Vélemények a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft.
Vélemény
Rim dolgozó , 16 évvel ezelőtt
nyaloka , 16 évvel ezelőtt
Egy dolgozó ember , 16 évvel ezelőtt
rex , 16 évvel ezelőtt
jabilos , 16 évvel ezelőtt
Pista pista , 16 évvel ezelőtt
tiszavári , 16 évvel ezelőtt
egy menni készülő , 16 évvel ezelőtt
Nem tudom ki mondta neked hogy nem lehet leszámolni. Ilyen nincs csak a JABIL-ban vannak ilyen dolgok ami természetesen nem legális. Ők azt hiszik rájuk minden téren külön törvények vonatkoznak olyanok amiket saját maguk gyártanak. Ne hagyd magad menjél oda és csapj az asztalra . az a baj az emberek naivak és mindent elhisznek ha azt egy nagyobb beosztásu ember mondja nekik. Pedig sokszor még ha kérdeznek is hazudnak.
1 dolgozó , 16 évvel ezelőtt
Fertelem , 16 évvel ezelőtt
Balogh Roland , 16 évvel ezelőtt
C műszakos , 16 évvel ezelőtt
Balogh Roland , 16 évvel ezelőtt
incifinci , 16 évvel ezelőtt
RobbieB , 16 évvel ezelőtt
K. Anita , 16 évvel ezelőtt
incifinci , 16 évvel ezelőtt
neked mint csoport vezetőnek biztos jobb a helyzeted mint nekünk összeszerelőknek és a béred sem azonos a miénkkel. Persze nekünk is változó a helyzetünk sok függ attól is melyik műszakban és melyik csoportvezetőnél vagyunk beosztva. De csak azt tudom mondani hogy az-az egész cég inkább hasonlít egy cirkuszhoz hihetetegy kész átverés show-hoz mint munkahelyhez. Nagyon sok esetben nem tudom eldönteni kínomban sírjak-e vagy csak nevessek bizonyos szitukban. komolyan mondom kb. az óvodában láttam utoljára azt amikor még a gyerekeket odajárattam mait ott csinálnak a dolgozókkal teljes lelki terror folyamatos félelemben tartás a módszerük. szinte már félelmetesen nevetséges szabályok amik csak beteg emberek fejéből pattanhattak ki. Ha még el is hiszik hogy ezzel bármivel előrébb vannak tényleg kezeltetni kellene magukat.
Gábor90 , 16 évvel ezelőtt
zso7 , 16 évvel ezelőtt
Mufurcka , 16 évvel ezelőtt
bolondok vagytok , 16 évvel ezelőtt
thc , 16 évvel ezelőtt
K. Anita , 16 évvel ezelőtt
Cs.Jankó Nóra , 16 évvel ezelőtt
Józsi53 , 16 évvel ezelőtt
zorro , 16 évvel ezelőtt
Pappné betti , 16 évvel ezelőtt
Minden munkahelyen előfordul, hogy összejön valaki a munkatársával. Ez nem csak itt, máshol is így van. Nem hiszem, hogy a vezetőség foglalkozni fog a te kéréseddel, mert az emberek magánéletéhez nem sok közük van. Neked kellene leülni és elbeszélgetni a férjeddel...és talán elgondolkodni azon is , hogy te miben vagy hibás...
K. Anita , 16 évvel ezelőtt
joker , 16 évvel ezelőtt
oroszi péter , 16 évvel ezelőtt
bürokrácia , 16 évvel ezelőtt
zimeister , 16 évvel ezelőtt
Sziasztok. Ha valaki tudna segíteni, hogy tudok mint biztonsági őr elhelyezkedni a cégnél. Várom a válaszokat. [email protected]
xyz84 , 16 évvel ezelőtt
Hello! A haverom a jövő héten kezd a Jabilnál. Engem az érdekelne, hogy milyenek az ebédlőben a kajálási feltételek, és hogy mit jelent az, amiről már többen is írtatok, hogy lopják a kaját...honnan? Nincs valami zárható öltöző, ahová el lehet tenni az otthonról vitt kaját? Az is érdekelne, hogy a 12 óra alatt mennyi szünet, pihenő idő van, és ez általában kinek, mire elég? Előre is köszönöm, valaki minél előbb válaszoljon!!!
némó , 16 évvel ezelőtt
hozé , 16 évvel ezelőtt
viki222222 , 16 évvel ezelőtt
Katicabogár , 16 évvel ezelőtt
BaBuKJ , 16 évvel ezelőtt
PALIKA , 16 évvel ezelőtt
anonymus , 16 évvel ezelőtt
ponz , 16 évvel ezelőtt
Eugenia , 16 évvel ezelőtt
karányi , 16 évvel ezelőtt
macinana , 16 évvel ezelőtt
julianna , 16 évvel ezelőtt
gábor81 , 16 évvel ezelőtt
jabil , 16 évvel ezelőtt
Hál Istennek én Romániában élek, és messze van tölem a Jabil. Máskülönmben én igényes ember vagyok, és kivárom a jó munkahelyet. Nem ugrok bele a gyártósor-rabszolgaságba. Szerencsémre vannak szüleim, akik mellettem állnak, még akkor is ha lenne családom (igaz akkor a férjem is keresne).
koni , 16 évvel ezelőtt
solya , 16 évvel ezelőtt
Zizz , 16 évvel ezelőtt
Zizz , 16 évvel ezelőtt
xxxxxx , 16 évvel ezelőtt
Ginike , 16 évvel ezelőtt
johanna , 16 évvel ezelőtt
solya , 16 évvel ezelőtt
minőség elllenőr , 16 évvel ezelőtt
nyuffencs , 15 évvel ezelőtt
Exjabilos , 15 évvel ezelőtt
bérmunkás , 15 évvel ezelőtt
Magdika17 , 16 évvel ezelőtt
barbiebaba17 , 16 évvel ezelőtt
egy dolgozó , 16 évvel ezelőtt
Én Debrecenből jelentkeztem de nem jutok odáig sem hogy az első napra eljussak. Nekem is azt mondták oldjam meg magam az első napokat hogy bemenjek. közben folyamatosan más időpontot adnak. nagyon komolytalan én még ilyen céggel nem is találkoztam. valószinü lemondok róla mert nem éri meg napi 50 KM oda vissza 12 órában. Ráadásul a körülményeket olvasva enyhén szólva is rabszolgatartó
Tisztelt cinci68! A Munkásbuszok ügyében, már egyeztettünk a Volánnal! Hamarosan indulni fognak a buszok. Addig, ahogy el is lett mondva a toborzáson, mindenkinek meg kell oldani a beutazást, amit természetesen a cég térít a megadott százalékban. Amíg nincs busz közlekedés, addig így kell megoldani a bejárást! Üdv- Jabil Admin
Üdv ! Jabill admin! Igen ám, de úgy tudjuk,hogy a toborzáskor azt is megígérték, hogy fogja őket vinni munkásbusz Putnokról.....Úgy ,ahogy ez első 2 munkanapon,és úgy ahogy Edelényből is el tudja vinni az embereket.Lenne kedves elárulni, hogy mi lesz azoknak a tesztírásával, akik nem jutottak be? Nem lesznek felvéve??? És mi lesz a napjukkal??? A munkaügyi hivatalban már bejelentkeztek,hogy van munkaviszonyuk és nem jár ezekre a napokra a RÁT.Legyen szíves erre is reagálni. Köszönöm.
bikicsunáj , 16 évvel ezelőtt
Üdv! Szeretném megkérdezni,hogy mi a vélemény a minőségellenőri munkakörről? A fiam kapott munkát a Jabillban. Hajnal 4 kor indul a busz,és este 8-ra ér haza.Múlt héten kezdett ,2 napot voltak bennet, és jövő héten tesztírás dönti el kit alkalmaznak tovább. Mire számítson, Minden infót megköszönök.
josi péter , 16 évvel ezelőtt
Lili000 , 16 évvel ezelőtt
herrmann , 16 évvel ezelőtt
Csoportv. , 16 évvel ezelőtt
dóra , 16 évvel ezelőtt
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
Tovább képzésen azt mondták hogy megpróbálják kiszűrni azokat akiknek fegyelmiük vagy igazolatlanjuk van! De ha nincs fegyelmid és jól végzed a munkád még ha nem is kapsz automatice szerződést a csopid akkor is kérheti hogy hosszabítsanak ha szüksége van rád!