tartom az egész helyet ugy beszélnek velünk mint a kutyával a munkatársak sem az igaziak és ne mondja nekem senki azt h aki dolgozni akar az akkor is ottmarad nekem nagy szükségem vana pénzre viszont nemfogok idegileg kikészülni ezekmiatt a másik meg nemtudom h miért mondják azt a bérmunkások h ha ők nemlennének a termelés meghalna én sem vagyok régóta jabildolgozo de nekünk is megvan minden órában a 80-as darabszám:Sés mi is sokat szívunk így is nah csak ennyit szerettem volna csáo
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

munka

, 15 évvel ezelőtt

1. Röpke 1 év 4 hónap után küldtek el, de még csak választ sem adtak arra, miért, holott a próbaidő után KÖTELES lenne ezt megtenni. 2. Ezen kívül valóban berendelnek X időpontra és várhatsz 2-3 órát. 3. Egy nagy fejetlen cég, sok vezetőnek (műszakvezetőnek) tudtommal még érettségije sincs, de hát nem is mindenhol a munkát nézik, csak a kapcsolatot és a nyelved hosszát. 4. Jelenleg dolgozom, az se jobb, de a vezetőség nem FEGYELMIk tömeges kiszórásával próbál ész nélkül diktálni. 5. Aki teheti, keressen mást, a gépkezelői munkakörön kívül a raktáros még jó, a többi általam ismert munkakör kényszermunka. 6. Tudtommal a mostanában tömegesen felvettek nagy része sem idén barnult, ami nem is lenne gond, de sajnos a legnagyobb viselkedésbeli és értelmi problémákat is ők szolgáltatják, ami kihat az idegbajos vezetők hangulatára és azt kommunálisan osszák le a népnek. 7. Itt minden csak a minimálbér körüliek kihajtásáról szól és a profitról. Szép szavak a felfutás és a profit, de nézzük csak meg mennyi profit volt pluszban és a felvettek munkaereje mennyi plusz költséggel is járt? Na a különbözetet meg keressük meg valahol ott, ahol nem minimálbéreket osztanak... 8. Előrejutás? Majd 1,5 év után gyomorgörccsel hosszabbított szerződésekre várás, véglegesítés esélye minimális. 9. Előrejutás: lásd a 3. pontot. Van kapcsolat és nyelv, akkor lehet, egyébként pofára megy. Okos -logikusan gondolkodó- ember nem kerestetik, vagy hamar rájön: nincs itt logika. 10. Szabadság: majd ha jó napja van a főnöknek, vagy ha spanja vagy. Elvétve célzott megjegyzések után is lehet... Na kissé hosszan ennyit az általam tapasztaltakról. Érdemes előtte sok hasfogót és gyomorsav-lekötőt beszerezni, mert valóban a hajtásban vagy sokan maguk alá tehetnek, vagy a görcsölés miatt a gyomorsavuk mehet fel idővel. Aki teheti, menjen tehát máshová (Dunántúl, Budapest, egyéb nagyvárosok, stb.)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 15 évvel ezelőtt

állj először is a jabilosok nagyon gyenge teljesítményt produkálnak a bérmunkásokkal szemben.Sír a szátok,hogy kevés a fizu hát túlórázatok. Én bérmunkás vagyok,de 80-nál nem kapok többet.Írígykedjetek csak azé az 5000ezer forinté,hogy mi többet keresünk,de én lehozom az összes állomáson a min80-as db számot.Ti mit csinináltok sírtok,hogy jajj dolgozni kell stb...hát ennyik vagytok
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

JABIL

, 15 évvel ezelőtt

Ez egy nagyon szemét cég, nem sokáig voltam ott, de úgy éreztem magyam, mint Auschwizban! Alig tudtam megszabadulni - kikörözni - négy óra hosszámba tellett!! A legrosszabb álmaimban jön elő! Nem kaptam meg az 5000 Ft-os utalványt sem, kaptam egy OTP Cafeteria kártyát, nem utaltak rá egy fillért sem, pedig az elbocsátó papíron rajta volt, hogy 5000 Ft-os étkezési utalvány, jól átvertek ezzel is, meg a munkával is, azt mondták, hogy a minőségellenőr könnyű, ülő munka, hát egy nagy szart! 12 órát kell állni, hajtanak, mint a lovakat!!! Aki teheti, messziről kerülje, nem csoda, hogy nincs egy tiszaújvárosi, miskolci dolgozó sem!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hid ell vannak ott sokan T.ujból és Miskolcról is.a kártyára hókőzben nem utalnak.ha már 1 napot dolgoztál jár a melegétkezési 5000ft utalvány ,de ez benne is volt a szerződésedben..Várd ki a 2-át vagy -5-dikét..


jabil

, 16 évvel ezelőtt

18 éven aluliakat alkalmaznak a jabilba? pl. az IBM részlegen,h ne legyen éjszakai műszak is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Külső Diákmelós cégtól dolgoznak ott bent elég sokan..


jabil(N)

, 16 évvel ezelőtt

egy nagy szar a jabil! behívtak, tesztet írjak,34 pontom lett,vagyis nagyon jó lett és utána bejelentik,h 18 éven aluliakat nem is alkalmaznak. akkor a telefonba nem tudta kiszámolni,h ha 93-as vagyok akkor csak nem töltöttem még be a 18-at..de hát ez Magyarország..
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

a jabilról

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok!Én 1 Jabolos dolgozó vagyok,most lesz majd 1 éve hogy ott vagyok.Elöszőr is a munkával semmi probléma nincs.De viszont az a szigor ami ott van bent a rimen azt nagyon nehezen lehet elviselni!!OLYAN MINT A BÖRTÖN!Mikor a másik csarnokban voltunk akkor még el is ment,mert akkor a csarnokban bent volt a wc és a dohányzó.Most már átköltözött a rim 1 másik épületbe de nagyon rossz,mert ott át kell menni a csillagkapun hogy el tudj menni wc-re.A bizonsági őrök pedig 1re szemtelenebbek,mikor beérek Tiszaújvárosba,közeledek a Jabilhoz olyan gyomor idegem van meg rám jön a hányinger!!De nem tudom hogy miért undorodom töle ennyire.Hiába van konyha az embernek meg kell gondolni hogy egyen vagy wc-re siessen , mert 30perc van az egészre!! Inkább úgy vagyok vele hogy viszek itthonról kaját és akkor legalább nem kell sorba állnom a konyhán hogy tudjak enni.Ennyit a Jabilról,de lenne még mit mesélnem!!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Tényleg ennyire komoly ott a helyzet? Már tényleg nem tudom mit tegyek, nem szeretném ha elveszteném a biztosat ezért a bizonytalanért.


vicc

, 16 évvel ezelőtt

nekem már 21. kellet volna kezdenem de folyamatosan tolják az időpontot már most július 1 az időpont lehet nem is megyek
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

SOS

, 16 évvel ezelőtt

EZT NEM HISZEM EL!!!!MA SE VITTE EL ŐKET A MUNKÁSBUSZ!!!fELHÁBORÍTÓ,HOGY HIÁBA AKAR DOLGOZNI TÖBBSZÁZ EMBER PUTNOKRÓL,EGYSZERŰEN NEM JUTNAK EL MÁR 2 NAPJA MUNKAHELYÜKRE,HOGY MEGÍRJÁK A TESZTET!!HAJNALI 4 ÓRÁTÓL VÁRJÁK A BUSZT ,ÉS NEM JÖTT TEGNAP,MEG MA SEM. MI LESZ A NAPJUKKAL??REMÉLEM OLVASSA EZT VALAKI A GYÁRBÓL! kI A FELELŐS EZÉRT???
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Én Debrecenből jelentkeztem de nem jutok odáig sem hogy az első napra eljussak. Nekem is azt mondták oldjam meg magam az első napokat hogy bemenjek. közben folyamatosan más időpontot adnak. nagyon komolytalan én még ilyen céggel nem is találkoztam. valószinü lemondok róla mert nem éri meg napi 50 KM oda vissza 12 órában. Ráadásul a körülményeket olvasva enyhén szólva is rabszolgatartó

Tisztelt cinci68! A Munkásbuszok ügyében, már egyeztettünk a Volánnal! Hamarosan indulni fognak a buszok. Addig, ahogy el is lett mondva a toborzáson, mindenkinek meg kell oldani a beutazást, amit természetesen a cég térít a megadott százalékban. Amíg nincs busz közlekedés, addig így kell megoldani a bejárást! Üdv- Jabil Admin

Üdv ! Jabill admin! Igen ám, de úgy tudjuk,hogy a toborzáskor azt is megígérték, hogy fogja őket vinni munkásbusz Putnokról.....Úgy ,ahogy ez első 2 munkanapon,és úgy ahogy Edelényből is el tudja vinni az embereket.Lenne kedves elárulni, hogy mi lesz azoknak a tesztírásával, akik nem jutottak be? Nem lesznek felvéve??? És mi lesz a napjukkal??? A munkaügyi hivatalban már bejelentkeztek,hogy van munkaviszonyuk és nem jár ezekre a napokra a RÁT.Legyen szíves erre is reagálni. Köszönöm.


infó

, 16 évvel ezelőtt

Köszi az infókat mindenkinek! Sajnos nagyon nehezen indul a dolog a fiamnak. Ma írták volna a tesztet,és eldőlt volna ki marad, ki nem. Viszont nem jött a buszuk,nem tudtak a településünkről bemenni dolgozni...Szegény hajnali 3 kor kel, mert 4 kor indul a busz. Erre én 6 ra járok dolgozni ,helyben, még mindig ott áll egy rakás ember a buszmegállóban, mert még nem jöttek értük. Fél 7 kor telefonált, hogy már nem is mennek ma be, nem tudják mit fognak nekik a mai napra írni....2,5 órát álltak a buszmegállóban ,erre mehettek haza:(( És a tesztírás is elmaradt... Erről mit kell tudni,nehéz?Sziasztok!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Munka

, 16 évvel ezelőtt

Szia cinci68.Kérdezed a fizut,hát az igen karcsú,60-70 között.Ez változó,ha van túlórád akkor egy kicsivel több.Anyukám is ott dolgozik mint bérmunkás az ő fizuja 80-90ft között van.De ők nem túlórázhatnak.Ha van kérdésed írd meg nyugodtan.Szia.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

cinci68.igen van 5000ft értékű melegétkezési utalványuk amit kártyára kapnak,és még évi bruttó 100000ft kafatériát havi felbontásba.


Munka

, 16 évvel ezelőtt

Szia cinci68.A lányom minőségi ellenőr a Jabilba.Amunka nem nehéz,de a db számért mindig kiabálnak,pedig nem az ellenőrökön múlik.A teszt nem nehéz,de azért figyelj nagyon.A fegyelmit 2 kézzel dobálják,minden apróságért.A kaját lopják,a fizu nagyon kevés.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Köszi az infót.Holnap írják a tesztet. Kb.mennyi a fizu? És igaz,hogy 5 ezer melegétkezési ut.-t is kapnak?


sztori

, 16 évvel ezelőtt

sziasztok nekem nagyon be jönn a munka nem tom hogy vagytok vele tik én már ott vagyok már egy éve
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

minőségellenőr

, 16 évvel ezelőtt

Üdv!Az előbb rossz helyre írtam, bocsi. Szeretném megkérdezni,hogy mi a vélemény a minőségellenőri munkakörről? A fiam kapott munkát a Jabillban. Hajnal 4 kor indul a busz,és este 8-ra ér haza.Múlt héten kezdett ,2 napot voltak bennt, és jövő héten tesztírás dönti el kit alkalmaznak tovább. Mire számítson, Minden infót megköszönök.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Köszi az infót.Holnap írják a tesztet. Kb.mennyi a fizu? És igaz,hogy 5 ezer melegétkezési ut.-t is kapnak?


meló

, 16 évvel ezelőtt

hétfőn kezdek mire számitsak?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Üdv! Szeretném megkérdezni,hogy mi a vélemény a minőségellenőri munkakörről? A fiam kapott munkát a Jabillban. Hajnal 4 kor indul a busz,és este 8-ra ér haza.Múlt héten kezdett ,2 napot voltak bennet, és jövő héten tesztírás dönti el kit alkalmaznak tovább. Mire számítson, Minden infót megköszönök.


jabil

, 16 évvel ezelőtt

én szeretek a jabilba dolgozni d műszakba csak annyi hogy nagyon kevés a szünet meg ennyi ........stb....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

A gyárról

, 16 évvel ezelőtt

Nyár van,a df -ben se légkondi se semmi!Levegő nincs és több 100-an dolgozunk egy csarnokban.....Sorba viszik az embereket mentővel,mert ájulnak el, a Rim-en kajálni se tudnak mert tele van szúnyoggal a gyár!Ennyit a Jabil-ról!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

nemnemnem

, 16 évvel ezelőtt

Na akkor én inkább itthon ülök tovább!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok én csoportv. vagyok ha jol dolgoznak az emberek akkor nincs baj, de van egy kettő trainer vagy csopvesz aki nyomorék
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Bérmunka

, 16 évvel ezelőtt

Bérmunkás vagyok a Jabilba 5 hónapja.Nagyon szeretek ott dolgozni,a B műszakba járok,és senki nem bánt ha becsületesen dolgozol.Csak egy baj van,sok a kaja tolvaj!!!!!!!Ezen kellene változtatni!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

jabil

, 16 évvel ezelőtt

hát én dolgoztam a jabilba egy hónapig rémálom volt !!!!!!!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Jelentkezés!

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok! Én és a párom már régóta szeretnénk munkát találni, de még eddig nem igazán jött össze, mivel most nemrég végeztünk a sulival akkor hallottunk róla, hogy folyamatosan veszik fel az új munkásokat a gyárba! így gondoltuk, hogy akkor mi is megpróbálkozunk, hisz nagy szükségünk lenne a pénzre! De sajnos nem tudjuk, hogy-hogy is működik ez az egész? Valaki tudna nekünk segíteni, hogy-hogy is tudunk ide jelentkezni(Bérmunkásként szeretnénk)! Előre is köszönöm! Sziasztok!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Jabil Circuit Gyárto Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!